Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
440RaivoTõnneBellfireMM404100:51:31
402EdaLehmannNN45300:51:35
417RaulKiviSK HANSA/SWEDBANKMM404000:51:35
386MargusNigolMM451800:51:36
432MladenTarkolevMM15400:51:36
391MaiLaurimaaNN4900:51:38
377RaunoRoosimägiMM14200:51:39
410JaanusKuusmikMMN2400:51:39
451ILVARTIISLERMM15900:51:39
383RainKünnapuuMM14400:51:40
395RaimoKurgMM14700:51:40
439InnaSelisteNN40900:51:40
387KristjanPaluJooksupartnerMM14600:51:43
464helinapuuorgNN6600:51:43
465MartinSõmerMM16000:51:43
403AndrusLaurimaaMM403800:51:44
380EvelinMärtsonIda-Tallinna Keskhaigla SKNN4700:51:45
409MikkMeeklerMPoisid4800:51:45
442JanekNõguK-RakvereMM15600:51:45
412KatrinHämäläinenNN5300:51:47
416AivarKruupMM15100:51:47
434AivoKullJELD-WEN Eesti ASMM452100:51:47
414SanderPurgatsKauri tervisesõbradMPoisid4900:51:49
385andresarokuldratasMM403700:51:50
388RailiKuusNN40800:51:50
411AloLümatMM15000:51:51
458KristelPüssNNN1200:51:51
406LianeAdamsonNN5200:51:53
492MargusAndressonKaitsejõudude SKMM404200:51:53
460lleKallasKanepi TerviseklubiNN55400:51:54
486ViljarSaluinut solutionMM16600:51:55
405LiinaRausNN5100:51:56
480AimurPikhoffMM16500:51:56
392RihoKandalaMPoisid4400:51:59
399MartinRuutoMMN2300:51:59
400RelikaToomeNNJ200:51:59
438AleksandrHolstWüRTHMM15500:52:02
503KevinVäljaotsMMN2800:52:02
407BertPikkaMMJ2200:52:05
431ErgeViiklaidNN45500:52:05
408KaidoRosinSpordiselts KAIDOMM14900:52:06
430EveBelokurovaSK KänguruNN50200:52:06
455Karl-RasmusSoosaarMMN2600:52:06
476TimoTreitMM16300:52:06
487KevinMesjatsevMPoisid5600:52:06
501EretEerikGrossi ToidukaubadNNN1400:52:06
446MarioMäeotsMM15700:52:07
415KertVirunenMPoisid5000:52:08
496AndresTinkusPärnu Kahe Silla KlubiMM16800:52:08
419MareMändlaGrossi ToidukaubadNN45400:52:14
421loonaljašNNJ300:52:15
422MartinRiivesMPoisid5100:52:15
424EliisPenekRakvere GümnaasiumNTüdrukud1700:52:16
427Henri OlaviSuomalainenMPoisid5200:52:17
436JesperRemselRakvere RGMPoisid5400:52:17
477MadisToomingMMJ2500:52:18
428Brenda BrigittaVetikRakvere GümnaasiumNTüdrukud1800:52:20
433EliisAitJooksupalavikNN5800:52:20
444MinnaPertSportland Eesti ASNN6000:52:20
468KerliKangurNN6800:52:20
426NeleOhmannIda-Tallinna Keskhaigla SKNN5700:52:21
449HenryAboJooksupartnerMMN2500:52:21
459MichellLuikNTüdrukud2000:52:23
461Kaisa-HelenaSchützNTüdrukud2100:52:23
490SiretSurvaJCI EstoniaNN7300:52:23
429MartinAadliSaue TammedMPoisid5300:52:24
474VladimirJermakovASTERAMM16200:52:24
505LauriKanarbikTTKMMN2900:52:24
479JanekPalmRakvere LihakombinaatMM16400:52:25
493TanelVäliMM16700:52:25
448KerstiNaaritsRoela Lasteaed-PõhikoolNN6100:52:27
494OliverAllikmaRakvere RRGMPoisid5700:52:27
520priittasaneMM452800:52:28
507KaarliNõguMPoisid5800:52:28
445KaariMerilooNTüdrukud1900:52:30
478RihoRostinKirde KRKMM452500:52:30
515KertRangSportland Eesti ASMM17300:52:31
450AlarTerasJooksupartnerMM15800:52:31
951KairiLahtSelver ASNN23000:52:32
467KristiVettikMTü Krimelte HundidNN6700:52:33
484ToivoIvainenMM452600:52:33
518KarelKattaiMM17500:52:34
443EnnKuusikIda PrefektuurMM65200:52:34
463KaireReimusNN6500:52:34
441Jan ErikJõgistePõlula KoolMPoisid5500:52:35
466EgertPaniMM16100:52:36
508JanekPopellSpordiseltsMM404300:52:36
509MarjuJürgensMarju sõbrad TEAMNN7600:52:40
510KatrinPeterkopfMarju sõbrad TEAMNN7700:52:40
511IndrekPeterkopfMarju sõbrad TEAMMM404400:52:40
454LauraLaasSpordiseltsNN6300:52:41
453AireRiivesNN401000:52:42
538VeikoJäägerMM17800:52:44
472JaanaKuppSpartaNN7000:52:44
456AvoKaskMM452200:52:45
498JanarLiivakJELD-WEN Eesti ASMM16900:52:45
506taavitähtMM17100:52:46
495AnniLompNNN1300:52:49
502KatiVõrkNN7500:52:52
491Pille-RiinPiirmetsNN7400:52:53

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.