Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
621maiutähtNN10900:54:34
1133KarlValkMMJ3501:03:08
1134TiinaValkNN454101:03:09
1390MihkelKorpenMM33401:07:11
111AndresKeärMM50200:45:04
367HelenMärtmanNN4300:51:20
879RENATOMINGNN402500:59:01
1391KuldarMatsoMM33501:07:09
112RainGussevMM5100:45:00
368AntiAlavereMM403500:51:06
624JanekSulevMM20400:55:26
1136MarkoPomerantsMM454101:02:11
1392HelenaEvertNN43701:08:19
1648ElenGraubergNN56601:21:09
369JaanOlvetMM403600:51:07
625TiinaSäälikNN451300:54:20
881RolandLemendikMM453500:58:04
1393HelinLaugametsNN43801:08:21
114SiljaMikkNN45100:44:57
626HannesMäeorgMM20500:54:01
1138MihkelunapuuMPoisid9401:02:51
883TarviTuiskMM26400:58:16
1139AveReintamNN31601:02:09
1395AnniKasikovNNN4601:08:27
116SilverSiimonMM5200:44:59
628NeleLepanurmNN11200:55:15
884LiisaTaulNN20000:58:17
117KristoTankMMN1300:44:43
1397Kertu-KaiPõldvereNN43901:08:40
118RainekRaudlaMM5300:45:00
374RitaMaamägiNN40700:50:58
886JaanikaLepikNN20100:58:26
1142AndraKaskNTüdrukud4701:02:21
1398PaulaNortsNNN4701:07:19
1654MichelleSuurNTüdrukud8001:21:00
119JaneSaluorgNNN200:45:03
375MarkkoMällMM14100:50:57
631RaitRistMM20600:55:12
1143KreetePärtelpoegNTüdrukud4801:02:28
1399ToomasKiisMMN4601:07:22
120ChadnickWingerMM5400:43:52
632KädiVainumaaNN11300:55:21
1400MariLiimaNN455801:08:43
377RaunoRoosimägiMM14200:51:39
889OliverVentselMM26500:57:54
1145EvelinaKulikovaNTüdrukud4901:03:05
1401TeaPrikkNN406501:07:32
1657ReetUiboNN551601:21:40
378KaidoPakkMM14300:50:15
890DaisyMikkNN20300:59:09
1146SigneHolmNN31901:02:19
1658alagasnaNN502801:21:45
123Karl JohanLeichterMPoisid1400:44:23
891GunnarVooremäeMM501300:58:15
1403MariteEhrlichMMN4701:07:35
124TeetFimbergMM401700:45:19
636JanAndresooMM20800:55:19
892EeroKadarikMM60500:59:18
1148EveTelgaNN32101:03:15
1404MarisSirkelNN406601:09:01
125AareTreierMM5500:45:22
637MaiveSibulNN11500:55:39
893TiiuZimmermannNN50600:59:19
1661SigneSulgNN456601:23:07
126AskoMeinerMPoisid1500:45:28
382MarikaMinlibajevaNN4800:50:59
894AllarViimsaluMM26600:58:29
1150UrmasRannametsMM501601:02:33
1406LiiaLeerNN44201:08:36
383RainKünnapuuMM14400:51:40
639ivartallermanMM20900:55:41
895SvenEhalaMM26700:57:58
1151KristaKassNN32201:03:11
640RaimoSaulMM21000:55:27
896GretePehkNNN2900:58:05
1408KaarelPomerantsMM33601:07:51
1664SergeivaikaMM35401:21:54
129LauriTeoreinMM5700:45:35
1409JuhanKaugerandMM33701:09:14
130ViljoMarrandiMM5800:44:48
386MargusNigolMM451800:51:36
643MarisAdamsonNN11600:54:27
899AgePärtelpoegNN20500:59:16
1155MarisKobinNTüdrukud5001:03:05
1411AnniKeärNN44501:09:25
132KasparPomerantsMMN1400:44:58
388RailiKuusNN40800:51:50
644ErleHimuškinNN11700:55:39
1412AngelaVaimelNN44601:09:26
645MargoLorviMM21100:55:01
901MaireSuurkiviNN402600:59:08
1157KätiKasmannNTüdrukud5101:02:03
1413MargotLindpereNNN4801:08:49
134ImbiEhrlichNN45200:45:50
646veikovaljalaMM21200:55:19
902KadiPähnNN20700:58:50
1158MeriliMäeotsNN32601:03:01
135JaanikaTruveNN40100:45:23
391MaiLaurimaaNN4900:51:38
647AIVARLAANEMäGIMM405600:54:57

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.