Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
280loNukkaMM50600:49:31
315LivarLiblikPäästeametMM12000:49:32
294RailiTarassovNN2700:49:33
313KatrinOolmetsNN2900:49:35
356MarioLiimaLEONHARD WEISS RTE ASMM13700:49:35
307IndrekPungPäästeametMM11800:49:36
324MikkKelloMPoisid3800:49:36
279SteveVahiKarupesa TeamMPoisid3100:49:37
282TriinuJõgedaNNN800:49:37
295JariEiroDicroMM11400:49:37
288RasmusLempuRakvere PKMPoisid3300:49:39
285ErkiPalmMM50700:49:40
319RaunoKuusemetsVäike-Maarja RSKMMJ1900:49:40
360MarkkoLaasbergMM451700:49:42
308KairiNurkTallinna ülikoolNNN1000:49:43
298MarekLoikMM11500:49:46
306TiitSinisaluJELD-WEN Eesti ASMM55200:49:46
323RaimondOjalillMM12400:49:46
290MeriliinIrvesMTü Spordiühing EkstreemparkNTüdrukud700:49:47
296RemoMurumaaVäike-Maarja GümnaasiumMPoisid3400:49:47
304andrusilusMM403100:49:47
343MarjuTerasNN3600:49:48
300TriinRennitAlbe Tea TiimNTüdrukud800:49:50
320TatjanaDobolinaNN3100:49:50
365AlekseivaikaSõmeru PKMPoisid4200:49:51
311KadriNokkurJooksupartnerNNN1100:49:55
321TõnuSeppEesti Metsakasvatajate ühingMM12300:49:58
310Tony AtsTammTeam MaheMPoisid3700:50:05
327andrometsrandrakvere lihakombinaatMM12600:50:09
317SixtenSalaMM12100:50:11
314ReesiSirviNN3000:50:12
316MihkelInnoMM451300:50:15
378KaidoPakkMM14300:50:15
338JuliaZamatajevaJooksupartnerNN3300:50:16
334KalviKaljuveeMM13100:50:21
354ArvoLiivamägiSuusavägiMM451500:50:23
328KaiKuljuMM12700:50:24
322KellyVildekTapa GümnaasiumNTüdrukud1000:50:25
333SanderRannusMM13000:50:28
384JannoKiikPäästeametMM14500:50:30
326EgleSeppNTüdrukud1100:50:33
353RaulKondMM13600:50:33
339eerikaristisaarDPD eesti asNN3400:50:37
330KarlMellMPoisid3900:50:38
335maritlehtmetsNTüdrukud1300:50:38
336KatreMerilooNTüdrukud1400:50:38
340TaaviOjaniitTapa GümnaasiumMM13200:50:38
396KerliHaavNN5000:50:38
331AikiJalakasNTüdrukud1200:50:39
379KairiEnnElioni SpordiklubiNN4600:50:39
401ViljarNiinepuuKirde KRKMM14800:50:39
337MirjamAbramSK Saue TammedNN3200:50:40
361RailiRoobaLehtse koolNN4100:50:40
362GennadiZadonskiKundaMM403300:50:43
366TarmoKadakJooksupartnerMM403400:50:44
371KristoKiigemägiRakkeMM13900:50:44
372TaimoKaldmaJCI EstoniaMM14000:50:45
376TerjeLeolaTallinna ülikoolNN4500:50:45
344JeteEevaldRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud1500:50:46
381SimmoSääritsJõgeva RammMMJ2000:50:47
390HenryMoselRakvere GümnaasiumMMJ2100:50:47
393AivarUngaMM452000:50:51
425JanePärnalaasHansaplantNN5600:50:52
342VivikaBarnabasKL JärvaNN3500:50:54
345OliverRuusMM13400:50:54
398EnarMustonenMPoisid4700:50:54
347MaretMüürNN3800:50:55
418HelenaTammikJooksupartnerNN5500:50:56
375MarkkoMällMM14100:50:57
346KERSTIHäRMNN3700:50:58
349InesPrantsVõru SuusaklubiNTüdrukud1600:50:58
374RitaMaamägiNN40700:50:58
382MarikaMinlibajevaNN4800:50:59
357GreteKabanenVIKING LINE EESTINN4000:51:00
350KatrinRehelemNN3900:51:02
370HelinaPuuseppVeiniladuNN4400:51:02
389RaulNiiliskPolitsei- ja PiirivalveametMM451900:51:02
348LiivarLäteElu on lillMM451400:51:03
363EvaPatuneNN4200:51:03
394KarlLaanemetsMPoisid4500:51:03
351RaulRatasaqvalasedMM403200:51:04
420RainEllerMM15200:51:04
368AntiAlavereMM403500:51:06
369JaanOlvetMM403600:51:07
364RobinMarcinkeviczMPoisid4100:51:08
358markoheinmäeviljandi vmkMM13800:51:09
423ViktorMakarovJELD-WEN Eesti ASMM15300:51:12
352MarekKongiJELD-WEN Eesti ASMM13500:51:13
447RainVagelMMJ2400:51:13
355luigioolmaKiviõli PäästekomandoMM451600:51:17
404MargusKorkaMM403900:51:17
457JanisKreegimetsMM452300:51:17
359Carl-RobertKallasteMPoisid4000:51:19
397MartiMooselMPoisid4600:51:19
367HelenMärtmanNN4300:51:20
437HeidiPloovitsNN5900:51:21
373ErikVadiJõgeva Sordiaretuse InstituutMPoisid4300:51:23
452ILONAAFINOGENOVANN6200:51:27
413MeriliSaageSportland Eesti ASNN5400:51:29
435AnderKukkMMJ2300:51:31

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.