Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
903AulisVahulaIda PrefektuurMM26800:58:22
469AurikaReilesSveba-Dahlen SpordiklubiNN6900:52:56
1348AveSääritsJõgeva RammNN406001:06:33
1139AveReintamNN31601:02:09
1415AveHäätarõJELD-WEN Eesti ASNN44701:08:35
1198AveEhavaldNN34601:03:38
456AvoKaskMM452200:52:45
1359BeritRohtjärvJooksupartnerNNN4401:07:14
1736BeritPaunNN59901:29:17
249BeritPildenNN2300:49:01
8BertTippiTüASKMM300:34:10
407BertPikkaMMJ2200:52:05
1305BirgitSilmNN39501:05:09
795BirgitNoolNN402100:56:18
1329BirgitRohtjärvJooksupartnerNNN4301:06:29
1374BirgitLilleojaNN42801:07:57
649BirgitPaltsmarNN11900:55:44
1698BirgitItseSpordiklubi TrükikuratNN58501:24:37
1521BirgitOkmeesEUKNN49801:12:53
571BirgittiPilvetNTüdrukud2500:53:54
428Brenda BrigittaVetikRakvere GümnaasiumNTüdrukud1800:52:20
667BrigitaPillerRakvere GümnaasiumNTüdrukud2900:55:08
1363BritPetersonAddendaNN42201:06:24
914BritaPruuelEesti ÖöjooksNNJ1400:58:49
1578BrittaLiivSportland Eesti ASNN53401:17:03
173BrittaPärkNN1200:46:52
1317BrunoKaruMM408601:06:10
1695CarineKaldaNN58301:24:49
359Carl-RobertKallasteMPoisid4000:51:19
120ChadnickWingerMM5400:43:52
115ChrisValkRakvere GümnaasiumMMJ900:44:50
979CleiroLutterMPoisid8700:59:59
40CrisPollEstonian Ultrarunners TeamMM1700:40:09
766CristelTaalVIKING LINE EESTINN16200:56:26
1315Cristin MariiTitmaRakvere LihakombinaatNTüdrukud6101:06:16
1814CristoVirunurmGrossi ToidukaubadMPoisid11501:43:49
1542DagmarAdurSportland Eesti ASNN50801:13:13
890DaisyMikkNN20300:59:09
233DanelEiertKirde KRKMMN2000:47:20
13DanielVasserOK KobrasMM500:35:44
1233DarrenSmithMM454201:04:14
1365DeliaLukkSpordiklubi Pinx/EswireNTüdrukud6501:07:39
767DenisRogotovskiMM24100:57:20
7DenissKošelevTü ASKMM200:33:53
1299DianaSoosaluPilveprojekt OüNN39301:05:19
545DianaKeerlesNN8700:54:19
1065DianaTintEASNN403701:01:39
840DianaUustaluNordea SpordiklubiNN18400:57:18
1723DianaNeidreNN59501:28:51
887DmitriMironovJELD-WEN Eesti ASMM407300:58:17
286DmitryChernikovMM11200:48:10
1799DorisKannelNN62301:31:56
1197DorisTomsonNN34501:04:21
1200DzintraKalmNN404401:03:44
1383EDALööPERNN455601:08:10
402EdaLehmannNN45300:51:35
743EdaTannisNN401900:56:44
1105EdgarPaavoMMN4201:01:48
751EdgarDuarteCF & S Estonia ASMM453200:55:45
689EdithVokseppRakvere AutobaasNN13300:56:16
1678EdvinRumpKunglaMPoisid11401:22:10
1798EdvyPaluCellNN62201:38:24
602EelaSamblikNN10400:55:10
339eerikaristisaarDPD eesti asNN3400:50:37
892EeroKadarikMM60500:59:18
1565EgeLindreNN456001:14:24
466EgertPaniMM16100:52:36
269Egert-GerretKreekMPoisid2900:49:18
326EgleSeppNTüdrukud1100:50:33
1734EhaAltmäeTapa Vallavalitsus ja sõbradNN503501:22:30
704EigoKiviSpordiseltsMM22400:55:43
1292EikoMurroFace Racing TeamMPoisid10201:05:22
853EiliMändulFinance PlusNN19000:58:03
1649EilikiKummKokaklubiNN56701:20:33
839einarviiraMM501200:58:27
1045EiviKallasteNN403601:00:37
88ElarTovstikRakvere JK TarvasMM4200:43:44
1566EleVeedlaViru FolkNN52501:14:16
1648ElenGraubergNN56601:21:09
669ElenauravlevaNN12600:55:08
1769EleniLilleojaAru Grupp ASNN61301:33:45
1556EleriLõhmusSpordiklubi TrükikuratNN51801:15:15
1354EleriAitmanSK AaspereNN41901:05:54
185ELERYZADONSKINTüdrukud300:46:48
424EliisPenekRakvere GümnaasiumNTüdrukud1700:52:16
433EliisAitJooksupalavikNN5800:52:20
244EliisUudeküllART CAFE ja HOTELLNNN500:48:46
1718EliiseLandbergNNJ2601:28:41
1786Eliise MarellaMetsaNTüdrukud8601:31:11
1615ElinaAnnusverSEB Liising ASNN55301:17:56
1135ElisEesmaaKauri tervisesõbradNN31401:03:08
596ElisabethEicheNTüdrukud2600:54:58
1302EliseNassarVeiniladuNNN4001:05:48
305ElizabethTruveNTüdrukud900:49:18
1455ELJUSMäGIMETSKaitseväe logistikakeskusMM408701:10:57
907ElleKaseorgElvakadNN452900:59:31
702ElleKarmIda PrefektuurNN14100:55:40
1267EllenKalmetsNN37701:04:15
1582Elsa TriinRaidlaRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud7801:16:02
1819ElveKaruNN65401:45:25

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.