Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
1275TeaRosenblattRakvere LihakombinaatNN501101:05:16
1789ArvoDavelCellMM551101:31:16
523KatrinHärmitsNN401200:53:55
283AinAinsaarMM451200:49:10
31PeeterOranenMM1200:39:47
815KatreKaruRakvere GümnaasiumNNJ1200:57:36
839einarviiraMM501200:58:27
331AikiJalakasNTüdrukud1200:50:39
80MeelisTõnnMM401200:43:36
612LindaVooremäeNN451200:54:20
104JaakMadisonSK VargamäeMMN1200:44:08
113AndreasAadliSaue TammedMPoisid1200:45:07
1396KerstiTahfeldtTapa Vallavalitsus ja sõbradNN501201:08:24
1424MargeKruusimägiNN551201:09:34
167RainKaugeOK PõrgupõhjaMMJ1200:46:03
173BrittaPärkNN1200:46:52
458KristelPüssNNN1200:51:51
33AndreiUibukantMM1300:40:31
553ReetReimannNN401300:53:55
316MihkelInnoMM451300:50:15
335maritlehtmetsNTüdrukud1300:50:38
854TriinuPalmreNNJ1300:57:36
87AndreHimuškinMM401300:43:55
625TiinaSäälikNN451300:54:20
117KristoTankMMN1300:44:43
122Markus JoonasPaluPärnu Sütevaka HumanitaargümnaMPoisid1300:45:19
891GunnarVooremäeMM501300:58:15
1423LolitaPetersonNordea SpordiklubiNN501301:08:14
1432LLEPõLDOJAOK ILVESNN551301:09:56
169KeithKarulaMMJ1300:45:38
174HelenaNapsepNN1300:46:45
495AnniLompNNN1300:52:49
1559KristaTernoNN551401:14:15
34TiitMeidlaMM1400:40:36
336KatreMerilooNTüdrukud1400:50:38
92EvertKreekMM401400:44:16
348LiivarLäteElu on lillMM451400:51:03
607TerjeSoosaarNN401400:55:16
123Karl JohanLeichterMPoisid1400:44:23
132KasparPomerantsMMN1400:44:58
914BritaPruuelEesti ÖöjooksNNJ1400:58:49
679KülliSaupõldNN451400:55:38
176KristinaKuhiNN1400:46:59
189RanelRohtlaMMJ1400:47:35
1493eneunapuuNN501401:12:27
992RihoOlvetKadrinaMM501401:00:25
501EretEerikGrossi ToidukaubadNNN1400:52:06
35TarvoKlaasimäeMM1500:40:39
1090MihkelAnniMM501501:01:40
1620AnneKustolaNN551501:18:52
344JeteEevaldRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud1500:50:46
600MirjamPedajaNNN1500:54:40
354ArvoLiivamägiSuusavägiMM451500:50:23
101MargusVahtraMM401500:44:34
629KailiVainumaaAS LivikoNN401500:55:20
126AskoMeinerMPoisid1500:45:28
137AleksanderRaketskiKirde KRKMMN1500:44:28
688SvetlanaLurihhSelver ASNN451500:55:10
183EvelinSallasteNN1500:46:50
952GreteVainNNJ1500:59:05
203ArturAnnimäeMMJ1500:47:47
1504IngeUigruVirumaa Koerteklubi VIKONN501501:12:00
1035MerilleMadibergNNJ1601:00:14
36AndreasVeeretNordeusMM1600:40:37
603HannaMuldmaNNN1600:54:28
349InesPrantsVõru SuusaklubiNTüdrukud1600:50:58
355luigioolmaKiviõli PäästekomandoMM451600:51:17
110JanekTreppTamsalu AOMM401600:44:34
1657ReetUiboNN551601:21:40
634MarjuMikliSelver ASNN401600:55:29
1150UrmasRannametsMM501601:02:33
144MatrinUntElu on lillMMN1600:45:15
148jarek-karlkunmanMPoisid1600:45:33
186LiinaSillusteNN1600:47:05
703MareTungalSEBNN451600:56:29
216SanderLoitRakvere GümnaasiumMMJ1600:47:41
1512AiviKäbaNN501601:12:55
1048LiisaUutsaluNNJ1701:00:09
289HenryLemendikMMJ1700:48:08
40CrisPollEstonian Ultrarunners TeamMM1700:40:09
360MarkkoLaasbergMM451700:49:42
617GerliLuunjaNNN1700:54:49
124TeetFimbergMM401700:45:19
149Karl ErikHeinsooViljandi SUKLMPoisid1700:46:17
150AndreTammikMMN1700:46:12
663UrsulaAlavereaqvalasedNN401700:55:42
1702TiinaPaumetsKanepi TerviseklubiNN551701:19:19
424EliisPenekRakvere GümnaasiumNTüdrukud1700:52:16
197AnnValangKSK AlemNN1700:47:42
716SilviLukjanovSpordiklubi TrükikuratNN451700:56:19
1257TiitTammAru Grupp ASMM501701:05:05
1523RiinaHaabojaNN501701:12:40
1298AareTinnMM501801:05:25
291AndresDoroganadidasMMJ1800:49:23
43MaitKiigemägiMM1800:41:38
1110JaanikaArmTartu Inline TeamNNJ1801:02:12
386MargusNigolMM451800:51:36
642MirjamLepiksaarAru Grupp ASNNN1800:54:37
139AndreasLehmannMM401800:45:30
156TaaviTammMPoisid1800:46:11

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.