Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1807MaieSildveeNN60501:34:20
1594MinnaSillamaaNN54301:16:40
186LiinaSillusteNN1600:47:05
1305BirgitSilmNN39501:05:09
755EstelleSilmJooksupartnerNNN2500:56:00
212AIVARSIMSMM402200:48:05
549AnuSimsonNN45900:54:14
768JanarSimsonMM24200:56:06
1031VirgeSinijärvNN453001:00:53
306TiitSinisaluJELD-WEN Eesti ASMM55200:49:46
733KadriSippNN15100:56:00
1642KatrinSipsakaUmmisjaluNN408001:20:03
1404MarisSirkelNN406601:09:01
1281MarinaSirogorovaJELD-WEN Eesti ASNN38401:04:32
1192KristiinaSirpNN34301:03:37
1030irissirviNN26701:01:05
314ReesiSirviNN3000:50:12
1485LiisSirviNNN5201:10:43
1486RailiSirviNN48001:10:44
1704EveSissasKL JärvaNN503301:26:10
1656LauraSmigunovaModern walkingNTüdrukud8101:21:41
215MarkSmirnovKirde KRKMMN1900:46:40
1381OlgaSmirnovaKaitseliidu Viru MalevNNJ1901:07:41
1232NataliaSmithNN36001:04:14
1233DarrenSmithMM454201:04:14
83JanarSoidlaISEMM4000:43:29
916TarvoSõmernne 13MM407500:58:56
1719SiretSõmerNN457601:23:11
465MartinSõmerMM16000:51:43
103ANDRYSOOSOO TEAMMPoisid1100:44:33
880ROMI LYSOOSOO TEAMNTüdrukud3700:59:00
748KertiSoodlaNN15600:56:13
1535kristelsoomeArensNN50501:13:22
1791KristaSoomeNN62001:37:57
873RainSooneMM26100:57:28
1191AinSooneMM31101:02:43
607TerjeSoosaarNN401400:55:16
455Karl-RasmusSoosaarMMN2600:52:06
780ArminSoosaluPilveprojekt OüMM24500:56:36
1299DianaSoosaluPilveprojekt OüNN39301:05:19
140JüriSpeekMM6300:45:41
59RomanStartsevMM2500:42:46
1749MaieSteinfeldtHansaplantNN60801:26:56
556ValeriStepanovMM453000:54:31
147RaidoStrahovMM6500:46:08
838ToomasStrooPäästeametMM25400:57:44
1553MaaliSuitsoNTüdrukud7501:14:16
732TarmoSukkMM23200:55:45
1055SiretSulaojaSportland Eesti ASNN27801:00:30
528JaanikaSulevNNJ800:54:07
624JanekSulevMM20400:55:26
1016KessuSulevNN26300:59:51
260Kristiin-MarleenSulgNNN600:47:52
1661SigneSulgNN456601:23:07
1652PilviSumeSpordiklubi TrükikuratNN56801:21:03
427Henri OlaviSuomalainenMPoisid5200:52:17
151IrinaSurazakovaNNN300:46:18
546VaimarSursuIda PrefektuurMM18200:53:21
490SiretSurvaJCI EstoniaNN7300:52:23
1561KerstiSuun-DeketNN52101:15:17
1654MichelleSuurNTüdrukud8001:21:00
1778MarielleSuurNTüdrukud8501:35:18
6MartSuurkiviMMN500:33:39
901MaireSuurkiviNN402600:59:08
757MattiasSuurkiviMMJ3000:56:12
74MarkoSuurmägiSpordiklubi TrükikuratMM3400:43:21
1297MartSuursuPäästeametMM32601:05:00
309MaarikaSuursuJELD-WEN Eesti ASNN2800:48:50
519HannalooreTaalRakvere GümnaasiumNNJ600:53:30
521GetterTaalRakvere GümnaasiumNNJ700:53:30
766CristelTaalVIKING LINE EESTINN16200:56:26
965kaditaalbergSpordiklubi JooksupartnerNN23700:59:09
1073KadriTaaleš?NN28501:01:08
740JaneTaburNN401800:56:53
1756PiiaTagelKanepi TerviseklubiNN503701:26:40
1396KerstiTahfeldtTapa Vallavalitsus ja sõbradNN501201:08:24
621maiutähtNN10900:54:34
995KalleTähtMM28800:59:26
506taavitähtMM17100:52:46
72MihkelTakkMMJ500:42:40
900EvelyTakkRakvere LihakombinaatNN20600:59:01
831KairitTaliJELD-WEN Eesti ASNN18100:56:58
180PärtTalimaaEesti AjalehedMM7400:46:57
701MargretTalimaaJooksupartnerNNN2100:56:16
639ivartallermanMM20900:55:41
760MatisTaltsMM23900:57:09
141AnnikaTalvarNN40200:45:58
540MikkTambergAru Grupp ASMM18000:53:28
1089TaneTambikNN29201:01:59
1054MarinaTamlakTapa Vallavalitsus ja sõbradNN27701:00:31
1546MaarjaTammRademarNNN5501:13:23
789TiinaTammNN452100:56:13
563MarikaTammKatariina KülalistemajaNN451000:54:44
310Tony AtsTammTeam MaheMPoisid3700:50:05
623MarjuTammaqvalasedNN11000:54:51
156TaaviTammMPoisid1800:46:11
1707KerstiTammCellNN58701:26:14
1721KülliTammNN59301:28:54
1257TiitTammAru Grupp ASMM501701:05:05
1006Katre-LiisTammSonda VallavalitsusNN25701:00:33

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.