Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1561KerstiSuun-DeketNN52101:15:17
1817Roosi GertrudTärglaNTüdrukud8701:51:52
282TriinuJõgedaNNN800:49:37
794KatrinKruusamägiNN17000:57:04
1050ReelikaRohusteNN27401:01:24
1306RiinaAltperePärnu Kahe Silla KlubiNN39601:05:50
1562KristelTiitusRademarNN52201:14:17
1818SiljaMallJCI EstoniaNN4010301:51:50
795BirgitNoolNN402100:56:18
1051KerlyResikNN27501:01:24
1307KatrinHeinPärnu Kahe Silla KlubiNN39701:05:51
1563SigridSaarSKY PLUSNN52301:14:38
1819ElveKaruNN65401:45:25
796SylviaTammerikNNN2600:56:20
1052TiiaTraksNN453101:00:25
1308TriinuPalmisteNN39801:05:38
1564SiretOlleRademarNN52401:14:17
29KellyNevolihhinViKe-Ööjooks adidas TeamNNN100:39:12
1053KristiMadismäeNN27601:00:15
1309EneVeeremaaPäästeametNN455101:05:26
1565EgeLindreNN456001:14:24
1821TheaLiivaKunglaNN62701:49:16
1054MarinaTamlakTapa Vallavalitsus ja sõbradNN27701:00:31
1566EleVeedlaViru FolkNN52501:14:16
1822KristiinaHaibaProekspert ASNN4010402:01:36
543LiselleLuksWüRTHNNJ900:53:31
799IngridOjassooNNN2700:57:43
1055SiretSulaojaSportland Eesti ASNN27801:00:30
1311KajaLuikSA Jõgeva HaiglaNN39901:05:59
1567JaanaaitNN52601:15:56
1823SiiriLepikNN504102:01:59
800ReetRosenblattAugust Kitzbergi nimeline GümnNN17100:57:19
1312AngeelikaPõldesSA Jõgeva HaiglaNN405501:06:00
1568VeroonikaLeissonBaltic FibresNN52701:15:37
1824KristiMustkiviNN62802:02:01
545DianaKeerlesNN8700:54:19
801PiretTiitsNN17200:57:02
1057AnuLiivaNN50901:01:31
1313ReelikaKrummVäike-Maarja GümnNTüdrukud6001:06:31
1569KarinTammaruNN52801:14:54
290MeriliinIrvesMTü Spordiühing EkstreemparkNTüdrukud700:49:47
802AngelaRätsepNN452200:56:24
1058KadriKalameesNN27901:00:48
1314MaikeTellmannRademarNN40001:05:38
1570AnnikaAbnerJCI EstoniaNN52901:14:55
803AnuKonarNN17300:56:50
1059AnnaliisVeeremaaPäästeametNTüdrukud4201:00:50
1315Cristin MariiTitmaRakvere LihakombinaatNTüdrukud6101:06:16
1571RiinOlvetNNN5701:15:45
292AnnikaNiidasNNN900:48:27
548EmilyNaaritsNN8800:54:25
804KaisaParveNN17400:56:24
1060PilleJärveNN453201:01:12
1572RagneLeesnurmNN53001:11:22
37KelliFlorenKF SuusaklubiNN200:40:45
549AnuSimsonNN45900:54:14
1061KristiinLepikNN28001:01:27
1573KajaPõhjalaIda PrefektuurNN53101:16:10
294RailiTarassovNN2700:49:33
550KatriKuhiNTüdrukud2300:54:32
1062HeglePärnaNTüdrukud4301:01:44
1318Ethel-EmilySaaremägiRakvere LihakombinaatNTüdrukud6201:06:17
1574SirjeEirandIda PrefektuurNN501901:16:23
1063katikaskNN28101:01:25
1319ReginaPaesteNN40101:06:07
1575PiretReheNN502001:16:10
552Kertu JohannaJõesteNTüdrukud2400:54:04
1064KristiSeppSelver ASNN28201:01:53
1320SandraValkJooksupartnerNN40201:06:37
1576MargitDeketNN53201:16:31
553ReetReimannNN401300:53:55
809AnnelyLinkmannSKY PLUSNN17500:57:09
1065DianaTintEASNN403701:01:39
1321AnniAntonNN40301:05:47
1577MerliHuntsaarSportland Eesti ASNN53301:15:53
1066merleschneiderNN403801:01:26
1322HelenaRoosaarNN40401:06:23
1578BrittaLiivSportland Eesti ASNN53401:17:03
1067AiveKalmNN453301:01:28
1323HeleriBerlokkoNNN4101:05:16
1579GerliEermeSportland Eesti ASNN407701:15:53
300TriinRennitAlbe Tea TiimNTüdrukud800:49:50
1068KätlinKaringNTüdrukud4401:01:27
1324AitaGriffelaqvalasedNN405601:06:17
1580JaanikaOjalaNNJ2401:15:46
1069KairiReinomägiPIHLAKANN28301:01:51
1325PirjoPitsaluJCI EstoniaNN40501:05:29
1581MaritaMattNTüdrukud7701:15:47
1070MargotEimlaNN28401:01:12
1326MailisPütsepJooksupartnerNNN4201:05:14
1582Elsa TriinRaidlaRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud7801:16:02
47KristiRosenbergSportIDNN300:42:05
815KatreKaruRakvere GümnaasiumNNJ1200:57:36
1071RiinaRubenNN403901:00:20
1327VelliEhasaluNN40601:05:51
1583EvelinLandbergRademarNN53501:15:49
816KerstiKõivK-RakvereNN17600:57:30
1072GETRIINLINDRENNN3401:00:36
1328KädiKallauNN40701:06:03
1584HeleriTrestipNN53601:15:51

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.