Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
101MargusVahtraMM401500:44:34
102RAINERBõKOVMPoisid1000:44:32
103ANDRYSOOSOO TEAMMPoisid1100:44:33
104JaakMadisonSK VargamäeMMN1200:44:08
105ErkiunapuuMM4800:44:37
106KadriJägelFB JooksmineNN600:44:17
107markokaskaMM4900:44:47
108PiretTikvaNN700:44:51
109ReneHaavreSkypeMM5000:44:02
110JanekTreppTamsalu AOMM401600:44:34
111AndresKeärMM50200:45:04
112RainGussevMM5100:45:00
113AndreasAadliSaue TammedMPoisid1200:45:07
114SiljaMikkNN45100:44:57
115ChrisValkRakvere GümnaasiumMMJ900:44:50
116SilverSiimonMM5200:44:59
117KristoTankMMN1300:44:43
118RainekRaudlaMM5300:45:00
119JaneSaluorgNNN200:45:03
120ChadnickWingerMM5400:43:52
121MihkelVeskiRakvere GümnaasiumMMJ1000:45:06
122Markus JoonasPaluPärnu Sütevaka HumanitaargümnaMPoisid1300:45:19
123Karl JohanLeichterMPoisid1400:44:23
124TeetFimbergMM401700:45:19
125AareTreierMM5500:45:22
126AskoMeinerMPoisid1500:45:28
127MeelisKadarpikSwedbankMM5600:45:34
128TiinaIdavainMetsasõbradNN55100:45:41
129LauriTeoreinMM5700:45:35
130ViljoMarrandiMM5800:44:48
131MartinMandRedmoto Honda RacingMM5900:45:42
132KasparPomerantsMMN1400:44:58
133KristjanLusikasMobi SolutionsMM6000:44:37
134ImbiEhrlichNN45200:45:50
135JaanikaTruveNN40100:45:23
136MartinRaudJCI EstoniaMM6100:45:45
137AleksanderRaketskiKirde KRKMMN1500:44:28
138TiitAltmäeMM6200:45:35
139AndreasLehmannMM401800:45:30
140JüriSpeekMM6300:45:41
141AnnikaTalvarNN40200:45:58
142KadriTreffnerKõlleste SpordiklubiNN800:45:33
143ValevTasujaMM401900:45:10
144MatrinUntElu on lillMMN1600:45:15
145AivarJalakasMM6400:45:04
146GertSikkMMJ1100:46:05
147RaidoStrahovMM6500:46:08
148jarek-karlkunmanMPoisid1600:45:33
149Karl ErikHeinsooViljandi SUKLMPoisid1700:46:17
150AndreTammikMMN1700:46:12
151IrinaSurazakovaNNN300:46:18
152martinaWhalenNN900:45:48
153GabrielHassanMM6600:45:49
154VooteleVesterblomJooksupartnerMM6700:46:17
155KatiBorkmanNN1000:46:20
156TaaviTammMPoisid1800:46:11
157AndrisTammelaSpordiklubi TrükikuratMM6800:45:58
158AiliSihtNN55200:46:24
159KRISTOAMBUSMPoisid1900:46:21
160HenrikJogenbroMM402000:46:07
161LennoUuskülaMM6900:45:48
162ViljarLilleMM7000:46:09
163AndrusHeinsooViljandi SUKLMM45400:46:40
164MihkelSaarRakvere JK TarvasMM7100:46:30
165MarilinRiivesNTüdrukud200:46:41
166MarkoLaignaMM7200:46:15
167RainKaugeOK PõrgupõhjaMMJ1200:46:03
168KaarelTreppTamsalu AOMPoisid2000:46:27
169KeithKarulaMMJ1300:45:38
170UnoAlanurmeMM50300:46:42
171PilviKollingSelver ASNN40300:46:48
172EvelinKivilo-PaasTervis PlussNN1100:46:56
173BrittaPärkNN1200:46:52
174HelenaNapsepNN1300:46:45
175KarolaKiviloNNJ100:46:27
176KristinaKuhiNN1400:46:59
177AivarKuusmikMM45500:46:37
178KristjanpikMM7300:46:55
179ReinKriksEesti Raudtee SpordiklubiMM60100:46:36
180PärtTalimaaEesti AjalehedMM7400:46:57
181OskarKilk42 komaMM7500:46:05
182MärtRaudvee42 komaMM7600:46:06
183EvelinSallasteNN1500:46:50
184TeemarHiirElvakadMM7700:46:59
185ELERYZADONSKINTüdrukud300:46:48
186LiinaSillusteNN1600:47:05
187PeeterTederA-SportMM402100:46:42
188KristerHaavMM7800:46:11
189RanelRohtlaMMJ1400:47:35
190HeinoPõldojaJõgeva SVSMM65100:47:30
191ErikPungerKohtla-Järve LinnavalitsusMM7900:46:06
192VilluZirnaskMM45600:46:29
193RasmusSarapMM8000:47:30
194MagnusLehesooMPoisid2100:47:39
195AnneliAasNN40400:47:38
196MarjeViirmannHarju KEK RSKNN50100:47:41
197AnnValangKSK AlemNN1700:47:42
198SigmarKadastikJELD-WEN Eesti ASMM8100:46:34
199ReneHallemaaMM8200:47:19
200raunokäigeMM8300:47:25

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.