Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
5SASMINKAUPOSpordikeskus.eeMM501:10:08
29RANDMANPRIITSpordiklubi MetsasõbradMM1901:21:02
642VILTMIRJESpordiklubi SIRIUS CLUBNN402702:06:10
1VALLIMÄEVILJARSportkeskus.eeMM101:06:13
120OKSMARGITSportlandNN701:31:28
651HAARDEMAIKENSportlandNN10102:07:41
652NÕMMIKRAIVOSportlandMM28002:07:41
691VESKIMÄERIINASportlandNN11502:14:57
715KUMMERMARISportlandNN12402:22:46
719KIMBER-SportlandNN403402:23:28
763HEINARUJANNESportlandMN0
523KAARMAMARGESportlandNN401801:57:26
586SMIRNOVDMITRISportlandMM26002:01:33
351KAARMARISTOSportlandMMN1601:46:16
353MURIKGERDSportlandMMN1701:46:17
777MAISTEANDRUSSpringluxMM450
778MAISTEANDRUSSpringluxMM450
53PILDERKAUPOSS MarathonMM3001:24:46
16TALTSEVELINStamina ArcoTransport Running TeamNN201:17:31
747TAMBURTAAVIStamina Arcotransport tiimMM0
3TŠEREPANNIKOVSERGEIStamina Arcotransport tiimMM301:09:17
8REINSALUKRISTOStamina Arcotransport tiimMM701:12:41
31ANDREJEVAOLGAStamina Arcotransport tiimNN401:21:07
61ARROLIISStamina Arcotransport tiimNNN101:25:23
72TARUMJANELLEStamina Arcotransport tiimNNN201:26:57
104LOKKSULEVStamina SKMM401701:30:28
665MULLAKAJAStamina SKNN451302:10:07
167BERNATGALINAStamina SKNN50101:34:49
219TUBALKAINMARGUSStamina SKMM451801:38:06
224JÜRGENSTEININDREKStamina SKMM451901:38:25
754ABNERANDREStamina SKMM400
246RAIENDURMOStamina SKMM404001:39:23
28JAASKAALLANstamina skMM40301:20:58
54KALJURANDURMASStamina SKMM50101:24:52
59LAINESTEANDRESStamina SKMM40701:25:12
624OLGORAIVOStora Enso Eesti AS Näpi saevMM407902:04:06
515PITKMAIROStora Enso Eesti AS Näpi saevMM23601:56:43
495MAANSOSuusahulludNN5501:55:06
544JÜRIADOTIIUSuusahulludNN6901:58:29
82TÜRKSONARNESuusahulludMM401201:28:15
4VINOGRADOVYURYsylvia.gatchina.ruMM401:09:34
9SOZONOVVLADIMIRsylvia.gatchina.ruMM801:14:10
270LAVRIKOVASVETLANAsylvia.gatchina.ruNN50201:40:37
15KULMATICKIIMARATsylvia.gatchina.ruMM1201:17:17
37BELOUSOVALEKSEIsylvia.gatchina.ruMM2401:22:01
676ERNITSINGRITTabasalu TriatloniklubiNN451402:11:55
410HÄRMEVETallinna Lennujaama SpordiklubiNN3701:49:50
486KOKKURMASTallinna Prantsuse LütseumMM502301:54:28
434LEINAKSEMADISTallinna TehnikaülikoolMM20701:51:14
633MÄNNIKAURIKATallinna Tulised Ilvesed GAANN9502:04:39
286NÕMMMARDENTallinna Tulised Ilvesed GAAMM13201:41:42
73MÄNNIKAHTITallinna Tulised Ilvesed GAAMM4001:26:58
229ROUHIJAINENMADISTallinna ülikoolMM10701:38:43
561NOORLINDGERDATallinna ülikoolNN7102:00:13
684KRULLANNETartu KHKNN403202:13:49
500ARUTYUNYANDAVIDTartu linnMM6701:55:26
11ANDRESSONMARTTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIMM1001:15:58
27MÄTASEGLETARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBINN301:20:39
798MARKOVALEKSEITARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIMM0
799KOSELEVDENISTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIMM0
50LUIKLILYTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBINN501:23:54
682ERMEVELIINETartu VanglaNN403102:13:39
147JÕEMETSAIVOTeam30+MM402301:33:32
588KÄRPMARGRITTERVIS GRUPPNN402302:01:35
589LEISALUSIIMTimbeco noodhouse OüMM26102:01:37
84JUUSAIVARTööSTUSPROJEKTMM4801:28:23
474ELLERENDRIKTrismileMM22201:53:46
569JAHILOVALDOTriSmileMM407402:00:37
620SAREVETHENRITTüMMN2302:03:44
367VESKIMETSANDRITTüMMN1801:47:20
377RAMMOMATTTTüMM18201:47:47
128RAASTADCHRISTOPHERTTüMM6701:32:00
386JÕESAARRAINERTTüMM18501:48:30
262RIKEHANSTTüMM12001:40:16
776LETTMADISTTüMM0
521INGELALANTTüMM24001:57:20
546JÕESAARRANDARTTüMM24701:58:31
294TESKATAAVITTüMM13701:42:05
552VIRKUSKATRELTTüNNN601:58:55
559SAUPÕLDTAURITTüMM25301:59:50
64KÜBARSEPPKARMOTTüMMN501:25:52
93HEINMETSHALMARTTüMM5401:29:32
10KOŠELEVDENISSTü ASKMM901:15:49
752KALDARUTHTüASKMN450
753MUULIEERIKTüASKMMJ0
319LETTKALLETulika TaksoMM55701:44:07
656VÄHIKARINUhtnaNN10202:07:59
196PRIKSHANNOVAK StaierMM451701:37:00
21SUBIRIVOVAK StaierMM1401:18:31
40SIHTJÜRIVAK StaierMM45301:22:18
43KIBUSPUUTIITVAK StaierMM45401:22:54
334HIOBPRIITVAK STAIERMM16101:45:18
42KUUSALUASKOVanamõisa suusaklubiMM2601:22:33
558RIKKERKARL-STEVENVändra GümnaasiumMP1001:59:36
34TAMMEMÄEJOOSEPViljandi suusaklubiMMN201:21:50
365SAARELAMARKOViru jalaväepataljonMM17701:47:09
348MARTINSONRAIDOViru jalaväepataljonMM16901:46:06
115KIVILAMATISVõru SuusaklubiMMN901:31:03
415ZALITEINGAVSK NoskrienNN3801:50:00
674ZALITEIEVAVSK NoskrienNN10802:10:42

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.