Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
597SEILTÕNUadidasMM26602:02:04
680SEILENTHALSIRLEGrupeerunud spordilaiskuridNN11102:12:56
681SEILENTHALJUHANIMTü Pärsama PäikeMM408302:12:56
476SEINPEREVELLOMM22301:54:08
550SELJAKKATRINItellaNN401901:58:50
171SEMPELSONSVENMM402701:35:17
260SEPPTIITMM11801:40:11
361SEPPARELVISMM17501:46:51
683SEPPINGLEENINN11202:13:44
592SERGREEMOSCAMM26402:01:52
40SIHTJÜRIVAK StaierMM45301:22:18
282SIIAKINDREKMM13001:41:23
452SIIDRAKAIMARMM21201:52:29
606SIILIVASKKAIENN8602:02:31
218SIIMANDRESSK SAARDEMM403501:38:06
502SIKKERIKMM406801:55:38
573SIKKMIINANN7502:00:51
324SIKKATOIVOERMMM501701:44:42
66SILDVEEMÄRTMM3801:26:07
227SILEMPRIITEesti AGA spordiklubiMM10601:38:32
338SILLANURMLYNN40901:45:21
23SIMSONPRIITElva JooksusariMM1601:18:47
254SINDONENVOLDEMARMM501001:39:49
617SISASNELENN9002:03:34
586SMIRNOVDMITRISportlandMM26002:01:33
90SNITSARENKOTARASSEesti Panga SpordiklubiMM5101:29:19
643SÕBERELIONMMN2402:06:15
531SOELLSIEGFRIEDBrokolli Poner TeamMM407001:57:52
669SOKKAIRINN10602:10:18
699SOKOLOVARTJOMEstonian CellMM28902:15:56
748SOKOLOVALEKSEISHVSM-KRASNOGVARDEETSMM0
790SOKOLOVAGNEDNBMN0
13SOKOLOVANATALIASHVSM-KRASNOGVARDEETSNN101:16:41
343SOLMANRISTOJCI EstoniaMM16401:45:39
397SOOMEIMBIJCI EstoniaNN401101:48:59
208SOOMRERANDOMM9801:37:33
568SOOMRETEETMM25602:00:34
321SOOVIKJÜRIMM501601:44:14
9SOZONOVVLADIMIRsylvia.gatchina.ruMM801:14:10
737SPASOVILIYANFMTMM29802:32:22
21SUBIRIVOVAK StaierMM1401:18:31
685SUIKINGASK Kolm PaksuNN11302:14:16
614SURVALAIDINN8802:03:03
627SUURTEETMM27402:04:24
577SUURMAICHLNN7802:01:10
428SUURKUUSKANDRESSpartaMM501901:50:41
372SUURSUMAARIKAJELD-WEN Eesti ASNN2901:47:32
539TÄÄRKARINNN6701:58:14
791TAGELILMARMTA Spordiklubi/Haanja RattaklMM650
210TÄHESTETANELSK MetsasõbradMM10001:37:47
659TAJURTRIINNNN702:08:57
406TALIMEELISKirde KRKMM19601:49:37
16TALTSEVELINStamina ArcoTransport Running TeamNN201:17:31
735TALUANUnestline TeamNN451902:30:09
86TALUPRIITEE SpordiklubiMM401501:28:46
344TALVIKMIKKMM16501:45:48
673TAMBERGRENEMM28502:10:40
747TAMBURTAAVIStamina Arcotransport tiimMM0
655TAMMKARINNN402902:07:56
464TAMMINDREKMM21501:53:12
468TAMMKAIROMM21701:53:23
247TAMMMERJERLKNN40701:39:25
168TAMMELEHTMIHKELMM7901:34:57
34TAMMEMÄEJOOSEPViljandi suusaklubiMMN201:21:50
443TAMMJÄRVJAANUSMM406201:51:32
48TAMMOJAANDRUSMM45601:23:42
261TARUMROLANDMM11901:40:14
72TARUMJANELLEStamina Arcotransport tiimNNN201:26:57
177TATRIKIVO21CC TriatloniklubiMM8301:35:41
622TEEVÄLILEILIEKVANN65202:03:47
792TEEVÄLILEILIEKVAMN650
192TELLINGJUHANJK HERMESMM451601:36:42
690TEPPANDENNIKENN451502:14:50
189TERVEALLANMM9001:36:13
294TESKATAAVITTüMM13701:42:05
251TIBARMARIONNN2001:39:38
582TIGANESILVANN45902:01:21
529TIKSPRIITMM24301:57:44
121TIKVAINDREKAlbe TeamMM402101:31:30
480TILKTAAVIMM22501:54:13
555TIMMERMANNTOOMASMM25201:59:13
646TINNURILIINALasteaed KunglaNN451202:07:12
537TINTSJOELMM453601:58:12
45TIPPARGOMM2701:23:18
108TOHTMARTINMM6001:30:43
329TOHVERTARMOKaevanduste SpordiklubiMM404901:44:59
407TÕKKEMARGUSMM405701:49:44
694TOLKTRIINUEASNN11602:15:02
793TOMBANDTANELRautakesko ASMM0
600TOMENTŠUKVITALIKirde KRKMM26802:02:10
49TOMPAHTIMM2801:23:51
325TOMUSKILMARMM452901:44:47
470TÕNISELAURIMM21801:53:29
404TÕNISSONTAMBETMM19401:49:34
628TÕNNISONLEANNJ302:04:30
135TÕNNISONARVIMM451201:32:23
794TOOMMARI-LIISJCI EstoniaMN0
342TOOMMARJUNN2601:45:33
97TOOMTOOMASSK StaminaMM50301:29:41
712TOOMESOOLAURAPärnu Kahe Silla KlubiNN12202:21:26

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.