Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
914ANDERSENTROELSVasta KoolMM26201:01:31
328TALVIOJATUOMASMM402700:51:02
381UPRUSUKUMMJ1600:52:02
56KUKKÜLOMM40800:42:14
707REINHOLDULVISolaris KeskusNN13000:57:53
360ALANURMEUNOMaanteeameti ida regioonMM50700:51:39
1204UNAPUUUNOMM55701:09:07
798KܜLAVEEURMASPolitsei Ida prefektuurMM501100:59:22
46RMURMASMM45200:41:23
58UNAPURMASMM40900:42:18
1385TÄHTURMASLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM30201:17:14
931RANNAMETSURMASMM453601:01:48
415ALAVEREURSULAAqvalasedNN40600:52:50
1369VAHULAURVENN501501:16:25
1793KÄGUURVETriinNN504401:41:09
196KLOPETSURVOJuMMM6800:48:05
139SÕMERAܜLLARMM5100:46:14
555MAUERܜLLENN401300:55:01
1616TESKAܜLLENN409701:30:48
851PÕLDOJAܜLLEOK ILVESNN50601:00:21
1700RAJASAARܜLLEVIRU FOLKNN4011501:34:34
1486FELDMANܜLLENN455101:24:25
1501MERIRANDܜLLENN502101:25:12
1794HINDREKUSܜLLETriinNN504501:41:09
1028LIIVܜLLEAru Grupp ASNN404001:04:02
1831KORINDTܜLOSegasummaMM454901:47:32
1503MEESAKVAIKEKanepi-1NN551401:25:13
273KIVIVAIKOMM9900:49:57
569SURSUVAIMARPolitsei Ida prefektuurMM19000:55:14
1498ERILAIDVÄINOMM65901:25:04
37MARIPUVALDEKRautakesko ASMM50200:40:03
525VAINJÄRVVALERIMM404100:54:22
1057TASUJAVALEVMM406501:04:44
1792SAAREVALLITriinNN60901:41:09
371SAULVALLOMM451800:51:52
987KÄGUVALLOKV Transport OüœMM27101:02:57
279MULKVALLOMM10000:50:05
1941ZALITISVALTSSporta skola " Arkadija"MP0
717RIGOVATSELNN401900:58:07
800RANDVÄLIVEENANN402500:59:23
1358TOOMEREVEIKKOKokaklubiMM407201:15:16
1565LEHTLAVEIKOSveba-Dahlen SpordiklubiMM31401:28:26
1824VASSILJEVVEIKORakvere TenniseklubiMM31901:44:50
348MELTSASVEIKOMM12600:51:32
350VALJALAVEIKOMM12700:51:33
499SEPPVEIKOMM17500:54:03
1006KOKKVELGIDANN24401:03:25
574VEIMANVELI-JUHANKirde KRKMMN5200:55:18
1134EHASALUVELLIKaitseliitNN29901:06:46
1306VASSERVELLORakvere TenniseklubiMM55801:12:44
635VOOLAIDVELLOMM452300:56:30
1115IVANOVVERONICARakvere ReaalgümnaasiumNT5901:06:11
1238MÄESAARVERONIKANN34201:09:58
1290REMSELVERONIKAPolitsei Ida prefektuurNN36901:11:44
1063LEISSONVEROONIKANN26501:04:59
1424KÜBARVIIURakvere LihakombinaatNN551001:19:38
1835RANDMAAVIIVENN601101:50:09
1613VAABVIIVEHAGARI PITSANN552401:30:45
913VILLERVIIVEVasta KoolNN20701:01:31
1798ROOSTARVIIVIKATriinNN56401:41:10
399MAKAROVVIKTORJELD-WEN Eesti ASMM14800:52:36
469PLOTNIKOVVIKTORViru jalaväepataljonMM16400:53:51
378RANDEVILLEMMM14000:52:01
1005KALAMEESVILLEMMP7401:03:25
89KASKVILLUMM401200:44:25
2KOŠELEVVJATŠESLAVKJK Kalev SillamäeMM40100:32:57
403ZARINVLADIMIRKirde KRKMM14900:52:38
440AITVLADIMIRMM65300:53:22
191LAURYVESMP2700:47:54
1359SAPRÕKINAZINAIDANN40801:15:18

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.