Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
919PARTSTEAJELD-WEN Eesti ASNN20801:01:34
922TALIKAIRITJELD-WEN Eesti ASNN20901:01:37
426LIIVAKJANARJELD-WEN Eesti ASMM15700:53:08
1211TREIALREETJELD-WEN Eesti ASNN501201:09:16
711EISKOPTANELJELD-WEN Eesti ASMM22600:58:00
1505SARAPLYJELD-WEN Eesti ASNN47701:25:13
1836VEHLMANNHELLEJK HermesNN65901:50:12
252JÄRVEEINARJK HermesMM451100:49:29
62HALDNALIINAJLTNN500:42:37
162HALDNATÕNISJLTMM45800:46:56
1305KASKTIINAJõgeva HaiglaNN37601:12:37
617BABJAKPETROJõgeva HaiglaMM452200:56:09
1710MEOSMARIKAJõgeva HaiglaNN53401:35:21
118PÕLDOJAHEINOJõgeva SVSMM65100:45:20
487PRUULAIMARjooksMM16900:53:57
1060ZIMMERMANNTIIUJooksikudNN452701:04:49
1074PERMANNEJooksikudNNN4201:05:09
820PUHILASAIVIJooksikudNNN2500:59:39
869ILVESKADRIJooksikudNNN2801:00:38
229TERASANUMARIJooksikudNNN400:48:44
257URBANKASPARJooksikudMMN2600:49:37
1143ASPERANGELIKAJooksuinglidNN30301:07:10
999SIINERTRIINJooksuinglidNN403601:03:14
14JAKSONAHTOJOOKSUPORTAALMM40400:36:35
196KLOPETSURVOJuMMM6800:48:05
994ANDRESSONMARGUSKaitsejõudude SKMM406301:03:03
1013SMIRNOVAOLGAKaitseliidu Viru MalevNT5101:03:35
1134EHASALUVELLIKaitseliitNN29901:06:46
190KÜÜSMAAANDRESKaitseliitMMJ900:47:54
1544KOBINLAURAKaitseliitNT8601:27:21
1546KOBINKATRINKaitseliitNN49401:27:21
1165PÕLDOJAGALINAKalevNN60301:08:02
1451PAUMETSTIINAKanepi-1NN551201:21:56
1502TAGELPIIAKanepi-1NN502201:25:12
1503MEESAKVAIKEKanepi-1NN551401:25:13
1504LUTSMERIKEKanepi-1NN551501:25:13
266UNGAAIVARKarelia-UpofloorMM451300:49:45
535TAMMMARIKAKatariina KülalistemajaNN45800:54:34
1444UUSTALUAGEKaupmeesNN407601:21:25
1708MÄNDIMBIKaupmeesNN4011701:35:17
476SEPHEIGOKaupmeesMMJ1900:53:53
1854KALLEREINKeskkonnaametMM0
281KAUTSKAIDOKirde KRKMM10100:50:07
283ASUKÜLAAIVOKirde KRKMM10200:50:08
540KUKKKATRINKirde KRKMM18700:54:39
797METSASKOKirde KRKMM24200:59:20
287ESSAJAALARKirde KRKMMN3100:50:13
44VEEREMAAMATJASKirde KRKMMJ300:41:14
816REKSMADISKirde KRKMM24500:59:37
573VÄÄRTNÕUAIVARKirde KRKMMN5100:55:18
574VEIMANVELI-JUHANKirde KRKMMN5200:55:18
575EBARŠOVARTJOMKirde KRKMMN5300:55:18
576SUURKAEVTAAVIKirde KRKMM19100:55:19
577MÄLGANDMARTINKirde KRKMMN5400:55:19
578KULDVÄLIKALLEKirde KRKMM19200:55:19
579ROOSKAIMOKirde KRKMMN5500:55:19
835HORNHEGERTKirde KRKMM25000:59:54
580KULDSALUANDREASKirde KRKMMN5600:55:19
581SAARITSERMOKirde KRKMMN5700:55:20
1863KERMOREEDIKKirde KRKMM0
1865KIVIKARMOKirde KRKMMN0
637SMIRNOVJANNOKirde KRKMM20900:56:36
403ZARINVLADIMIRKirde KRKMM14900:52:38
1951VELSPAAVOKirde KRKMM0
171RINGMARTINKirde KRKMMN1900:47:15
692VEEREMAAHELINAKirde KRKNN12300:57:41
466ALLMANNANDER-JOOSEPKirde KRKMMN3900:53:50
472ABROIERIKKirde KRKMM16500:53:51
739KABRALMARKOKirde KRKMMN6100:58:27
528NIITSOOJANEKKirde KRKMM18200:54:24
529TALBACHAIREKirde KRKNN8500:54:24
19KAURSONTOMASKiviõli SuusaklubiMMN400:37:36
10SALININANTONKJK " Kalev" SillamäeMP300:35:59
6REINARTRAUNOKJK JärvalaMMN300:35:14
2KOŠELEVVJATŠESLAVKJK Kalev SillamäeMM40100:32:57
1843KHRAMKOVNIKITAKJK" Kalev" SillamäeMP0
1065NEEMESVENKleidimaailmMM28001:05:00
1066KANGURAAREKleidimaailmMM28101:05:00
358DIVISSENKONIKITAKohtla-Järve LinnavalitsusMM13200:51:39
127VIRUMÄEHERKO-ARDIKohtla-Nõmme SKMP2100:45:38
1358TOOMEREVEIKKOKokaklubiMM407201:15:16
1871KUMMEILIKIKokaklubiMN0
1130KALJUVEE-OBROCKKokaklubiMP8001:06:40
1899MÄGIPRIITKokaklubiMM400
1900MÄGIKARLKokaklubiMP0
1901MÄGISIIRIKokaklubiMN400
1902MÄGIARTURKokaklubiMP0
1906OBROCKKokaklubiMM0
1933SCUFFHAMSHUROMAKokaklubiMN400
663SEDOVKONSTATINKokaklubiMM21300:57:04
740KALJUVEE-OBROCKKokaklubiNN14400:58:29
233SCUFFHAMMICHAELKokaklubiMM402400:48:50
1773SOOVÄLIEINIKEKokaklubiNN55701:39:20
1189ROHTLAANNAKõkutajad ja CONN32301:08:38
1044VELLAKJANARKõkutajad ja COMM27801:04:34
170TREFFNERKADRIKõlleste SpordiklubiNN1600:47:15
282ARULAHELENEKooperaatorNN3300:50:07
1033HAABOJAHEIKIKopakuttMM406401:04:09
726LEPIKAVEKrediidipankNN13700:58:17
542KÕUEAARNEKristallkotkasMM50900:54:43

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.