Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
90KaasikuJarmoAMBLA SKMP1600:45:30Diplom
602PosatetskiSergeiMM405500:56:29Diplom
1370ÕunapuuGennadiMM454801:10:50Diplom
91AnnimäeAlbertRakvere GümnaasiumMP1700:45:40Diplom
347TederMihkelA-SportMP5400:52:05Diplom
603KangurAareMM19600:56:30Diplom
859PastimäeRainerRakvereMMJ1701:00:16Diplom
1371VeiperAimarMM29601:10:52Diplom
92BõkovRainerRRGMP1800:45:40Diplom
1628SaulValloMM455301:21:41Diplom
93KuznetsovPeeterMM4100:45:41Diplom
349LaikaskSiimMM13300:52:08Diplom
605VahulaArgoMM405600:56:31Diplom
94LiebenauRaunoMM4200:45:42Diplom
350AltmäeHolgerMP5500:52:09Diplom
862TeekiviTanelMM23701:00:21Diplom
95SoidlaJanarMM401000:45:42Diplom
607KuusmikJaanusMMN1900:56:32Diplom
1119HeinLauriPPAMM408201:05:00Diplom
96KaskaMarkoMM401100:45:55Diplom
608PeebuGunnarMM19700:56:32Diplom
97PungIndrekMM4300:45:59Diplom
353VäliReigoAGA SpordiklubiMM451600:52:12Diplom
1121MalmbergJaanMM55501:05:01Diplom
98RebaneCarloOlympic/OlyBetMM4400:46:00Diplom
354HuopolainenIvarMM13400:52:15Diplom
866ViiraEinarMM502101:00:23Diplom
99ErikAllarMMJ600:46:01Diplom
355KannAntsMM13500:52:18Diplom
1123KeppAndreasViimsi KoolMP11201:05:04Diplom
100PilleRomanMM4500:46:05Diplom
868PunderTõnisMM23801:00:28Diplom
1124KeppKaidoMM408301:05:05Diplom
101VesiArneMM401200:46:09Diplom
357NoodeMargoFC ISAMM451700:52:20Diplom
613MittRistoMM19800:56:38Diplom
358KaskAvoMM501000:52:23Diplom
103MellKarl21ccMP1900:46:12Diplom
871VõsuToivoMM60701:00:31Diplom
104NugisTarmoTK-Team ASMM45100:46:13Diplom
872JõgisteTaunoMM23901:00:34Diplom
105KallasteCarl RobertMP2000:46:17Diplom
361KasemaaAntekMM403600:52:26Diplom
1641KoolAndreeMP13501:22:39Diplom
362KullPriiduMTÜ TäppsportlasedMM13600:52:26Diplom
618VärvGasparEesti SkicircusMM19900:56:40Diplom
874RäppTaaviMM24001:00:36Diplom
1642TiksParvinMP13601:22:39Diplom
107ZirnaskVilluSTAMINAMM45200:46:21Diplom
619NiitsooJanekKaitsevägiMM405700:56:41Diplom
1131PomerantsMarkoMM502601:05:11Diplom
108PalksaarMikkMM4600:46:22Diplom
364ValdmetsMarkoMM13700:52:28Diplom
876KaldaCarl MarcusRRGMP9301:00:37Diplom
1388PetersonRobertA-Karuse ASMM29701:11:32Diplom
109VettikElarisportlandMM4700:46:23Diplom
365ToodingMeelisOlympic/OlyBetMM403700:52:30Diplom
110JesinSanderMP2100:46:27Diplom
366UmnovAnatoliMM13800:52:31Diplom
878ViikojaRainisMM24101:00:42Diplom
1134KallasmaaIvarHAT-Auto ASMM27301:05:15Diplom
1390LepikHardiMM29801:11:33Diplom
111NepperPelleSpordiselts Kaido/ Ööklubi PrivilegeMM4800:46:28Diplom
879IlusAndrusMM407201:00:43Diplom
1391LeinbockTambetSonda VallavalitsusMM408801:11:35Diplom
112SiimonSilverMM4900:46:29Diplom
368AlakRustamMM451800:52:32Diplom
1392NõgesmäeTarvoMM29901:11:35Diplom
113SatsRalfMP2200:46:29Diplom
369HeinmäeMarkoMM13900:52:33Diplom
625TrussTarmoMM20000:56:44Diplom
1137FilingFrediSKY PLUSMM27401:05:20Diplom
370RehtlaRennoElektest OÜMM14000:52:35Diplom
1394SelgeAivoTüriTriMM454901:11:38Diplom
115SuurMarekProekspertMM401300:46:31Diplom
371SikkaSiimKIRDE KRKMM14100:52:35Diplom
883JursAndresKokaklubiMM407301:00:45Diplom
1651UndrestJaanusRLKMM409301:23:00Diplom
116KokkKristoSK METSASõBRADMM401400:46:34Diplom
372TederAtsSK Piimameister Otto / Tallinna Inglise KolledzMP5600:52:35Diplom
884LahtveeJanEstonian CellMM453601:00:45Diplom
1140NõguKaarliMP11301:05:21Diplom
373BaumanVilmarMM14200:52:36Diplom
629KannaAndrusMM20100:56:51Diplom
1141SildnikMark-DanielTallinna Nõmme GümnaasiumMP11401:05:22Diplom
118AltmäeTiitMM401500:46:40Diplom
630ÜksväravRainerMM20200:56:52Diplom
1142KorjasKairoMM27501:05:23Diplom
119KarjusKaidoARTMAN RACINGMM401600:46:42Diplom
375LemberAareMM14300:52:42Diplom
631AimseRailoMP8200:56:53Diplom
887KaljuveeLaurKokaklubiMM24201:00:50Diplom
1143UusjärvRihoMM27601:05:23Diplom
1400TrikJanekMM30001:11:48Diplom
1656KoorKaurMP13701:23:34Diplom
377TerasAlarMM403800:52:44Diplom
889MöllMikk MargusMP9401:00:53Diplom
1401ArpoTaunoMM30101:11:51Diplom
122RebaneTaivoMM60100:46:45Diplom
378JõgisteJan-ErikMP5700:52:45Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.