Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1292VanikoKristaHäirekeskusNN408901:08:32Diplom
793LaurIngridHäirekeskusNN452100:59:18Diplom
1567SallaTiinaHäirekeskusNN4012101:17:40Diplom
1824UvarovaJuliaHäirekeskusNN4015501:45:06Diplom
1321EhatammAnuHäirekeskusNN39101:09:16Diplom
1158TammMerjeHäirekeskusNN33001:05:36Diplom
485LeinbockJussHANSA SPORDIKLUBIMMJ1400:54:36Diplom
1354LeinbockEleriyneHANSA SPORDIKLUBINN40201:10:20Diplom
846ViirmannTriineHARJU KEK RSKNNJ901:00:03Diplom
1504SipsakaKatrinHarku valdNN4011001:14:53Diplom
538KüttVelloHAT-Auto ASMM452500:55:20Diplom
1134KallasmaaIvarHAT-Auto ASMM27301:05:15Diplom
141SarapuuSvenHigh5MM5900:47:15Diplom
971RemselVeronikaIda PrefektuurNN405601:02:17Diplom
734NõmmelooJaagupIda PrefektuurMM406500:58:38Diplom
1584PõhjalaKajaIda PrefektuurNN48701:18:32Diplom
539PikasAndrusIda-Eesti PäästekeskusMM452600:55:22Diplom
196LehmannAndreasIHDG!MM45900:48:30Diplom
452LehmannEdaIHDG!NN45900:54:06Diplom
557SoosaarTerjeInnamoreNN402000:55:33Diplom
26RemmelgAlariItella Logistics OÜMM1500:40:25Diplom
191RoobaRagnarJäneda-LehtseMP3200:48:23Diplom
392JõelaMihkelJäneda-LehtseMP5900:52:59Diplom
409SildTambetJäneda-LehtseMP6100:53:24Diplom
668NiglasMariethe-PiretJärve SKNNJ500:57:33Diplom
344AidamaAhtoJeld-Wen ASMM403500:52:04Diplom
184GetmanLjudmillaJK StartNN55100:48:16Diplom
823KotsenkovVladimirJK StartMM60600:59:46Diplom
731LukjanovAndrusJK Tartu TammekaMM22000:58:37Diplom
328PõldojaHeinoJõgeva SVSMM65100:51:39Diplom
1227MaasikMerleJõhvi GümnaasiumNN35701:06:54Diplom
1284OrelHelenJõhvi SKNT6001:08:14Diplom
341AulVäinoJõhvikasMM65200:52:00Diplom
41KangurRaulJooksuklubi Sarma/Ober-Hausi Kinnisvara ASMM40300:42:52Diplom
827MeriloRenneJooksupartnerNN19500:59:49Diplom
106LuideSiljaJooksupartnerNN900:46:20Diplom
190MiilpaluMatteusKadrina KeskkoolMP3100:48:23Diplom
632MiilpaluMariKadrina KeskkoolNT2300:56:54Diplom
981RebaneKaidiKagu KabujalakõsõNN25401:02:22Diplom
1251HeeringHannaKagu KabujalakõsõNNN3401:07:25Diplom
628RüütliMariKagu KabujalakõsõNN11800:56:50Diplom
670HuuseHeleriKagu KabujalakõsõNN13200:57:34Diplom
1455RüütliEgleKagu KabujalakõsõNN44001:13:27Diplom
339KiviVaikoKahe Silla Klubi jooksusõbradMM13100:51:56Diplom
563AndressonMargusKaitsejõudude SKMM405200:55:40Diplom
215LippLauriKaitseliit Järva MalevMM50700:48:58Diplom
486LooritsJanekKaitsevägiMM404400:54:38Diplom
560VitsurMarekKaitsevägiMM405100:55:38Diplom
68VarrandMartinKaitsevägiMMN300:44:19Diplom
619NiitsooJanekKaitsevägiMM405700:56:41Diplom
127PartsSanderKaitsevägiMMN600:46:52Diplom
569BelokurovaEveKänguruNN50400:55:47Diplom
10VaisvilaArunasKauno maratono klubasMM900:36:10Diplom
1120PõderMairiKEMITNN406901:05:00Diplom
761SuursildJasperKempo AudruMP8700:58:48Diplom
12PiirjõeRagnarKergejõustiku klubi ViKeMMJ200:36:37Diplom
13PõllusteRistoKergejõustiku klubi ViKeMMJ300:36:37Diplom
15NevolihhinKellyKergejõustiku klubi ViKeNNN100:38:10Diplom
466IntArgenKF SuusaklubiMP6700:54:22Diplom
1749FlorenAnnelaKF SuusaklubiNN458601:31:46Diplom
24FlorenKelliKF SuusaklubiNN100:40:03Diplom
326FlorenKristelKF SuusaklubiNN3600:51:38Diplom
1380MünterIraKILTSI TööJõURESERVIDNN502101:11:19Diplom
709ElkenRaivoKIRDE KRKMM21500:58:15Diplom
222RingMartinKIRDE KRKMM9600:49:14Diplom
1289SoldanGertuKIRDE KRKNN37601:08:25Diplom
1035UudeküllAndraKIRDE KRKNNN2701:03:33Diplom
815TulpJaanKIRDE KRKMM23000:59:37Diplom
332AberthalRanelKIRDE KRKMMN1200:51:51Diplom
333UdeküllRaigoKIRDE KRKMMN1300:51:51Diplom
356VildekKätlinKIRDE KRKNN4100:52:19Diplom
620TalbachAireKIRDE KRKNN11100:56:41Diplom
371SikkaSiimKIRDE KRKMM14100:52:35Diplom
1652BimbergTiiaKIRDE KRKNN51901:23:02Diplom
640NilpJoonasKIRDE KRKMMN2000:57:02Diplom
648VeeremaaHelinaKIRDE KRKNN403100:57:09Diplom
7LaurMikkKJK LõunalõviMM600:35:19Diplom
32Savt?enkoKseniaKJK"Kalev" SillamäeNT100:41:37Diplom
580JammerÜloKoeru SpordiklubiMM65300:56:00Diplom
1229JursKaisa LenaKokaklubiNT5101:06:56Diplom
1266Kaljuvee-ObrockTriinKokaklubiNN408501:07:41Diplom
1268VauAnuKokaklubiNN408601:07:41Diplom
830VauJohannaKokaklubiNT3300:59:50Diplom
1342VauJohannesKokaklubiMP12301:09:58Diplom
1353Kaljuvee-ObrockTeeleKokaklubiNT6601:10:10Diplom
883JursAndresKokaklubiMM407301:00:45Diplom
117Tooma-KaljuveeIirisKokaklubiNN1000:46:35Diplom
887KaljuveeLaurKokaklubiMM24201:00:50Diplom
1673JursKadri AnnKokaklubiNT8701:25:07Diplom
1674VauLooreKokaklubiNT8801:25:07Diplom
1168KummEilikiKokaklubiNN33401:05:52Diplom
1436Kaljuvee-ObrockToomasKokaklubiMP12901:12:48Diplom
915TirmasteKerstiKPMGNN23001:01:15Diplom
64ÖöpikKairinKSK AlemNN600:44:16Diplom
858MarksonMirjaKunglaNN20401:00:16Diplom
561KurvitsLiinaKurvits SailingNN8800:55:39Diplom
114PillartKätlinKuusalu SpordiklubiNT400:46:31Diplom
1167KasemetsAnnikaLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN33301:05:51Diplom
1205LaidroLuuleLääne-Virumaa SVKNN65101:06:37Diplom
894AruAnneliLäänemaa KJKNN21801:00:56Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.