Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
223LahiHansKarmelMM60100:48:13Diplom
762KääpaViiviNN55100:55:47Diplom
1AbnerMarkTreeningpartnerMMN100:31:47Diplom
2GamovKonstantinSecond WindMM100:32:35Diplom
258PillartKätlinSisekaitseakadeemiaNNN100:48:00Diplom
14SaarKaidoBronx woodMM50100:37:39Diplom
15AltMartiTrismileMMJ100:37:55Diplom
16TuubelPriitMM45100:37:58Diplom
17KuslapMinnaSK JOOKSUPARTNERNN100:37:57Diplom
23TornLilianaTäppsportlasedNN45100:38:53Diplom
24RebaneAleksanderWürthMM40100:38:59Diplom
26VeilbergMeelisMM55100:39:18Diplom
32LillmetsElisNTA100:40:10Diplom
48KajuAleksanderMPA100:41:13Diplom
314KalmetsVeronikaNN75100:49:55Diplom
315LubenskiyLevI love supersport TallinnMM70100:49:40Diplom
66GritskevichGalinaTALLINNA SS KALEV KERGEJÕUSTIKUKOOLNNJ100:42:10Diplom
70MikkSiljaNN50100:42:21Diplom
71VintMirjamTreeningpartnerNN40100:42:45Diplom
404MüürseppTiiuNN60100:51:35Diplom
1436LilleLiisNN70101:02:28Diplom
1184KippastoAnneNN65101:00:01Diplom
695VunkKarmoMM75100:53:55Diplom
201PoltKaljuMM65100:47:39Diplom
722GetmanLjudmillaJK STARTNN60200:54:36Diplom
479ValgepeaMariNNN200:51:56Diplom
3MedarMartiTreeningpartnerMMN200:32:52Diplom
4GathyAlexisCognac athletic clubMM200:33:34Diplom
2574LaidroLuuleLÄÄNE-VIRUMAA SVKNN70201:15:19Diplom
19OttoAleksanderKJK Kalev SillamäeMMJ200:38:06Diplom
275KääpaValeriMM60200:48:43Diplom
20PetrovDmitriiMM45200:38:14Diplom
21SuunDaanaSportlandNN200:38:24Diplom
30OsvetSanderSpartaMM50200:39:41Diplom
287KoitneGunnarKossesMM65200:49:07Diplom
33TomingasIndrekKaitseliitMM40200:39:57Diplom
36PereReneTeam Sokos Hotels TallinnMM55200:40:35Diplom
818LippLuuleNN55200:56:42Diplom
52SootsViivi-AnneTreeningpartner DiadoraNN45200:41:22Diplom
53LeisSten-JörgenAndsumäe SKMPA200:41:28Diplom
57MirotvortsevaJekaterinaKJK Kalev SillamäeNTA200:41:35Diplom
1885LaakMerilinNN75201:05:54Diplom
874KärdiUnoMM70200:55:27Diplom
3459SaarmannHillarRakvere KalevMM75201:30:57Diplom
148MamedovaSainaKJK Kalev SillamäeNNJ200:46:36Diplom
152MaidlaMargitPPANN40200:46:29Diplom
409ZvorovskiHeliSwedbankNN50200:51:29Diplom
1446PransLeiliOK ILVESNN65201:03:15Diplom
238KannelEditNorma OK NN40300:46:59Diplom
3583KiisverkToomasMM75301:32:19Diplom
5TippiBertCFC SpordiklubiMM300:33:54Diplom
1033ReimetsAvoMM70300:56:56Diplom
18BõkovRainerKjk VIKEMMN300:38:05Diplom
22KaasikuJarmoAmbla SKMMJ300:38:34Diplom
25VoroninnDmitriiEesti EnergiaMM45300:39:04Diplom
27LükkMerlyn#HeadinimesedNN300:39:11Diplom
550PohlakPiiaViru Vangla NNN300:51:30Diplom
43PõldsaarPaulTulepuuMM40300:40:53Diplom
2091ÜlpriVirgiNN75301:08:32Diplom
44SaareTarmoMM50300:40:52Diplom
59AlavereJanariMPA300:39:51Diplom
847KolkArneEleringMM65300:57:12Diplom
856TohvMerikeNN55300:57:06Diplom
1631LiukanenMareNN65301:05:01Diplom
352SoovikJüriMM60300:49:56Diplom
99LutsVahurMM55300:44:35Diplom
108SaarKaiBronx woodNN45300:44:54Diplom
878SaarniitSilviaAddinolNN60300:57:35Diplom
149ŠevtsovaJelizavetaKJK Kalev SillamäeNNJ300:46:37Diplom
424KeskülaLiiliaNN50300:51:51Diplom
2736SirkelAinoNN70301:16:51Diplom
187KärsnaMirtelSpordiklubi BiathlonNTA300:47:25Diplom
3283PootsikAnneNN70401:25:51Diplom
245BažulinaDarjaKJK Kalev SillamäeNTA400:48:19Diplom
504VirkebauUrmasMM60400:51:53Diplom
6KuleshovAleksandrAGRATA PRINT MM400:34:17Diplom
3863VelloLodeMM75401:44:17Diplom
28KimaskEduardSK JOOKSUPARTNERMM45400:39:25Diplom
288JärvaltRennaTallinna MaratonNN40400:48:45Diplom
35KalaTiinaJooksupartnerNN400:40:29Diplom
40MorgensonJanKuningamäe spordiklubiMMJ400:39:23Diplom
46ZvorovskiHennMM50400:41:07Diplom
47TõnismäeMarekTäppsportlasedMM40400:41:10Diplom
2612SalkGairyNN75401:14:04Diplom
55KarriKaarel1. jalaväebrigaadMMN400:41:21Diplom
82ToomikAnderoNõmme Kalju FCMPA400:43:28Diplom
107LõhmusAlarPõhjakotkas ViljandiMM55400:44:28Diplom
628KäenKaireenNNN400:54:56Diplom
125JohansonAnuRakvere HaiglaNN45400:43:39Diplom
1419SaarendMatiMM65401:01:58Diplom
423JakobsonRiinaNNJ400:52:01Diplom
436VarsamaaPilleMy FitnessNN50400:52:05Diplom
1977AunMaireRakvere HaiglaNN65401:06:43Diplom
954LaanbekEhaHiiumaa JooksugruppNN55400:58:21Diplom
1211PõldojaHeinoJõgevamaa SVLMM70401:00:53Diplom
960ŠumilovaValentinaNN60400:58:24Diplom
1510AitVladimirMM70501:03:40Diplom
7UšakovRomanMM500:34:35Diplom
523MarksonUnoRapla VallavalitsusMM60500:53:17Diplom
3361MarcinkeviczEiliNN70501:26:55Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.