Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
501BondarenkoOlesjaKeemilise ja Bioloogilise Füüsika InstituutNN6300:53:01Diplom
502MäeseppHeliSpartaNN6400:53:09Diplom
503SutterArminMM19800:52:28Diplom
504VirkebauUrmasMM60400:51:53Diplom
505RolitsAlekseiMM403900:53:14Diplom
506HolmSignevabaNN401700:52:45Diplom
507SaksAnett-LeannNTA700:50:46Diplom
508ValdreKadriNN6500:52:49Diplom
509PaniEgert-MM19900:50:21Diplom
510KaljurandSilleNN6600:52:41Diplom
511VeevoRaitMPA5600:52:52Diplom
512TeigarHenryMM20000:53:02Diplom
513HerodesGeorg Simons1. jalaväebrigaadMMJ2100:52:41Diplom
514KöidiMeelis1. jalaväebrigaadMMN1500:52:41Diplom
515LehtlaReinMM501600:51:22Diplom
516TürkKarl KalevMM20100:52:53Diplom
517PihkvaArneAS Tallinna Lennujaama SKMM453500:52:25Diplom
518PertelHaideNN6700:51:18Diplom
519MutsMeelisMM453600:51:35Diplom
520KamsTaavi1.jalaväebrigaadMM20200:53:33Diplom
521LumisteAlexandraNN6800:52:18Diplom
522TolliTaivoX-Sport TeamMM20300:52:52Diplom
523MarksonUnoRapla VallavalitsusMM60500:53:17Diplom
524LubiAndreMMJ2200:52:28Diplom
525AbrasHannoMM20400:53:18Diplom
526RaudseppJaneNN6900:52:38Diplom
527JärvJaanusNN7000:51:21Diplom
528OtsKarl MarkusMPA5700:53:10Diplom
529PaltserMadisMM20500:52:55Diplom
530Mets-RaudlaKristaNN451400:52:15Diplom
531GeneralovIljaMM20600:53:14Diplom
532VeenpereAndresJooksupartnerMM404000:53:36Diplom
533PanitševaJuliaNN7100:50:52Diplom
534MaasingLiinaNN7200:53:00Diplom
535OtsFredMPA5800:51:15Diplom
536MadrusPiretNN7300:53:07Diplom
537MäitsKairiTelia SKNN7400:53:37Diplom
538FomitsevaIrinaNN7500:53:13Diplom
539RuusKaarelMPA5900:53:49Diplom
540BornKimberlySuusaklubi JõuluNTA800:52:52Diplom
541LeznevskyAndreasSpordiseltsMM404100:51:39Diplom
542PääsukeGuidoMM404200:52:50Diplom
543KuppHeleneSpordiseltsNN7600:50:55Diplom
544FomitsevDmitriMM20700:53:17Diplom
545JahnsonJüriMM453700:53:23Diplom
546KiilaspäKristianBaltichouse ProductionMM20800:53:45Diplom
547TeemoDianaBaltichouse ProductionNN7700:53:45Diplom
548AnveltAlvarMPA6000:52:04Diplom
549SaarikSten-Kristjan MM20900:53:14Diplom
550PohlakPiiaViru Vangla NNN300:51:30Diplom
551RattusMartinMM21000:51:27Diplom
552SoodlaUrmasMM21100:53:40Diplom
553SoomPeeterMM551200:53:22Diplom
554MöllerOlaviMM404300:53:03Diplom
555PavljutsenkoDanilMegidoMM404400:53:21Diplom
556MaalderMarekMM404500:53:23Diplom
557KuuskRaivo1. jalaväebrigaadMM404600:53:00Diplom
558KaruAveliNN7800:51:30Diplom
559AndersonKevinKonecranes OÜMM21200:51:58Diplom
560RandmereAhtiMM453800:53:41Diplom
561AleksejevAndreiSonda VallavalitsusMM501700:53:54Diplom
562RääkKristoPeri ASMM21300:53:30Diplom
563PuuseppAndraTäppsportlasedNN451500:52:21Diplom
564KodresHeldurMM21400:54:06Diplom
565SõerdAivarMM501800:53:04Diplom
566NugisSiimMM21500:53:30Diplom
567JalajasJoosepMPA6100:51:58Diplom
568MereAnneHKScan EstoniaNN451600:52:49Diplom
569LeitenKaidoAMIKOR TR OÜMM453900:54:03Diplom
570LitvinovitšDmitriMM21600:53:46Diplom
571AriaTõnuMM404700:52:37Diplom
572KannelRannoSaku SportingMPA6200:52:44Diplom
573EicheAnderoSonda VallavalitsusMPA6300:52:24Diplom
574KolloImreMM404800:54:06Diplom
575LiivJuliusMM21700:53:36Diplom
576NiinasTarmoMM21800:54:16Diplom
577JurkinaJuliaSpordiseltsNTA900:54:14Diplom
578BaranovskiIvanMPA6400:54:09Diplom
579LillepärgTaaviMM404900:53:14Diplom
580KriisaJuliusMM21900:52:42Diplom
581PihlakMattiasMPA6500:53:46Diplom
582TomsonElinaNN7900:53:28Diplom
583BaranovskiSergeiMM22000:54:13Diplom
584SammelsaarSilvaNN8000:51:53Diplom
585VeskiIndrekMM22100:52:49Diplom
586SildnikJalarMM22200:52:33Diplom
587VallimäeJanekMM22300:51:52Diplom
588KruusaLeeliaNN8100:53:26Diplom
589ReinsaluRaulCKE InkassoMM405000:54:18Diplom
590MändlaMeelisMM405100:53:56Diplom
591TruverkReetNN8200:54:10Diplom
592ShishikinSergeiMegidoMM454000:53:49Diplom
593EmbrichAleksandrMegidoMM405200:53:49Diplom
594TreuIngridNordic Digital ASNN8300:53:37Diplom
595KuldjaAnreSinisilm FilmsMM22400:53:06Diplom
596KadarpikTerttuNN8400:54:16Diplom
597EhandMarkoMPA6600:51:45Diplom
598KruusmaaRandoMM454100:53:41Diplom
599BelõiReenoMM405300:54:37Diplom
600MehineSigridNN8500:53:42Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.