Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
3446NiiliskRaulMM503446Diplom
3702AllertReneMM3702Diplom
3447JõelaidAivarMM553447Diplom
3703EdurElizabethNTA3703Diplom
3448KruusaluSofiaNNJ3448Diplom
3704LellepJaneRimikadNN3704Diplom
3449KangurKellyNNN3449Diplom
3705PaletzkyVeronikaNN3705Diplom
3450VõsuSteveMM3450Diplom
3706HannusKaidiNN3706Diplom
3451VõsuMirjamNN3451Diplom
3707KassMaarjaNN403707Diplom
3452KaasikRasmusKuri nõidMPA3452Diplom
3708KruveJanekMM403708Diplom
3453TruuSirleTallinna Kuristiku GümnaasiumNN403453Diplom
3709JalajasJoosepMPA3709Diplom
3454PagelOliverMM3454Diplom
3710HaavandiEleNN403710Diplom
3455SõmermaaRiinNN3455Diplom
3711PellisTaunoMM3711Diplom
3456VallimäeLisbethNTA3456Diplom
3712VallasIvoMM403712Diplom
3457MölderKadiEesti Energia SpordiklubiNN3457Diplom
3713MooraTarmoMM3713Diplom
3458KahrMerilynLVRKKNN3458Diplom
3714MooraKristiNN3714Diplom
3459MölderEleriNN3459Diplom
3715LuikEvaNN3715Diplom
3460SillajõeMirjamNNN3460Diplom
3716TederKirstiHäirekeskusNN3716Diplom
3461MäeJutaNN553461Diplom
3717IntalHendrikMTÜ SpordiseltsMPA3717Diplom
3462PipenbergKalevMM603462Diplom
3718MattisJaneliisKirjud KoeradNTA3718Diplom
3463ReestChrisMPA3463Diplom
3719SchmidtLennaNN3719Diplom
3464RehemetsMarikaNN403464Diplom
3720KõrvekKristinNTA3720Diplom
1MedarMartiTreeningpartner/Diadora noortetiimMMN100:34:37Diplom
2KuleshovAleksandrTreeningpartnerMM100:34:51Diplom
3MiljandKarl RaunoMM200:34:59Diplom
4AlamaaArviMM300:35:11Diplom
5JoalaJannoTallinna SS KalevMMN200:35:33Diplom
6StrokovDimitriSecond WindMM400:35:45Diplom
7TammMartinMM500:35:49Diplom
9SulevVeikoKaitsevägiMM700:36:26Diplom
8NiineKristjanMM600:36:31Diplom
10MetsMadisSK ProrunnerMM800:36:46Diplom
12BõmbergRainMTÜ SpordiseltsMM1000:36:56Diplom
11MasikTambetSK KolepahaMM900:36:57Diplom
13LagodaLuna-Aleksandras/k MitšNTA100:37:08Diplom
14GrossJaanusMM40100:37:36Diplom
15TibarMarionSparta/ MarshNN100:37:50Diplom
16JesinSanderViKeMPA100:37:55Diplom
17BõkovRainerKJK VikeMMJ100:38:06Diplom
18VeilbergMeelisViKeMM55100:38:16Diplom
20KõrranTimmoGardenaMM1100:38:51Diplom
19SoosaluKarl1.JALAVÄEBRIGAADMMJ200:38:59Diplom
21RebaneAleksanderWürthMM1200:39:02Diplom
22BarausovDenisMPA200:39:03Diplom
23SaarKaidoBRONX WOODMM50100:39:05Diplom
24SaemCarlTallinna SS KalevMPA300:39:10Diplom
25EdelaTõnis1.JALAVÄEBRIGAADMMJ300:39:15Diplom
26AltMartiMMJ400:39:19Diplom
28BykovGrigoriiSecond WindMM1400:39:27Diplom
27RehelemStevenTreeningpartnerMM1300:39:29Diplom
29KuslapMinnaSK JooksupartnerNN200:39:47Diplom
30LuikTarmoKlubituMM1500:40:07Diplom
32TreierJanaNN300:40:26Diplom
31LeisSten-JörgenAndsumäe SKMPA400:40:27Diplom
34VoroninDmitriKJK 'Kalev' SillamäeMM45100:40:31Diplom
33BrovkoNataliaNN40100:40:34Diplom
35PihlakLauriSpartaMM1600:40:36Diplom
54Nu?ezAntonioMM2200:40:37Diplom
41SuvorovAnatoliKJK 'Kalev' SillamäeMM40200:40:49Diplom
36KaskaHardyMPA500:40:52Diplom
37FlorenKelliMTÜ KF SuusaklubiNN400:40:54Diplom
38RõukMargusMM1700:40:58Diplom
39PalutajaArviMM45200:40:59Diplom
40KudrjavtsevKonstantinMM1800:41:14Diplom
42OttoAleksanderMPA600:41:43Diplom
43ElbergAinar1.JALAVÄEBRIGAADMM1900:41:44Diplom
44ReinapAivarTäppsportlasedMM45300:41:51Diplom
45PohlakTarmoSK JooksupartnerMM40300:41:55Diplom
56VeeremaaAnaliisNTA300:42:00Diplom
46TukanovKonstantinMM40400:42:02Diplom
47EgorovaAnastasiaSecond WindNN500:42:03Diplom
50KasekampAndrusMM40500:42:06Diplom
69HaljasteKardoMM3100:42:14Diplom
48RosenbergTiitPõhjakompaniiMM2000:42:15Diplom
49RemmelgAlariHiiumaa jooksugruppMM2100:42:15Diplom
51AlnekKarmen1.JALAVÄEBRIGAADNN600:42:21Diplom
52LukkIsabel AgnesMyFitness ViruNTA200:42:26Diplom
53TammTaaviTartu KalevMMJ500:42:27Diplom
55MüllerMaximilianmamaster ftwMM2300:42:29Diplom
57KebjaReigoEesti Energia SpordiklubiMM2400:42:36Diplom
58SchmidtRobertRKIKMM2500:42:42Diplom
59MamedovaSainaNTA400:42:53Diplom
60KannelRannoNorma OKMPA700:42:56Diplom
61LehtMagnusHiiumaa jooksugruppMM2600:42:58Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.