Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
925Hannus-TähepõldSirliNN92500:56:54Diplom
1181LiivaojaAetNN40118101:00:30Diplom
1693LoikLarissaNN45169301:05:56Diplom
1949TamekantLiinaLVRKKNN40194901:10:14Diplom
2205TederRahelNNN220501:15:10Diplom
2717UiboReetNN60271701:24:01Diplom
2973ZimmermannEneNN65297301:28:55Diplom
3229SildKairaNTA322901:35:44Diplom
3485RemmelIlviNN503485Diplom
158RoometsCarolinaNTA15800:46:37Diplom
670KosenkraniusMerly KristiNN67000:55:13Diplom
1182TõntsTriinuNTA118201:00:33Diplom
1694PärnojaGeaNN169401:06:41Diplom
1950NapritsonJanaSpordiseltsNN40195001:10:25Diplom
2462KaruIlleNN45246201:18:26Diplom
2974PalgiMargaretaNN50297401:30:33Diplom
3230MustMaiveSuurejõe SelverNN60323001:37:03Diplom
3486RohesaluMaieNN553486Diplom
3742JohansonJaanikaNN3742Diplom
927MetsamaaAiliNN5592700:56:51Diplom
1183ValgmaMarlenSaue TammedNN40118301:00:03Diplom
1439LiivakSiretSPORTLAND TEAMNN143901:02:20Diplom
1951RohtlaLiisaNN195101:10:19Diplom
2207LichtfeldtMargitNN45220701:15:07Diplom
2463LillepärgAnneliNN40246301:20:12Diplom
2719PuusaagPaulaNNJ271901:22:25Diplom
2975JohansonAnne- LyNN65297501:29:15Diplom
3743SojonenKlariNN3743Diplom
928PärnpuuSandraParalepa JalgrattaklubiNN92800:57:15Diplom
1440KaskKilduNN144001:01:55Diplom
1696PruulSigneNN169601:04:32Diplom
1952BasunMarijaNN195201:10:43Diplom
2208LuhtPiretNN220801:15:40Diplom
2464RikkerKairiVändra LasteaedNN246401:20:10Diplom
2720RandojaMeritNN272001:23:23Diplom
2976LemberLiiviPPANN50297601:28:17Diplom
3232PüviLySuurejõe SelverNN323201:36:53Diplom
3488MaasikasEleanorNTA3488Diplom
161LiipaMari-LiisSK JooksupartnerNN16100:47:11Diplom
417MuinastKätlynNNJ41700:52:32Diplom
673TinkusHelenNN67300:55:22Diplom
1185KondimäeMeribelNTA118501:00:15Diplom
1441KamsTeeleNN144101:01:55Diplom
1697TrummalVilmaNN55169701:06:43Diplom
1953KlasbergSiiriNN40195301:09:26Diplom
2209SergienkoSigneNN40220901:16:39Diplom
2465JannoEhaNN40246501:18:24Diplom
2721TrofimovaTiinaPolitsei ja PiirivalveametNN40272101:24:06Diplom
2977HurtKerliSpordiseltsNN297701:30:32Diplom
3233SeppItaSuurejõe SelverNN45323301:36:53Diplom
3489SavitskiHeli-MallNN503489Diplom
3745NõmmikMargeNN3745Diplom
162HaasMaarja-TriinSPORTLAND TEAMNN16200:47:11Diplom
418MedarMari-LiisRickman Trade OÜNN41800:52:38Diplom
930MarkovaAnnaMotus SpordiklubiNN93000:57:12Diplom
1442PoznahirkoSvetlanaTallinna LastehaiglaNN50144201:03:04Diplom
1698SchneiderAikiNN45169801:06:09Diplom
2210KuntroKerliNN221001:15:27Diplom
2466VallikiviMarinOÜ Dagösun NN246601:18:08Diplom
2722RännelLiiNTA272201:22:06Diplom
2978KreitsvaldTiinaNN45297801:28:57Diplom
3234MerentsIriinaSuurejõe SelverNN323401:36:54Diplom
3490KruusamägiMerleSpordiseltsNN403490Diplom
3746LukkKatriNN403746Diplom
419MaidlaMargitPPANN4041900:50:51Diplom
931ToommägiKristiNN4093100:56:23Diplom
1443KäärdAveliNN144301:01:58Diplom
1699RiietVaireNN169901:05:33Diplom
1955SootsPille-RiinaNN45195501:10:10Diplom
2211VelmarOksanaNN40221101:15:44Diplom
2723HelisaluKlaarikaNN40272301:23:41Diplom
2979ToigerAiriNN297901:30:34Diplom
3235LeppenenKairiABB SpordiklubiNN323501:35:35Diplom
3491VäliIlsiaNN603491Diplom
3747RiismaaHelenNN3747Diplom
676PajoKristiSpordiklubi A2KNN4067600:55:44Diplom
932VallimäeAnneliisSPORTLAND TEAMNN93200:56:14Diplom
1188LepiksaarMirjamNN118800:58:43Diplom
1444SaatMaarjaLVRKKNNN144401:02:23Diplom
1700TintDianaNN40170001:06:14Diplom
2468VeilbergMelissaNTA246801:19:58Diplom
2724TsääroMoonikaNN272401:23:41Diplom
2980MahlaKülliNN50298001:30:56Diplom
3236OjalaHelerinNNN323601:36:22Diplom
3492LööperEdaNN503492Diplom
3748UueKerliSaku/Link NNN3748Diplom
421ToomeRitaLVRKKNN4542100:52:25Diplom
677KolpakovaMartaNN67700:55:06Diplom
1445SelisteInnaNN45144501:02:20Diplom
1701RiimaAnneliNN40170101:05:03Diplom
1957OkmeesBirgitEUKNN195701:10:57Diplom
2213TasaSirliHäirekeskusNN221301:15:00Diplom
2469PuusaarEhtelDICRONN246901:18:43Diplom
2725OjaAnnaLVRKKNN45272501:23:38Diplom
2981KruusPärjeNN50298101:28:57Diplom
3749KaupEveliNN453749Diplom
422KoseEvelinNN4042200:52:43Diplom
934LepikKristelJK VÄNDRA VAPRUSNN93400:56:42Diplom
1190MäeotsAnna-LiisaNN119001:00:32Diplom
1446LuikElinaNTA144601:03:03Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.