Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
202MaaringLauriMM4020200:48:00Diplom
203TammKaimarMPA20300:48:13Diplom
204AudruDianaNN4020400:48:15Diplom
205KaskaMarkoSpartaMM4020500:48:25Diplom
206PerednjaDanilMPA20600:48:26Diplom
207GuliaevaIrinaNN20700:47:52Diplom
208VeermetsAnuNN4520800:48:12Diplom
209KamberJaanusKuusalu jooksugruppMM4020900:46:55Diplom
210ElmanovitsErikMM4021000:46:55Diplom
211LeimannSanderMM21100:48:32Diplom
212TammAndresMM21200:47:36Diplom
213PorotsinSergeiElme Messer Gaas ASMM21300:48:09Diplom
214LänsIndrekMM4021400:48:09Diplom
215MeltsaAimar21ccMM5021500:48:24Diplom
216KiisTõnisKiisid/LekkodMM21600:48:34Diplom
217ProkudaMarten1.JALAVÄEBRIGAADMMJ21700:47:25Diplom
218TammTimoMM21800:47:37Diplom
219VildekKellyMTÜ MännikumägiNNJ21900:47:54Diplom
220EesmaaErgoMM22000:48:22Diplom
221KuleshovVladimirMM4022100:48:36Diplom
222ÜlevainEerikLiVal SportMM22200:48:42Diplom
223VainoMart1.JALAVÄEBRIGAADMMN22300:47:44Diplom
224DorofeevaSvetlanaSecond WindNN22400:48:51Diplom
225OtsFredMPA22500:48:44Diplom
226SimsAivarMM4522600:48:48Diplom
227HimuškinAndreMM4522700:48:55Diplom
228PallasMailiNN4022800:48:51Diplom
229SoovikJüriMM5522900:48:42Diplom
230SalumetsHannoMPA23000:48:39Diplom
231LepikultToomasTelia SpordiklubiMM5523100:48:50Diplom
232ManytskyiVolodymyrI Love Running TallinnMM23200:48:59Diplom
233UustaluEeroJungent Estonia OÜMM23300:48:16Diplom
234RingMartin1. JVBMM23400:47:29Diplom
235MoksRaimoMM23500:48:50Diplom
236LeskovRaunoMM23600:48:44Diplom
237KudiSteven1.JALAVÄEBRIGAADMMJ23700:47:24Diplom
238IlvesPeeterMM23800:48:55Diplom
239KaevalHennoMM23900:48:41Diplom
240PõdraKarelEesti Energia SpordiklubiMM24000:48:06Diplom
241KuleshovaAnnaTreeningpartnerNN24100:49:18Diplom
242OtsaHeigoMM24200:48:41Diplom
243StroomInnoMM4024300:49:19Diplom
244LahnoNikolasMPA24400:49:25Diplom
245KirssRagnar1.JALAVÄEBRIGAADMMN24500:48:15Diplom
246HiiskuJormaAS HKScanMM24600:49:24Diplom
247KaskemaJoosepMMN24700:47:40Diplom
248HelemäeEroMM4024800:49:37Diplom
249TranstokPriitMM24900:49:05Diplom
250VagulaSanderMM25000:49:00Diplom
251LauritsKarl HansMPA25100:49:18Diplom
252VinkelAndreMM4025200:48:56Diplom
253PuuseppRavoMPA25300:49:25Diplom
254PajuRene-KajarMPA25400:49:47Diplom
255PertKarol-MM25500:48:17Diplom
256KurikKristjanMM4025600:49:34Diplom
257KurikHendrikAS HKSkanMM25700:49:34Diplom
258NäksTõnuMM4525800:48:57Diplom
259KoossaluKalmer1.JALAVÄEBRIGAADMM25900:48:09Diplom
260MesjatsevKevinMMJ26000:49:50Diplom
261VeeremaaMarekTVJMM4526100:49:33Diplom
262AavikAndiMM26200:48:53Diplom
263AllmannLauri2. jalaväebrigaadMM4026300:48:43Diplom
264LiipaLauriMM4526400:49:06Diplom
265FigueroaJuniorUSMCMM26500:49:37Diplom
266TalmanIljaMM26600:49:52Diplom
267VõsuVeikkoNBKMM4526700:49:46Diplom
268KärdiKätlinNN26800:48:50Diplom
269MändlaKarmenSPORTLAND TEAMNN26900:48:24Diplom
270VähiKeithMM27000:49:20Diplom
271PiirakSiimMM27100:48:12Diplom
272KursTaaviMM27200:48:36Diplom
273TatrikSilverMPA27300:49:53Diplom
274NortsTimoMM27400:48:23Diplom
275MonesMartinMPA27500:50:09Diplom
276SavisteMeelikMM4027600:50:11Diplom
277SutterArminMM27700:49:24Diplom
278PalmErkiMM5527800:50:14Diplom
279AartErikMPA27900:49:28Diplom
280RullKevinMM28000:49:51Diplom
281OjakõivSiimMM28100:49:47Diplom
282VidderRenertMPA28200:50:03Diplom
283PajulaAnarMM28300:50:02Diplom
284TomentšukMarko1. JVBMM4028400:49:54Diplom
285HermannErkoMTÜ SpordiseltsMM28500:50:20Diplom
286EinbergRaimoMM28600:50:22Diplom
287ŠtõkovStanislavMM28700:49:10Diplom
288TimmAmiPolitsei- ja PiirivalveametNN28800:50:09Diplom
289MägiVahurMM28900:50:11Diplom
290TrekslerAssoMM29000:49:33Diplom
291ErikRiinNN29100:49:50Diplom
292MoskalenkoStanislavMM29200:48:21Diplom
293ÕllekKaupoMM29300:50:22Diplom
294TreiIlmarMM4529400:50:15Diplom
295TõruvereKaarelSaint Gobain Glass Estonia SEMM29500:50:06Diplom
296SildAnvarSk KadrinaMPA29600:48:49Diplom
297EesmäeAhtoMM4029700:50:22Diplom
298GustavsonÜllarSMILEMM4029800:50:33Diplom
299UueKermoAex MotoklubiMMJ29900:49:18Diplom
300RaidTõnisMM30000:50:22Diplom
301VälimetsAndreEesti HöövelliistMM30100:50:13Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.