Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
606LauriMartenTtÜMM30101:49:18Diplom
612MerivooMadisMM551201:49:19Diplom
609TilgreTaimarOk KobrasMM502201:49:20Diplom
614KaugeRainOK PõrgupõhjaMMN2101:49:21Diplom
615SiibakKristiNN6801:49:21Diplom
597HasegawaHiroyukiJapanMM408101:49:21Diplom
601KaldmaaImreMM408201:49:25Diplom
595PritsikMarekMM29601:49:30Diplom
600RaudseppAivarAlutaguse MalevMM551101:49:30Diplom
596PärnTaaviMM29701:49:31Diplom
605KruusmannGeidiNN6601:49:33Diplom
604RuulMatiMM502101:49:34Diplom
618ÖöpikKristjanMM30301:49:36Diplom
620ValdmaHelenNN7001:49:37Diplom
608TaluTauriMM408301:49:39Diplom
607MölderHeinarMM455001:49:40Diplom
610HärmKerstiMTü SpordiseltsNN6701:49:41Diplom
619TuttMarkoMM30401:49:46Diplom
616TukkiaKatrinNN6901:49:50Diplom
617MägiKaidoLemonsportMM30201:49:51Diplom
621ViilIndrekMM30501:49:52Diplom
623RozentalRaidoMM30601:49:57Diplom
622NurmikAndrusMaskidMM455101:50:01Diplom
628RadikKärtTallinnStrongNN401601:50:01Diplom
634CherbonnierCyrilMM31201:50:03Diplom
637AstokHaraldKaitsevägiMMN2201:50:04Diplom
638ElmetKarl ErikKaitsevägiMMN2301:50:04Diplom
632SolmanRistoDatanorMM31001:50:05Diplom
625HirveRaineItella Logistics OÜMM30701:50:07Diplom
624VeelainErmoMM502301:50:08Diplom
639ŠtõkovStanislavMM31401:50:08Diplom
626PajundiErkiMM30801:50:09Diplom
627Krünvald-JaarmanLiinaProrunnerNN7101:50:09Diplom
630KukkAaloElujooksMM551301:50:10Diplom
640VetemäeLagleHIGH5 ESTONIANN7201:50:13Diplom
649KuurmannMadisMM31701:50:14Diplom
629LiikPeeterMM30901:50:18Diplom
633VirkGunnarEESTI ENERGIA SKMM31101:50:18Diplom
646MiksonValentinGraveerimiskeskusMM502401:50:19Diplom
651MõikCaisa-MeriliNN7401:50:22Diplom
654SujevTimoOlympic/OlyBetMM31901:50:24Diplom
631VeeringKairitNN401701:50:25Diplom
642SauEikoC! MetslaMM31501:50:26Diplom
647KokkUrmasTallinna Prantsuse LütseumMM502501:50:26Diplom
635VironmäkiJohannaSuomettaret/Tuokko OüNN45801:50:27Diplom
643AltmetsValevMM455201:50:32Diplom
650MeyTeaNN401901:50:38Diplom
652PaunelJaanaNN7501:50:42Diplom
657JürimaaMihkelMM32101:50:42Diplom
636KiviselgAllanSpartaMM31301:50:43Diplom
641MehideMarinNN7301:50:44Diplom
655ElmetMärtMM455301:50:46Diplom
644BrookesRobertMM408601:50:47Diplom
663LiivakMattiasPEEKONMM32201:50:51Diplom
645KääraAugustMM31601:50:52Diplom
665MuinasteRaimoRADEMARMM32301:50:52Diplom
656SaidlaSiimMM32001:50:53Diplom
661PalitsMariliisProrunnerNN7701:50:53Diplom
664VaarmaMargitKIRDE KRKNN7801:50:53Diplom
653PretskailoOlegMM31801:50:55Diplom
648AasAnneliNN401801:50:57Diplom
658RistmägiPeepJK HERMESMM65301:50:57Diplom
659OrmKärtNN7601:51:05Diplom
676EndriksHendrikMM32901:51:06Diplom
677KotsubaArtjomMM33001:51:06Diplom
671NaelTõnuMM455401:51:07Diplom
660PaapJoelMMJ1601:51:15Diplom
662SakkeusJüriJooksupartnerMM60501:51:16Diplom
670JalakGeidoMM32401:51:16Diplom
678NiidlaHelenaNN8101:51:16Diplom
675MadisKalleMM32801:51:17Diplom
667SildMariiSpordiselts MTüNN7901:51:18Diplom
684NapsepHelenaNN8201:51:20Diplom
685SaupõldTauriMM33401:51:21Diplom
690NikkerElenKahe Silla Klubi jooksusõbradNN8501:51:23Diplom
673MoksIndrekMM32601:51:24Diplom
674RatasJormaMM32701:51:24Diplom
668PossulKeidiProrunnerNNN201:51:25Diplom
672GröönJanarMM32501:51:25Diplom
666PärtelSiretNN45901:51:26Diplom
669KaruUlliPD TeamNN8001:51:28Diplom
686LehismetsJaanTrimtex BalticMM33501:51:29Diplom
692VirkusKatrelNNN301:51:29Diplom
680VeeringPriitMM408701:51:37Diplom
679RiskaHenriMM33101:51:38Diplom
682KreevaldAimarMM33301:51:38Diplom
681KaskKristjanMM33201:51:41Diplom
693PeetrimägiSigreMTü SpordiseltsNN8601:51:42Diplom
687MininDianaMEDIACOM DREAM TEAMNN8301:51:47Diplom
695BoltovskyMaiaKVüõANN402001:51:47Diplom
694PihoVeikoMM33801:51:48Diplom
699HanniKaidoPERHMM33901:51:48Diplom
683TankEerikVilkad VirukadMMJ1701:51:50Diplom
691JürgensJanarÜhinenud Ajalehed ASMM33701:51:54Diplom
698AhiKertyRADEMARNN8901:51:54Diplom
688AhuMargitNN8401:51:56Diplom
689JürimäeTarvoMM33601:52:01Diplom
697Õunapuu-SeidelbergKailiõunapuuNN8801:52:11Diplom
700LossEgertMM34001:52:11Diplom
696SippKadriTtÜNN8701:52:12Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.