Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort ascendingNetoaegDiplom
902VallimaeKstinaNN14902:00:02Diplom
255KoskaruMeelisMTA SpordiklubiMM14901:37:13Diplom
899ReimannMarieNN14802:00:08Diplom
250ViltHardiEAÜSMM14801:36:34Diplom
894LinkmannAnnelySKY PLUSNN14701:59:45Diplom
249TreierTarvoMM14701:36:32Diplom
889KööpKadriNN14601:59:52Diplom
248TalvikMikkBaltic Cruisers OüMM14601:36:56Diplom
887KaminskasKertuNN14501:59:41Diplom
246KaselaTaaviMM14501:36:55Diplom
885MerimaaPiretJooksupartnerNN14401:59:31Diplom
242KuuskJaanusSpartaMM14401:36:39Diplom
884HuntKülliNN14301:59:46Diplom
241RoometHeikiMM14301:36:31Diplom
881MännikKristinNN14201:59:28Diplom
240SaarRaigoMM14201:36:10Diplom
880KlausKaireNN14101:59:28Diplom
239KohaPriitMM14101:36:24Diplom
872SuurMaichlNN14001:58:58Diplom
238LaanemetsMeelisMM14001:36:26Diplom
868EhaPilleNN13901:59:00Diplom
237LopsikPriitHANSA SKMM13901:36:13Diplom
867LaikreKarmenNN13801:58:37Diplom
236AllmäeArminMM13801:35:52Diplom
865UnduskSaskiaNN13701:58:42Diplom
235VirkebauArdoKiviõli Moto- ja Ekstreemspordiklubi MTÜMM13701:35:50Diplom
234PaaneRistoGerrante OüMM13601:36:12Diplom
854RüütelEloNN13601:58:44Diplom
231AlverOliverMM13501:36:09Diplom
843LaasbergErleNN13501:57:31Diplom
230PajupuuJannoMM13401:35:39Diplom
839PärnaTriinTüri SukeldujadNN13401:57:48Diplom
229LellepKalleMM13301:36:03Diplom
837NoormaaIrmenBigbankNN13301:57:32Diplom
228LusikasKristjanMobi Solutions OÜMM13201:35:53Diplom
835PõhjalaMai-LiisNN13201:57:29Diplom
227SiimTarvoJussikese 7 SõpraMM13101:35:36Diplom
832ReinholdLiisNN13101:57:14Diplom
226ReiljanRaulKIRDE KRKMM13001:35:55Diplom
828KannMargeNN13001:57:19Diplom
225MardoAhtiMM12901:35:52Diplom
824SangMarinaNN12901:57:28Diplom
222MetsaotsTõnisMM12801:35:05Diplom
811TruuElizabethC! LembelaNN12801:56:20Diplom
1203EekJüriMM4012702:22:38Diplom
221HaavreReneSkypeMM12701:35:24Diplom
809KullasSandraMaarjailuNN12701:56:08Diplom
1156SildmaIllarMM4012602:16:57Diplom
220NurkTalisTalis Nurk EhitusMM12601:35:00Diplom
806KasperKätlinLasteaed MudilaNN12601:56:15Diplom
1154ReintamJuhoMM4012502:16:46Diplom
219LeppErkkiMM12501:35:07Diplom
804PiikMirjamNN12501:56:32Diplom
1148NoorkikasImreMM4012402:16:02Diplom
218MännikAhtiMM12401:35:12Diplom
803AleksejevaMarinNN12401:56:23Diplom
1128TalantsevLeonidMM4012302:13:45Diplom
216KoppelErkkiSpartaMM12301:35:13Diplom
802KreitsbergKristiVTüNN12301:56:32Diplom
212KrimmRaidoJalgpallihaigla JKMM12201:35:01Diplom
793MaidlaMarkeNN12201:56:22Diplom
1103VasarKaiduMM4012202:12:36Diplom
211LappErkkiMM12101:35:11Diplom
792PajuJaneNN12101:56:23Diplom
1091VirroToomasVahuri InglidMM4012102:11:43Diplom
207LeibenauMarkoMM12001:34:58Diplom
791UmbsaarErliKaitsevägiNN12001:56:01Diplom
1074VintLeinoMM4012002:10:15Diplom
205TerveAllanMM11901:34:48Diplom
785KalvikKaireNN11901:55:50Diplom
1067SuursildSiimAudru VallavalitsusMM4011902:09:33Diplom
204LeimannRagnarJK PiraajaMM11801:34:14Diplom
782PajupuuSiiriNN11801:56:09Diplom
1058AugMarkoTeval ElektroonikaMM4011802:08:36Diplom
203TaliTõnisProrunner/Hawaii ExpressMM11701:34:09Diplom
780OolmetsKatrinSpartaNN11701:56:02Diplom
1055PedaiMartinMM4011702:08:36Diplom
200TeppoPeepMM11601:34:30Diplom
778TarasovaVladaNN11601:55:24Diplom
1034SavolainenSilvarLeolaMM4011602:07:48Diplom
199ÕunJaanTäppsportlasedMM11501:34:29Diplom
1030LaiMargusTamrexMM4011502:07:29Diplom
776KaskKarinNN11501:55:34Diplom
196LiivakHannesSisekaitseakadeemiaMM11401:34:09Diplom
1006TikerpeKalmerMM4011402:05:36Diplom
773TammHiie-LiinNN11401:55:25Diplom
195UustaloHektorH FundMM11301:34:28Diplom
972SaarJanekkahe sillla klubiMM4011302:04:03Diplom
772PaduMareNN11301:55:29Diplom
924GrossNeemeTüriTriMM4011202:01:07Diplom
194AarnaKasparMM11201:34:33Diplom
767HoogandKatriNN11201:55:24Diplom
888IvanovMarekMM4011101:59:52Diplom
192TuulHarryMM11101:34:06Diplom
765AnnukAveNN11101:55:05Diplom
882OmelRaulMM4011001:59:43Diplom
191PihlakSanderMM11001:33:51Diplom
761KruusimaaMariaNN11001:55:16Diplom
861TarvisVeikoVolvo EstoniaMM4010901:58:27Diplom
188BauvaldIndrekOlympic/OlyBetMM10901:33:32Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.