Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort ascendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
792PajuJaneNN12101:56:23Diplom
793MaidlaMarkeNN12201:56:22Diplom
1049MardimäeTriinMTü SpordiseltsNN20502:08:37Diplom
1051EesmaaPamelaAQVA Hotell ja SpaNN20602:08:59Diplom
1053VitsutMari-LiisNN20702:08:42Diplom
543KruuseKatreNN5601:47:31Diplom
1056MäeseppHeliSpartaNN20802:09:10Diplom
289RammulBritNN2101:38:21Diplom
802KreitsbergKristiVTüNN12301:56:32Diplom
547RaunAnnikaNN5701:47:53Diplom
803AleksejevaMarinNN12401:56:23Diplom
1059VäärtnõuKatrinMTü SpordiseltsNN20902:08:54Diplom
292KuslapMinnaNN2201:38:48Diplom
804PiikMirjamNN12501:56:32Diplom
1060KuuderArgeNN21002:09:05Diplom
37AndrejevaOlgaNN201:20:50Diplom
549SaetaluDaisiNN5801:47:48Diplom
1061NormakKadriAS MavesNN21102:08:57Diplom
806KasperKätlinLasteaed MudilaNN12601:56:15Diplom
1062PajuKeyNN21202:09:18Diplom
552KindlamJaanikaElioni SpordiklubiNN5901:47:53Diplom
1064PõdraSigridNN21302:09:05Diplom
41KukkKaisaSpartaNN301:21:11Diplom
809KullasSandraMaarjailuNN12701:56:08Diplom
811TruuElizabethC! LembelaNN12801:56:20Diplom
1069MälloEikeNN21402:09:25Diplom
1070TammAnne-LiisNN21502:10:01Diplom
1072LääneEvelyValio Eesti ASNN21602:10:17Diplom
1075MatvejevaVassilinaKotikiNN21702:10:23Diplom
309TrossSandraNN2301:39:13Diplom
1077TammikTeeleNN21802:10:37Diplom
566OravLauraNN6001:47:51Diplom
824SangMarinaNN12901:57:28Diplom
828KannMargeNN13001:57:19Diplom
1084TroostAirikaNaiskodukaitseNN21902:10:41Diplom
573AnnukMerikeneNN6101:48:39Diplom
1085PugatševKarinNN22002:11:07Diplom
62TeppoAnuSpartaNN401:24:41Diplom
1087LaudverJelenaNN22102:11:15Diplom
832ReinholdLiisNN13101:57:14Diplom
579TreffnerKadriKõlleste SpordiklubiNN6201:48:55Diplom
835PõhjalaMai-LiisNN13201:57:29Diplom
580AunAveSpartaNN6301:48:50Diplom
837NoormaaIrmenBigbankNN13301:57:32Diplom
1093PaalPiretNN22202:11:23Diplom
327KalkKatreAudit PartnerNN2401:39:57Diplom
839PärnaTriinTüri SukeldujadNN13401:57:48Diplom
1095EesmaaHeleNN22302:11:51Diplom
843LaasbergErleNN13501:57:31Diplom
589PungasHelinNN6401:49:15Diplom
1101VarbKadiNN22402:12:28Diplom
590ParroKristiEesti MetsaseltsNN6501:48:40Diplom
1102MuugaKätlinValio Eesti ASNN22502:12:17Diplom
80VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN501:26:27Diplom
1106MäesaluMarlenCrossFit TartuNN22602:12:31Diplom
342SolonenkovaSjuzanaNN2501:40:24Diplom
854RüütelEloNN13601:58:44Diplom
1112KonsapAnniNN22702:12:35Diplom
345AitmanHannelyNN2601:40:58Diplom
355RiksRandoSK AASPEREMMN1001:41:28Diplom
614KaugeRainOK PõrgupõhjaMMN2101:49:21Diplom
637AstokHaraldKaitsevägiMMN2201:50:04Diplom
638ElmetKarl ErikKaitsevägiMMN2301:50:04Diplom
898LüüsSigmarrixratasMMN2801:59:46Diplom
144GillMihkelMMN501:31:27Diplom
401LukkKristjanTartu ÜlikoolMMN1101:42:32Diplom
407JoonasMihkelLa LuuMMN1201:43:01Diplom
408KaaslaKasparLa LuMMN1301:43:01Diplom
409KikkasKristjanMMN1401:43:05Diplom
168LavrentjevIvan21cc TriatloniklubiMMN601:32:22Diplom
961KoppelRaulMMN2902:02:45Diplom
197KaseorgTanelMMN701:34:37Diplom
453TammikAndreMMN1501:44:25Diplom
223RistlaGertMMN801:35:04Diplom
738VaanDan-TimoKIRDE KRKMMN2401:54:16Diplom
1012NammAndresMMN3002:05:42Diplom
1269MännisteReneMMN3202:43:52Diplom
505SvyatoslavAntonovMMN1601:45:51Diplom
512RudissaarHannoMMN1701:46:07Diplom
514BogoljubovMarkoMMN1801:46:02Diplom
6VaineHeinarVAK STAIERMMN101:10:35Diplom
522SeppSimoMMN1901:46:52Diplom
798VestMarkoRoosna-Alliku PakiautoMMN2501:55:59Diplom
39AntonArviOK ILVESMMN201:20:57Diplom
1068KriisaJuliusMMN3102:09:24Diplom
51SavitsAntonKühne + NagelMMN301:22:56Diplom
75EllerVilluKaitsevägiMMN401:25:54Diplom
332VirkunenEgertMMN901:40:10Diplom
845KartauMadisMMN2601:58:11Diplom
848KivisildAndresMMN2701:58:04Diplom
603MuuliEerikMMN2001:49:10Diplom
361KelduKarelMMJ1001:41:24Diplom
115AntonCristianTEAM TTMMJ501:29:05Diplom
124NagelKarl-GustavSK AASPEREMMJ601:30:05Diplom
660PaapJoelMMJ1601:51:15Diplom
153BorouhhinVladMOTUS MTÜMMJ701:31:47Diplom
156BondarsNaurisMMJ801:31:53Diplom
683TankEerikVilkad VirukadMMJ1701:51:50Diplom
443OlvetRivoMMJ1101:44:11Diplom
444GillJakobMMJ1201:43:50Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.