Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
76KuleshovAleksandrDresseur MTüMM4701:26:01Diplom
1115KullAetNN501202:13:19Diplom
809KullasSandraMaarjailuNN12701:56:08Diplom
550KülljastinenKristiNN401401:47:54Diplom
764KümnikTõnisMM36301:55:05Diplom
1144KuppJaanaNN24002:15:33Diplom
830KupperMariusEESTI RAUDTEE SPORDIKLUBIMM38901:57:22Diplom
1191KurgKristiinaNN26002:20:58Diplom
431KurgPeeterMM23801:43:17Diplom
359KurikKristjanMM20301:41:29Diplom
150KurikHendrikMM9001:31:34Diplom
292KuslapMinnaNN2201:38:48Diplom
1052KusmaRomanAQVA Hotell ja SpaMM457502:09:00Diplom
1078KüttOttMM457702:10:31Diplom
135KüttisRadekMM402201:30:28Diplom
1060KuuderArgeNN21002:09:05Diplom
578KuuderKunnarMM28901:48:34Diplom
649KuurmannMadisMM31701:50:14Diplom
285KuusaluIvoMM16401:38:15Diplom
173KuusikAntsVAK STAIERMM65101:33:07Diplom
987KuusikTiinaNN17802:04:39Diplom
1131KuuskTimmoMM46802:14:23Diplom
242KuuskJaanusSpartaMM14401:36:39Diplom
304KuuskKlarikaNN40801:39:25Diplom
1194KuuskmäeMaibrittKahe Silla Klubi jooksusõbradNN26202:21:11Diplom
256KuuskmäeGertMM15001:37:09Diplom
295KuuskmäeKaurMM17001:38:54Diplom
1258KuuskmannKarinaNN29702:38:45Diplom
1082KuusmannHeikiRADEMARMM503302:10:36Diplom
427KuusmikAivarMM453101:43:21Diplom
1110KüüsvekMadis-ArnoMM46202:13:04Diplom
737LaagerRainOü MailerMM35701:54:35Diplom
47LäänChristjanTäppsportlasedMM401101:22:19Diplom
1072LääneEvelyValio Eesti ASNN21602:10:17Diplom
238LaanemetsMeelisMM14001:36:26Diplom
1121LaanmetsHerkiMM46602:14:01Diplom
564LaanmetsJüriMM55901:48:00Diplom
322LaansooVirgoMM18401:39:53Diplom
1264LaasNelearvato dream teamNN30302:40:07Diplom
843LaasbergErleNN13501:57:31Diplom
1118LaasmaKerstinNNN902:13:29Diplom
217LaasmaMeelikaNN40301:35:22Diplom
126LaastAndressportkeskus.eeMM50301:30:26Diplom
363LaevNeleRally EstoniaNN2901:41:30Diplom
1263LahtveeLeilaNN30202:39:57Diplom
1030LaiMargusTamrexMM4011502:07:29Diplom
741LaidiSurvaJustiitsministeeriumNN9701:54:36Diplom
867LaikreKarmenNN13801:58:37Diplom
449LaikreKatrinNN401301:43:53Diplom
317LaimetsToomasMM501001:39:55Diplom
430LaineveerIndrekMM23701:43:43Diplom
1236LainvooLindaNN28402:29:15Diplom
247LajaLehoSK JooksupartnerMM403401:36:57Diplom
446LambingMargusMM24401:44:00Diplom
1212LangKeirikaNN27102:24:32Diplom
56LangTanelJK Viljandi TulevikMMJ201:23:20Diplom
340LangelMartinARCTIC SPORTMM19601:40:47Diplom
211LappErkkiMM12101:35:11Diplom
1087LaudverJelenaNN22102:11:15Diplom
1268LauerKristiNN30502:42:15Diplom
1141LaumetsMeritNN23802:15:52Diplom
316LaurMarkoPekikõhu Reissing TiimMM18101:39:54Diplom
606LauriMartenTtÜMM30101:49:18Diplom
1126LauriRaivoMM503502:13:59Diplom
1043LaurimaaMaiNN20202:07:51Diplom
177LauringKarreTäppsportlasedMM50401:33:16Diplom
168LavrentjevIvan21cc TriatloniklubiMMN601:32:22Diplom
1041LeeduLyMultilingua KeelekeskusNN404002:07:58Diplom
19LeemetMaitTreeningpartnerMM1601:16:34Diplom
974LeesmentKadriNN17602:03:54Diplom
686LehismetsJaanTrimtex BalticMM33501:51:29Diplom
7LehismetsPriitMM601:10:36Diplom
263LehtmetsSvenMM15301:37:17Diplom
911LehtpuuErkiMM41002:00:48Diplom
207LeibenauMarkoMM12001:34:58Diplom
204LeimannRagnarJK PiraajaMM11801:34:14Diplom
15LeinAndrusRakvere KJK VIKEMM40101:15:26Diplom
141LeisaluTanelMM8601:31:22Diplom
312LeisbergMartinLHV SportMM17801:39:22Diplom
229LellepKalleMM13301:36:03Diplom
98LemberJüriMM45601:27:50Diplom
569LemmikJuhaniKäo tänava spordiklubiMM28401:48:46Diplom
393LentsToomasÕHUVäGIMM22301:42:55Diplom
118LepikSanderEvari EhitusMM7401:29:20Diplom
172LepikKaiaTäppsportlasedNN701:33:05Diplom
710LepikKajarMM34401:53:34Diplom
769LepikMarekMM36501:55:04Diplom
333LepikRainerSeli TervisekeskusMM19101:40:15Diplom
748LepingKristiFujitsuNN10101:54:28Diplom
1170LeppRistoHC TallinnMM47302:17:55Diplom
219LeppErkkiMM12501:35:07Diplom
303LeppikRaulMM17501:39:10Diplom
1157LestEinarJäneda-LehtseMP902:16:55Diplom
504LettKalleMM60201:46:08Diplom
864LichtfeldtMerleNN402701:58:36Diplom
72LihtSulevMM50201:25:26Diplom
629LiikPeeterMM30901:50:18Diplom
795LiikPeeterMM502601:56:18Diplom
100LiinUrmasTüASK FitnessklubiMM5901:28:14Diplom
929LiisHelenNNN502:01:18Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.