Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
998GubinskiAnnelyNN403802:05:08Diplom
1247JatsaAnniEesti Energia SpordiklubiNN29202:34:23Diplom
753NiidumaaAnniSaint-Gobain TEAMNN10301:54:37Diplom
1112KonsapAnniNN22702:12:35Diplom
112VaherAnnikaJK SARMANN40101:28:53Diplom
547RaunAnnikaNN5701:47:53Diplom
9PuustusAntiKJS SakalaMM801:11:37Diplom
51SavitsAntonKühne + NagelMMN301:22:56Diplom
599PratkunasAntonMOTUS MTÜMM29901:49:17Diplom
505SvyatoslavAntonovMMN1601:45:51Diplom
878RikbergAntsSisekaitseakadeemiaMM60801:59:12Diplom
173KuusikAntsVAK STAIERMM65101:33:07Diplom
755PõderAnuNN10501:55:15Diplom
62TeppoAnuSpartaNN401:24:41Diplom
235VirkebauArdoKiviõli Moto- ja Ekstreemspordiklubi MTÜMM13701:35:50Diplom
996VestAreRoosna-Alliku PakiautoMM457102:05:19Diplom
1060KuuderArgeNN21002:09:05Diplom
423PaavelArgoKaitsevägiMM23201:43:40Diplom
10JõesooArgosportkeskus.eeMM901:12:05Diplom
836TaalArlesViru ElektrikaubandusMM4010201:57:29Diplom
236AllmäeArminMM13801:35:52Diplom
208TürksonArneSUUSAHULLUDMM451801:35:08Diplom
421SibulArnoMM23001:43:11Diplom
1054KoppelAronMP802:08:37Diplom
368ShevchukArtemTriBrothersMM20801:41:20Diplom
677KotsubaArtjomMM33001:51:06Diplom
39AntonArviOK ILVESMMN201:20:57Diplom
376TopsAssarLos TorosMM405101:42:04Diplom
1114ReiselAstaNN452702:12:43Diplom
104KaskAtsHigh5MM6301:27:46Diplom
645KääraAugustMM31601:50:52Diplom
403DailidaiteAugustinaKauno maratono klubasNN3401:42:59Diplom
1143ReilesAurikaNN23902:15:50Diplom
934KargajaAveJK Must PuudelNN16102:01:47Diplom
1228PetersonAveNN405102:28:11Diplom
765AnnukAveNN11101:55:05Diplom
580AunAveSpartaNN6301:48:50Diplom
160MuromägiAvoLLAMM9701:31:35Diplom
507SiilakAvoMM406701:46:30Diplom
259PuuseppAvoPPAMM403601:37:35Diplom
1242RohtjärvBeritNN28802:32:00Diplom
20TippiBerttreeningplaan.eeMM1701:16:34Diplom
1241RohtjärvBirgitNN28702:32:02Diplom
459PunaBjörnRotaliaMM24801:44:22Diplom
289RammulBritNN2101:38:21Diplom
265JaaskaBrittSK SERVITINN1801:37:31Diplom
915MünterBrunoKILTSI TööJõURESERVIDMM551502:01:03Diplom
651MõikCaisa-MeriliNN7401:50:22Diplom
331KaggeCarl-RobertMM19001:40:18Diplom
723MoudgilCharnjitMM34801:53:59Diplom
47LäänChristjanTäppsportlasedMM401101:22:19Diplom
808HambidgeColinMM409801:56:43Diplom
52PollCrisLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM3001:22:36Diplom
115AntonCristianTEAM TTMMJ501:29:05Diplom
634CherbonnierCyrilMM31201:50:03Diplom
485VlassovDagmarSpartaNN4601:45:38Diplom
1016MiilDagmarNN18902:06:12Diplom
44ZubursDainisKrastmali SeklasMM40901:22:10Diplom
549SaetaluDaisiNN5801:47:48Diplom
738VaanDan-TimoKIRDE KRKMMN2401:54:16Diplom
55SteptsenkoDaniilMM3301:22:38Diplom
960CiganokaDaryaNN17102:03:08Diplom
762UksovDenisRakvere HaiglaMM36101:55:29Diplom
1178UustaluDianaNordea SpordiklubiNN25202:19:23Diplom
687MininDianaMEDIACOM DREAM TEAMNN8301:51:47Diplom
271KaljuveeDianaNN1901:37:44Diplom
297NikolajevDmitriKiviõli Keemiatööstuse OüMM452201:39:00Diplom
339ZakhodyaevDmitryInspire AgenciesMM19501:40:33Diplom
433KriiskEdgarTRISMILEMM23901:43:18Diplom
1081PaavoEdgarMM45502:10:40Diplom
97KimaskEduardJooksupartnerMM401601:27:50Diplom
683TankEerikVilkad VirukadMMJ1701:51:50Diplom
572HanniEerikJalgMM28601:48:29Diplom
603MuuliEerikMMN2001:49:10Diplom
127JakobsonEeroMM7801:30:14Diplom
458KooklaEeroJooksupartnerMM406101:44:24Diplom
700LossEgertMM34001:52:11Diplom
1045BelitševEgertPPAMM44702:08:37Diplom
332VirkunenEgertMMN901:40:10Diplom
733TederEgleValga RattaklubiNN9501:54:31Diplom
1097EelmetsEgonMM45702:11:40Diplom
1069MälloEikeNN21402:09:25Diplom
642SauEikoC! MetslaMM31501:50:26Diplom
244PakkanenEilaKJK ViKe/ TapaNN1501:36:54Diplom
1157LestEinarJäneda-LehtseMP902:16:55Diplom
301HillepEinarJustiitsministeeriumMM404001:39:04Diplom
567RosinEinarKPMGMM28301:48:09Diplom
314JärveEinarHermes JKMM452401:39:48Diplom
176VullaElaNN801:33:20Diplom
690NikkerElenKahe Silla Klubi jooksusõbradNN8501:51:23Diplom
1151MarmorElinaNN24302:16:16Diplom
79SõberElionMM4901:26:20Diplom
540TruveElizabethNT201:47:26Diplom
811TruuElizabethC! LembelaNN12801:56:20Diplom
854RüütelEloNN13601:58:44Diplom
468LuikEnelyNN4301:44:32Diplom
1266TeppandEnnikeNN453502:42:23Diplom
161RohelpuuEnnoSK VõhmaMM451301:31:29Diplom
389MaasingEretMTA SKNN3101:42:44Diplom
910RääkEretNN15302:00:47Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.