Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
99RoosnuppPriitMM401701:28:15Diplom
101BessonovSergeiADIDASMM6001:28:15Diplom
102OinusTiitProrunnerMM6101:28:17Diplom
106HaljastammErkkiMM6501:28:18Diplom
103ViikojaJanekSindi Spordiklubi KaljuMM6201:28:21Diplom
105RehelemStevenMM6401:28:26Diplom
107ReimetsRamonMM6601:28:32Diplom
117ReitkamIndrekMM7301:28:35Diplom
116LoitMadisKuusalu SKMM7201:28:42Diplom
108HeideRaikoSaunapunktMM6701:28:45Diplom
109AruGertisMM6801:28:45Diplom
110KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM6901:28:48Diplom
112VaherAnnikaJK SARMANN40101:28:53Diplom
111AunapAndresMM7001:28:54Diplom
113EinastoMartTÜaskMM45701:28:57Diplom
114HõbeTarmoRally EstoniaMM7101:29:02Diplom
115AntonCristianTEAM TTMMJ501:29:05Diplom
118LepikSanderEvari EhitusMM7401:29:20Diplom
119PihlakRometMM7501:29:34Diplom
120MaisteMargusMM7601:29:42Diplom
121EhasaluErkkiMM7701:29:48Diplom
122TrossTiinaTäppsportlasedNN45101:29:57Diplom
123VäljaotsKainViru TullMM401801:29:59Diplom
124NagelKarl-GustavSK AASPEREMMJ601:30:05Diplom
125TikvaIndrekMM401901:30:09Diplom
127JakobsonEeroMM7801:30:14Diplom
129TjuškaViktorPPAMM7901:30:22Diplom
132KalviMargusMM45901:30:24Diplom
126LaastAndressportkeskus.eeMM50301:30:26Diplom
135KüttisRadekMM402201:30:28Diplom
133KösterSilverKahe Silla Klubi jooksusõbradMM8101:30:29Diplom
134VärtonKristjanSK JooksupartnerMM402101:30:29Diplom
130AbnerAndreMM402001:30:33Diplom
128KaljuveeJannoSK JooksupartnerMM45801:30:34Diplom
131LindHenriMM8001:30:37Diplom
136HummalErkkiSpartaMM402301:30:46Diplom
137SaarImreMM8201:30:50Diplom
138JunsTanelMM8301:31:00Diplom
139LuiksMeelisElioni SpordiklubiMM8401:31:08Diplom
140MaasikMartinMM8501:31:14Diplom
145KaresErtiMM451001:31:19Diplom
141LeisaluTanelMM8601:31:22Diplom
143KriisaHelarMM402401:31:25Diplom
142DubrovskiJanMM8701:31:26Diplom
144GillMihkelMMN501:31:27Diplom
159ReitavKristoE-TreeningMM9601:31:27Diplom
147RootKonstantinInsparxMM8801:31:29Diplom
148FatkulinRenatMM8901:31:29Diplom
161RohelpuuEnnoSK VõhmaMM451301:31:29Diplom
146ÄrmUrmasMM451101:31:32Diplom
150KurikHendrikMM9001:31:34Diplom
151MontolaPekkaOy AGA AbMM9101:31:35Diplom
160MuromägiAvoLLAMM9701:31:35Diplom
149VoltIvoKIKMM451201:31:36Diplom
155AntalainenLauriCoreGrowMM9401:31:38Diplom
154BauvaldAndresElioni SpordiklubiMM9301:31:41Diplom
152TannerLauriLäänemaa KJKMM9201:31:44Diplom
158VilgoRiivoMaratoonaridMM9501:31:45Diplom
153BorouhhinVladMOTUS MTÜMMJ701:31:47Diplom
157VeberToomasKIRDE KRKMM402501:31:48Diplom
156BondarsNaurisMMJ801:31:53Diplom
162BušinPeepPSRMM9801:32:16Diplom
167HeilPaavoMM402701:32:20Diplom
168LavrentjevIvan21cc TriatloniklubiMMN601:32:22Diplom
164EinbergGeryGECC KONSULTATSIOONID OÜMM9901:32:40Diplom
163AlametsÜlariMM451401:32:41Diplom
165SemenkovAndreiKIRDE KRKMM10001:32:41Diplom
166GaydonPaulMM402601:32:46Diplom
171PisangStenBellusMM10201:32:54Diplom
169NugaAhtiMM10101:33:00Diplom
170MuruMerikeNN45201:33:01Diplom
181HeinveeMartinTallinna TehnikaülikoolMM10601:33:02Diplom
178KukkRaidoLopetijukudMM10401:33:04Diplom
172LepikKaiaTäppsportlasedNN701:33:05Diplom
173KuusikAntsVAK STAIERMM65101:33:07Diplom
175AlaTaimarKeskkonnaametMM10301:33:11Diplom
179TameriTarviMM10501:33:13Diplom
182VäärtnõuAivarMM10701:33:13Diplom
174JärveMarinaSpartaNN45301:33:16Diplom
177LauringKarreTäppsportlasedMM50401:33:16Diplom
176VullaElaNN801:33:20Diplom
188BauvaldIndrekOlympic/OlyBetMM10901:33:32Diplom
184VeberJürgenMM10801:33:35Diplom
180TibarMarionMarshNN901:33:37Diplom
183MustonenMarekMM402801:33:40Diplom
185RaapIlmarMEIEMM451501:33:43Diplom
191PihlakSanderMM11001:33:51Diplom
187ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM451601:33:58Diplom
186PärtelpoegIngmarMM402901:34:00Diplom
189TompMärtPäästeMM50501:34:05Diplom
192TuulHarryMM11101:34:06Diplom
190RandmaaKatriSK Toores JõudNN40201:34:07Diplom
196LiivakHannesSisekaitseakadeemiaMM11401:34:09Diplom
203TaliTõnisProrunner/Hawaii ExpressMM11701:34:09Diplom
204LeimannRagnarJK PiraajaMM11801:34:14Diplom
193JakobsonÕnne-LiinaNN1001:34:15Diplom
195UustaloHektorH FundMM11301:34:28Diplom
199ÕunJaanTäppsportlasedMM11501:34:29Diplom
200TeppoPeepMM11601:34:30Diplom
194AarnaKasparMM11201:34:33Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.