SÜDASUVE CHALLENGE sari

SÜDASUVE CHALLENGE sari on 2024. aastaks loodud kahe sarnase, samas erineva liikumisürituse – võistluse sari, kuhu kuuluvad:

 

  • Südasuve Challenge – Võsu (30.06.24)
  • Südasuve Challenge – Tallinn (14.07.24)

 

Südasuve Challenge – Võsu on kuuendat korda Võsul läbiviidav liikumise sündmus, kus 4 ja 10 km distantsil saab rada läbida joostes, tempokõndides, jalutades ja kepikõndides. Kaunis stardi ja finiši asukoht Käsmu lahe kaldal ja Eesti üks kaunimaid kergliiklusteid Käsmu ja Võsu vahel. Finišeeritakse läbi Võsu asula ja rannajoone kergliiklustee. Vt. videomeenutust 2023. aastast SIIT

 

Südasuve Challenge – Tallinn on teistkordselt Pirital korraldatav liikumise sündmus, kus 4 ja 10 km distantsil saab rada läbida joostes, tempokõndides, jalutades ja kepikõndides. Kaunis stardi ja finiši asukoht Tallinna lahe kaldal Pirita rannas ja Eesti ühed meeldejäävamad vaated mereäärselt ja kesklinna suunaliselt promenaadilt. Vt. Videomeenutust 2023. aastast SIIT

 

Sari on loodud eesmärgiga innustada inimesi liikuma ja tuua kaunid linnaruumid või looduslikud keskkonnad nii eestimaalastele kui välismaisetele külastajatele nautimiseks. Mõlema ürituse puhul on kasutuses intervallstardid (10 inimest korraga stardijoonel, iga 10 sekundi järel). Tingimuseks on distantsi läbimine ja finišisse jõudmine raja avatuna hoidmise jooksul, mis mõlema ürituse puhul on 2 h. Rajal liiguvad samaaegselt ka linlased ja teised võistlusel mitteosalevad inimesed – nendest turvaline möödumine on osaleja kohustus ja vastutus.

 

Rajad on sündmustel loodud eesmärgiga pakkuda elamust, merevaateid, kuurordile omast fiilingut ja meeldejäävat ning mugavat võistluskeskuse, sh stardi ja finiši asukohta. Mõlema sarjas sisalduva ürituse puhul on osalejal võimalik valida 4 km või Neptunas 10 km väljakutse vahel. Osalustasud valikust tulenevalt ei muutu ning sari saab läbitud ka juhul kui mõlema sündmuse puhul valitakse lühem distants.


 

OSALUSTASUD:

 

Sarjale registreerimise korral rakendatakse mõlema sarjas sisalduva sündmuse puhul ainult kõige soodsamaid osalustasusid. Olenemata sellest mitu sooduspääset on ette nähtud eraldi sündmustele registreerides.

 

  • Südasuve Challenge - Võsu (4/10 km): 19€
  • Südasuve Challenge – Tallinn (4/10): 20€

 

Südasuve Challenge sarja maksumus (olenemata distantsist) on: 39€ (sisaldab käibemaksu)

 

Mõlemal sündmusel tagatakse täisteenindus: turva ja liikluskorraldus, teeninduspunktid, med.teenus, päevajuhtimine, helisüsteemid, elektrooniline ajavõtt ja võistlusmaterjalid, energiat taastav kinkekott ja lõpetaja medal finišis. Lisaks tulemuste töötlus, e-diplomid, klienditeenindus, käimlad ja jäätmekäitlus, suunamine ja viitamine rajal ning kaks erinevat saavutust – eneseületust Eestimaa kaunitelt, mereäärsetelt radadelt. Tore võimalus teha sündmuste nautimisest kvaliteetaeg pere või sõpradega.


 

REGISTREERIMINE JA LISAINFO:

 

Sarjale saab registreerida kuni 20.06.2024: ööjooks.ee või läbi Stebby platvormi. Sarjas osalevateks loetakse ainult sarjale registreerimise valikut kasutanud võistlejaid. Soodustasusid ei tagata üksikutele sündmustele ja/või erinevatel aegadel registreerinud osalejatele.

 

REGISTREERIDES SARJALE ILMUB OSALEJA NIMI MÕLEMA VALITUD SÜNDMUSE STARDIPROTOKOLLI (Registreerinute nimekiri) AUTOMAATSELT. 
 

  • Sarja ei saa läbida virtuaaljooksuna
  • Korraldajal on õigus lõpetada sarjale registreerimine enne näidatud tähtaega
  • Stebby keskkonnas kinnitatud osalused kantakse ööjooks.ee lehele hiljemalt 5 päeva jooksul
     

Iga sündmuse kohta on täpsemalt võimalus uurida ööjooks.ee vastava ürituse lehele lisatud juhendist (sh kellaajad, rada ja stardimaterjalide väljastamist puudutav, startide korraldus, lisateenuste olemasolu jpm).