LINNADŽUNGEL sari

LINNADŽUNGEL on Eesti Ööjooksu ja teiste võistluste ning liikumisürituste korraldaja 2024. aastaks loodud ja pikalt ettevalmistatud erinevates linnades ja erilistes keskkkondades läbiviidavate tervisespordi sündmuste sari. Eesmärgiga innustada inimesi liikuma ja tuua kaunid linnaruumid nii eestimaalastele kui välismaisetele külastajatele nautimiseks.

 

Kõikidel sarjas sisalduvatel sündmustel on võimalik elamuslikku rada läbida joostes, jalutades, tempokõndides ja kepikõndides. Tingimuseks on distantsi läbimine ja finišisse jõudmine raja avatuna hoidmise jooksul, mis kõikide ürituste puhul on 2 h.


Rajad on sündmustel loodud eesmärgiga pakkuda elamust, atraktiivset linnaruumi, maamärke ja meeldejäävat ning mugavat võistluskeskuse, sh stardi ja finiši asukohta.

Iga sarjas sisalduva ürituse puhul on osalejal võimalik valida 5/4 km või 10 km väljakutse vahel. Osalustasud valikust tulenevalt ei muutu ning sari saab läbitud ka juhul kui kõikide sündmuste puhul valitakse lühem distants.

 

LINNADŽUNGEL sarja kuuluvad:

 

 1. Eesti Ööjooks – Rakvere: 1.06.2024
 2. Südasuve Challenge – Tallinn: 14.07.2024 (Pirita)
 3. Ülemiste Ööjooks: 9.08.2024 (Tallinn)
 4. Maardu City Run: 25.08.2024
 5. Elke Tallinn Run – Noblessner: 14.09.2024
   

 

LINNADŽUNGEL sarjas on 3 paketti:
 

 • ULTRA PREMIUM – kõigil 5 sündmusel osalemine
 • PREMIUM – 4 vabalt valitud sündmusel osalemine
 • LIGHT – 3 vabalt valitud sündmusel osalemine

 

 

OSALUSTASUD
 

Sarjale registreerimise korral rakendatakse kõikide sarjas sisalduvate sündmuste puhul ainult kõige soodsamaid osalustasusid. Olenemata sellest mitu sooduspääset on ette nähtud eraldi üksikutele sündmustele registreerides.
 

 • Eesti Ööjooks – Rakvere (5/10 km): 29€
 • Südasuve Challenge – Tallinn (4/10): 20€
 • Ülemiste Ööjooks (5/10): 29€
 • Maardu City Run (5/10 km): 15€
 • Elke Tallinn Run (5/10 km): 25€
   

Kõikidel sündmustel tagatakse täisteenindus: turva ja liikluskorraldus, teeninduspunktid, med.teenus, päevajuhtimine, heli- ja valgus, elektrooniline ajavõtt ja võistlusmaterjalid, energiat taastav kinkekott ja lõpetaja medal finišis, Ööjooksude puhul erineva disaini ja värviga võistlussärgid. Lisaks elamuspunktid valitud üritustel, tulemuste töötlus, e-diplomid, klienditeenindus, käimlad ja jäätmekäitlus, suunamine ja viitamine rajal ning kuni viis erinevat saavutust – eneseületust Eestimaa kaunitest või seni avastamata paikadest. ULTRA PREMIUM paketi valikul on sarjas osalemise tasu: 118€ (sisaldab käibemaksu)

 

 

SARJAS OSALEMISE EELISED – AUHINNAD
 

 • LIGHT – osaleja valib KOLM sobivat sündmust ja tagab kuni 25.05.2024 registreerides hinnavõidu ehk kõige soodsamad osavõtutasud valitud ürituste lõikes
 • PREMIUM - osaleja valib NELI sobivat sündmust ja tagab kuni 25.05.2024 registreerides hinnavõidu ehk kõige soodsamad osavõtutasud valitud ürituste lõikes + Linnadžungli sarja kujundusega peapaela (väärtus 10€)
 • ULTRA PREMIUM - osaleja valib kõik VIIS sündmust ja tagab kuni 25.05.2024 registreerides hinnavõidu ehk kõige soodsamad osavõtutasud valitud ürituste lõikes + Linnadžungli sarja kujundusega ULTRA suuruses frotee saunalina 70 X 180 cm (väärtus 35€)
   

Peapaelad ja saunalinad väljastatakse ainult kohapeal sarja viimastel üritustel (peapael – Maardus ja Noblessneris, saunalina – Noblessneris). Auhinnad väljastatakse nimekirja alusel võistluskeskuse sekretariaadist – infolauast (isikut tõendav dokument kaasa). Auhindade mitte välja võtmisel osutatud kohas ja ajal kaotab osaleja õiguse auhinnale (auhindade postitamist ei toimu). Auhinda saab volitada välja võtma teist isikut (osaleja isikut tõendav dokument või selle koopia/kuvatõmmis kaasa).

 

 

REGISTREERIMINE JA LISAINFO
 

Sarjale saab registreerida kuni 25.05.2024ööjooks.ee või läbi Stebby platvormi. Sarjas osalevateks loetakse ainult sarjale registreerimise valikut kasutanud võistlejaid. Auhindadele ja soodustasudele ei kvalifitseeru üksikutele sündmustele ja/või erinevatel aegadel registreerinud osalejad.
 

 

REGISTREERIDES SARJALE ILMUB OSALEJA NIMI KÕIKIDE VALITUD SÜNDMUSTE STARDIPROTOKOLLI (Registreerinute nimekiri) AUTOMAATSELT. 
 

 • Sarja ei saa läbida virtuaaljooksuna
 • Stebby kaudu registreerunud osalejad kantakse kodulehe nimekirja viie päeva jooksul
 • Korraldajal on õigus lõpetada sarjale registreerimine enne näidatud tähtaega
   

Iga sündmuse kohta on täpsemalt võimalus uurida ööjooks.ee vastava ürituse lehele lisatud juhendist (sh kellaajad, rada ja stardimaterjalide väljastamist puudutav, startide korraldus, lisateenuste olemasolu jpm).