Tulemused 2016 10km

PositionLast nameFirst nameOrganizationsort descendingSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
291TammaruBrunoMM403500:49:24Your diploma
1059PihlakGunnarMPA10800:59:19Your diploma
1571GalkovskiInnaWN458001:04:16Your diploma
1827LassRailiWN4011401:07:29Your diploma
2083Tammert-MüürseppTriinWN59701:10:47Your diploma
2595RaudseppKirstinWN79401:19:42Your diploma
292UiboKristinaWN401100:49:24Your diploma
804SüldJanekMM23600:56:42Your diploma
1060VolmerVirkoMM29400:59:20Your diploma
1316KaseMalleWN456301:01:54Your diploma
1572PankratovMeritWN40401:04:16Your diploma
2084KleitzKeitiWNN6901:10:48Your diploma
2340VillakoMaarjaWNN8501:14:35Your diploma
2596FeršelAnne-LyWN4515201:19:47Your diploma
37LeemetRaidoMM1500:40:26Your diploma
293SallaYürjoMM10400:49:25Your diploma
549VahulaArgoMM405700:53:32Your diploma
805VeerväliMagnusMPA8500:56:42Your diploma
1061KüttKellyWNN2900:59:22Your diploma
1317SooneRainMM4010301:01:54Your diploma
1573VuksMärtenMMJ2901:04:16Your diploma
1829SaaringAnnikaWTA9801:07:29Your diploma
2597ReiningMergeWN79501:19:48Your diploma
2853AasmaaMargitWN508201:28:04Your diploma
3109KaruSiiriWN5010401:39:27Your diploma
294MertsinaHeikoMM10500:49:26Your diploma
806HelisteAndresMM454800:56:43Your diploma
1062NurkElenWN21200:59:22Your diploma
1318VõsuSteveMM32601:01:55Your diploma
1574OjaveerKerlyWN40501:04:17Your diploma
1830PõldmaKätlinWN51001:07:30Your diploma
2086ErkEneWN4511701:10:49Your diploma
2342PutkoPilleWN68601:14:36Your diploma
2854JüriööAnuWN508301:28:04Your diploma
3110SadeKaiWN4521001:39:36Your diploma
39TootsAleksanderMM45300:40:33Your diploma
295AdliMarekMM403600:49:27Your diploma
551MännikGailyWN7700:53:35Your diploma
807KukkJaanikaWN14400:56:43Your diploma
1063ProvornikovRainisMM29500:59:22Your diploma
1319VõsuMirjamWN29301:01:55Your diploma
1575SergejevHelenWN40601:04:17Your diploma
2087MarjapuuEveWN59801:10:50Your diploma
2343JõekeerdMerleWN4016501:14:36Your diploma
3111KatselainenTatjanaWN97101:39:52Your diploma
40RemmelgAlariMM1600:40:34Your diploma
552ValsKristiWN7800:53:35Your diploma
808LuikAvoMM454900:56:43Your diploma
1064PõllustePriitMM456100:59:22Your diploma
1320TariUrmiWNJ1501:01:55Your diploma
1576VaglakesKadriWN40701:04:17Your diploma
1832RääkMarisWN459501:07:30Your diploma
2088LehtlaAnneliWN59901:10:51Your diploma
2344SchvartsSirliWN68701:14:37Your diploma
2600KusnerovLiiliWN4018801:19:51Your diploma
3112EesmaaAnnelaWN4025401:40:00Your diploma
41IvaskKristoMM1700:40:35Your diploma
297MetsTarvoMM10700:49:28Your diploma
1065ApuhtinAnneliWN21300:59:23Your diploma
1321KahrKristelWNJ1601:01:55Your diploma
1577AntsmaaAnneliWNN5101:04:17Your diploma
1833SeireIndrekMM458201:07:31Your diploma
2345LemberMerleWN4016601:14:37Your diploma
2601JärvelaMarjuWN4018901:19:53Your diploma
2857RämmeldSirjeWN508401:28:08Your diploma
3113MölderKadiWN97201:40:04Your diploma
42RahaArletMMN200:40:48Your diploma
554PungIreneWN8000:53:36Your diploma
810MadisonJaakMM23800:56:43Your diploma
1578PiiskoppelKauriMMN3201:04:17Your diploma
1834MolebnovIvoMM37901:07:32Your diploma
2090TäheTanitaWN60101:10:52Your diploma
2346HuntKajaWN68801:14:38Your diploma
2602ToonekurgKadrinWN79701:19:53Your diploma
2858ReilentAnnelyWN89401:28:11Your diploma
3114ReigoAnnikaWN97301:40:05Your diploma
43AnnamaJaanusMM40900:40:50Your diploma
299TreiIlmarMM452100:49:29Your diploma
555TurbKristiinaWN8100:53:37Your diploma
811ArosAireWN404400:56:45Your diploma
1067SädeLiisaWN21400:59:23Your diploma
1579SeppToomasMM34901:04:18Your diploma
1835AdonovHelenaWN51101:07:33Your diploma
2091TäheIlmeWN4511801:10:52Your diploma
2347KeertKatrinWN68901:14:38Your diploma
2603SakkosAiviWN79801:19:56Your diploma
2859RohtojaEveliWN89501:28:13Your diploma
44LilleViljarMM1800:40:51Your diploma
812KaskKarl JohannesMPA8600:56:45Your diploma
1068RaumanGregorMPA10900:59:25Your diploma
1324UustaluKoitMM32701:01:56Your diploma
1580KrielKaijoMM35001:04:18Your diploma
1836AartKristinWTA9901:07:34Your diploma
2604KuusikKarenWN79901:19:56Your diploma
2860KalameesAnetteWNN11301:28:17Your diploma
45KalninsUldisMM45400:40:53Your diploma
813TammTimoMM23900:56:45Your diploma
1069MarksonEvaWN21500:59:25Your diploma
1325VirveMarleenWN29501:01:56Your diploma
2349ToomastDevidMPA18101:14:38Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.