Tulemused 2016 10km

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
701LaidojaKadiKülvandu SKWN11600:55:34Your diploma
702BabjakJelenaWN452200:55:35Your diploma
703KossarVeronikaWN11700:55:35Your diploma
704LehtpuuErkiMM21500:55:35Your diploma
705KaskAvoMM501800:55:36Your diploma
706KuusmaPiretWN452300:55:36Your diploma
707TrollaSigneWN11800:55:36Your diploma
708JaniksonKülliWN11900:55:37Your diploma
709PeetsaluKellyWNJ600:55:37Your diploma
710IlumäeAireWN12000:55:37Your diploma
711PajoKristiPärnu Jalgrattaspordiklubi RAVEWN403300:55:37Your diploma
712IvaskVarmoKaitseliit Järva MalevMPA7600:55:38Your diploma
713JänesRasmusMM21600:55:39Your diploma
714PaglantErleWN12100:55:40Your diploma
715KoppelMiriamWNJ700:55:40Your diploma
716FlorenKristelKF SuusaklubiWN12200:55:41Your diploma
717TiislerDemyMM21700:55:41Your diploma
718KroosKristjanMPA7700:55:42Your diploma
719TohvMerikemispoWN55200:55:44Your diploma
720PeetermannHediWNN1400:55:44Your diploma
721MarkvartKätlinWN12300:55:44Your diploma
722TiismaaKalmerMM406700:55:46Your diploma
723TaalTriinWNJ800:55:47Your diploma
724TammKenertMK TulevikMPA7800:55:47Your diploma
725LaanesooAndoMM454700:55:48Your diploma
726ValgmaGerliWN12400:55:48Your diploma
727EiertRikoMPA7900:55:49Your diploma
728KeerigErkkiMM406800:55:50Your diploma
729VeimannKristelWN403400:55:50Your diploma
730KudeviitaKonradMPA8000:55:50Your diploma
731MõekTiiaGlamox HE ASWN403500:55:51Your diploma
732KoplisteRauno1. jalaväebrigaadMM21800:55:52Your diploma
733LükkJanarMM21900:55:56Your diploma
734JõeAnniSK RadaWTA2800:55:57Your diploma
735VasemägiKatrinWN403600:55:57Your diploma
736LilliallikMatijooks.eeMM406900:55:58Your diploma
737LuhtToomasMM407000:55:59Your diploma
738JankeSigridIITEE SpordiklubiWN403700:55:59Your diploma
739HabakukMikkMM22000:55:59Your diploma
740SiimarGretel-MarieWNN1500:55:59Your diploma
741PikhoffAimurMM22100:56:00Your diploma
742TedreKülliWN403800:56:00Your diploma
743SillasteGerdaWN403900:56:01Your diploma
744RätsepAngelaWN452400:56:01Your diploma
745VeskeAndreasMPA8100:56:01Your diploma
746SelgeSassMM22200:56:01Your diploma
747TšernovKailiWN12500:56:01Your diploma
748VinnKärolWNN1600:56:01Your diploma
749KoosapoegKaarelPwCMM22300:56:03Your diploma
750VäärtnõuKatrinSpordiseltsWN12600:56:04Your diploma
751KaplanHarriMM22400:56:05Your diploma
752AllerAndresMM22500:56:06Your diploma
753HughesEleryWN12700:56:06Your diploma
754RonkAndresSA Põhja-Eesti RegionaalhaiglaMM22600:56:06Your diploma
755TarassovRailiWN12800:56:07Your diploma
756EriksonMarilinWN12900:56:07Your diploma
757Korts-LaurMartaWN13000:56:07Your diploma
758TelgaEveWN13100:56:07Your diploma
759KaptenKai-MelliJärvalaWTA2900:56:08Your diploma
760NaaritsAnu-MallUp SportWN404000:56:09Your diploma
761LiivakJanarSimuna SpordiklubiMM22700:56:09Your diploma
762PajuJaneWN404100:56:12Your diploma
763RinkMalleWN55300:56:13Your diploma
764JõelehtLauriSaint Gobain Glass EstoniaMM22800:56:14Your diploma
765UrbanKarriNabiiri Holding OÜMM22900:56:15Your diploma
766PajuGerdaKolmeksWN13200:56:15Your diploma
767SokolovEleWN13300:56:15Your diploma
768LendreDanvarValga PõhikoolMPA8200:56:16Your diploma
769SikkMariaValga PõhikoolWN13400:56:16Your diploma
770ReisiRailiDICROWN404200:56:16Your diploma
771KlausReinoMM23000:56:17Your diploma
772NugisSiimMM23100:56:18Your diploma
773ArbaReimoMPA8300:56:19Your diploma
774TambergMarionSK Pleki PandeWN13500:56:19Your diploma
775VooremäeGunnarMM501900:56:19Your diploma
776KoniLiidiaWTA3000:56:20Your diploma
777TuiskKristinSaku Õlletehase SpordiklubiWN404300:56:21Your diploma
778ReaAivarMM407100:56:21Your diploma
779TuurHelenWN13600:56:21Your diploma
780ValkArviMM407200:56:21Your diploma
781KeslerIngridLääne-Viru RakenduskõrgkoolWN452500:56:23Your diploma
782SoomPärjaWN60300:56:23Your diploma
783PuusaarElinaWN13700:56:23Your diploma
784PidvysotskiyJelenaMotusWN13800:56:25Your diploma
785LeinartTormieestäraMM23200:56:26Your diploma
786MaanteeReneMM23300:56:26Your diploma
787SikkarMikkMPA8400:56:27Your diploma
788KoppelKristaWN13900:56:28Your diploma
789KuusemetsJohanna Maria21CCWNN1700:56:28Your diploma
790KäärikHaikoAIX TeamMM407300:56:28Your diploma
791RannikAndraWN452600:56:29Your diploma
792KongiAimarKrc Ehitus OÜMM23400:56:30Your diploma
793TõniseHelisWN14000:56:30Your diploma
794VeerväliTõnisMM407400:56:30Your diploma
795JürgensDorisWN14100:56:31Your diploma
796RikkinenTarmoVAHANENMM407500:56:31Your diploma
797KäärdAveliWN14200:56:32Your diploma
798KaseniitArnoSillamäe hariduse,kultuuri ja spordi selts MM502000:56:35Your diploma
799MeltsErkiMM407600:56:35Your diploma
800VooreRometMM23500:56:35Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.