Tulemused 21,1 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
301AavikRobertMMN1401:43:56Diplom
302ValjalaVeikoMM404501:44:24Diplom
303TulpKristjanTreeningpartnerMM15801:44:29Diplom
304BibbPatrickRunwiseMM15901:44:23Diplom
305MuldHelariNordecon ASMM16001:44:30Diplom
306KaidmeEliseNN2401:44:20Diplom
307ChernikovDmitryMM16101:44:17Diplom
308MännasooToomasMM404601:44:46Diplom
309MäeMaieNN2501:44:32Diplom
310KapstaMathiasMM16201:44:36Diplom
311UleksinJaakMM453101:44:10Diplom
312OrrMarttiABB SpordiklubiMM16301:44:32Diplom
313SauEikoAS HekotekMM16401:44:19Diplom
314VälinurmTriinNN2601:44:44Diplom
315KäbinRaitNikeMM16501:44:28Diplom
316HuntKülliNN2701:44:44Diplom
317PärnassaluToomasTäppsportlasedMM453201:44:51Diplom
318BaklerHenryMM16601:44:42Diplom
319SeppAivarMM16701:44:39Diplom
320OjasooIndrekMM16801:44:35Diplom
321AnnukMerikeneProrunnerNN2801:44:56Diplom
322LukkKristjanPolitsei- ja PiirivalveametMM16901:44:45Diplom
323RausMartMM17001:44:45Diplom
324JevdokimenkoRomanMM17101:44:29Diplom
325GildiAleksandrMM17201:44:35Diplom
326JakovlevAndresMM17301:44:43Diplom
327ValgmaRainiSAQ SCMM404701:44:27Diplom
328TaliMeelis1 JVBMM17401:44:39Diplom
329OrgusaarMärtMM453301:45:11Diplom
330TerroEvelinNN2901:45:22Diplom
331KülanurmKarroMM17501:45:11Diplom
332ValdmaaRaidoMM17601:45:25Diplom
333LäätsMärtMM55401:45:19Diplom
334TammKristo2 jalaväebrigaadMM404801:45:36Diplom
335JõgisteIvoMM404901:45:09Diplom
336KeesMärtMM17701:45:09Diplom
337RiipusIngridNN3001:45:49Diplom
338LukinVahurHÄT SystemsMM17801:45:40Diplom
339NurkKairiNN3101:45:37Diplom
340JakobsonAivarMM17901:46:07Diplom
341VeberToomas1 JVBMM405001:46:09Diplom
342LaagerRainSPORDIGUURUDMM18001:46:01Diplom
343PõderValdoPPA jooksuklubiMM453401:46:14Diplom
344NõmbergAarneEesti Energia SpordiklubiMM55501:46:17Diplom
345MäitsMargoMM18101:46:24Diplom
346WalkerAshleighMMN1501:45:59Diplom
347AsiAnttivelo clubbersMM18201:46:22Diplom
348VolkeRaulTamrexMM18301:46:29Diplom
349PungasStenver KrisSPORTLAND TEAMMMN1601:46:25Diplom
350LindenbergIngridKevekNN50201:46:35Diplom
351ValkiainenVeikoMM405101:46:21Diplom
352RoosimägiAllanMM18401:46:34Diplom
353SladzevskisRobertsMM18501:46:12Diplom
354SerovAntonMM18601:46:34Diplom
355RozenthalAndreMMJ601:46:51Diplom
356KivipõldKaidoMM18701:46:51Diplom
357IvanovKatriinJooksupartnerNN3201:46:38Diplom
358LaineveeHeikiAsteraMM18801:46:59Diplom
359RandviirKristiinaNN3301:46:55Diplom
360KivariAndrusSaint Gobain Glass Estonia SEMM405201:46:21Diplom
361SotinMaksimSpordiklubi KibuvitsMM18901:46:49Diplom
362AitmanHannelyNN3401:46:40Diplom
363RoosmaaViljarCYCLONMM19001:47:06Diplom
364PalosonMirekMTÜ SpordiseltsMM19101:46:46Diplom
365AaslaidRasmus1 JVBMM19201:47:14Diplom
366LahtveeLauriMM19301:47:06Diplom
367DmitrijevOlegWasäMM19401:46:57Diplom
368HarjuÜlleKärgula jooksusõbradNN40801:47:30Diplom
369KivimäeKonstantinABB SpordiklubiMM19501:47:01Diplom
370BeilmannRainerMM19601:47:34Diplom
371WallaceVladyslavMMN1701:47:20Diplom
372MyullerAlexanderSecond WindMM19701:47:27Diplom
373KreekAnnes1JALAVÄEBRIGAADMMN1801:47:21Diplom
374TammTaagoMM19801:47:42Diplom
375KossinkovaKristinaNN3501:47:48Diplom
376MatsKatriinRunwiseNN3601:47:37Diplom
377WilsonStuartMM19901:47:33Diplom
378TennoKatrenaNN3701:47:59Diplom
379PiilbergRaigoMM405301:47:57Diplom
380TerveAllanMM20001:47:59Diplom
381VäliTanelProrunnerMM20101:47:55Diplom
382KamdronKristjanMM20201:48:08Diplom
383EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM20301:48:10Diplom
384LaaspereJaanusMM20401:47:58Diplom
385MeitusRaivoSK ProrunnerMM501001:48:01Diplom
386SaarMargusMM20501:47:30Diplom
387KukkKaidiNN3801:47:58Diplom
388IonovaElenaTihvinNN55101:47:46Diplom
389SaareperaJaanusArs ProjektMM405401:47:55Diplom
390VolkeHarryTamrexMM405501:48:15Diplom
391VõipRaivoPPA Ida-prefektuurMM501101:48:12Diplom
392OttKristiinaNN3901:48:13Diplom
393ValdmannVahurKibunaMM20601:48:16Diplom
394SiibakMerleSparta spordiklubiNN4001:48:22Diplom
395FimbergTeetMM453501:47:51Diplom
396SaardMeelisMM20701:48:31Diplom
397LõuneHelenaNN4101:47:47Diplom
398KirsmanUrmas200-gaMM20801:48:33Diplom
399BlackmoreWillMMN1901:48:03Diplom
400EhaveeAveNN4201:47:58Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.