Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
983AasPiretNN18002:19:03Diplom
907AasJanneNN15902:12:49Diplom
391AaslaidRasmus1.jalaväebrigaadMM19201:47:12Diplom
263AasmaAndoPolitsei- ja PiirivalveametMM13801:41:24Diplom
508AasmaaAuloMM23801:52:46Diplom
810AaspaluMeriliNN12302:06:14Diplom
513AavikHelinaNN5601:52:51Diplom
533AavikAndiMM24601:53:23Diplom
291AavikRobertMMN401:42:17Diplom
1115AavikJaneNN22902:40:26Diplom
17AbramAlarSK Saue TammedMM45101:18:49Diplom
679AdliMarekStora Enso TerviseklubiMM408701:58:39Diplom
184AhtijainenRistoMM10301:37:20Diplom
541AiaJoosep1. jalaväebrigaadMMJ801:53:44Diplom
649AiltArdiMM28601:57:03Diplom
1062AinloSulevMM505502:27:38Diplom
886AlaotsMaieNN50702:11:01Diplom
516AlasooTarmoMM407401:52:55Diplom
1AllaRaivoMM101:10:25Diplom
1086AlleKristiNN21402:31:49Diplom
429AllesPeeterMM406601:48:18Diplom
328AllmägiAapSK ParksiMM16201:43:58Diplom
959AltHelgeNN453902:17:08Diplom
897AltkülaKadriKSANN15302:11:44Diplom
758AltmetsValevKominox OÜMM504002:02:31Diplom
973AluojaKristjanMM36102:17:58Diplom
882AmbosMargusO-I Production Estonia ASMM4010602:11:33Diplom
454AndemaAndresMM455001:49:58Diplom
554AndressonAiretG4S SKMM407501:54:06Diplom
1037AngaKristaRakvere HaiglaNN501302:24:28Diplom
428AnneKrullNN45801:48:46Diplom
666AnnikoReikoMM29601:57:48Diplom
236AnnukMerikeProRunnerNN40501:39:52Diplom
636AnnusKatreNN8201:56:51Diplom
28AntonovSergeyMM1801:23:04Diplom
815AntonovaAnnaNN12602:06:32Diplom
878AntonsMailiNaiskodukaitse Järva ringkondNN453302:10:35Diplom
746ArendiAndresMM409502:01:42Diplom
60ÄrmUrmasMM50301:27:52Diplom
472ArrakAiriEesti MeediaNN5001:50:47Diplom
281ArumäeTauriTÜASK FitnessiklubiMM14401:42:14Diplom
228AsiAnttivelo clubbersMM12301:39:25Diplom
97AssonAilarKaitsevägiMM5701:31:03Diplom
438AstokMarioRLV MassiveMM20901:49:22Diplom
476AudovaMargusMM22401:50:35Diplom
946AugMarkosebrakariMM4011202:15:59Diplom
340AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55801:44:48Diplom
259AverkijevAndreiEstonian Academy of KickboxingMM13601:40:47Diplom
610AvilaAnderMM27501:55:39Diplom
914BadinVadimMM35302:13:17Diplom
1052BalandzinaYanaNN20202:26:07Diplom
234BarinovAlekseyMM12501:39:38Diplom
16BauvaldAndresTelia SKMM40201:18:39Diplom
304BeilmannRainerMM405001:43:11Diplom
395BelavinaAnnaSilviyaNN3701:47:05Diplom
40BelousovAlekseiMM45501:24:48Diplom
1064BelousovaIuliiaNN406202:27:30Diplom
849BertelliDanielaNN13902:08:40Diplom
107BilozorKonstantinMM6201:32:06Diplom
18BlakeAndrewClapham Chasers ACMM1201:19:25Diplom
390BogoljubovMarkoMM19101:47:09Diplom
500BoltovskyMaiaProRunner/KVÜÕANN45901:51:39Diplom
553BondarenkovAlexeyMM503201:54:10Diplom
160BorisovSergeyMM50901:36:20Diplom
166BorovkovPavelNarva BAZAMM9501:36:31Diplom
475BrooksGaryMM502701:50:39Diplom
309BurdygaAlexanderSPORDIKLUBI ESTONIA TRAIL RUNNING/BURUNMM453401:43:01Diplom
1077BychinskayaMarinaNN21002:29:26Diplom
240BychinskiyAntonMM12601:39:45Diplom
499DanieljantsGerdaNN5301:52:03Diplom
439DanieljantsDanielMM21001:49:19Diplom
797DankevitsNataliaILSS TALLINNNN452402:05:36Diplom
446DankevitsAndreiMM454901:49:45Diplom
366DoroninJevgeniI Love SupersportMM17801:45:59Diplom
94DranovRomanMM5501:30:40Diplom
42DubrovskiJanTelia SKMM2401:25:03Diplom
630EdelaKetlinSportlandNN7901:56:42Diplom
318EdoKris Gregor1. jalaväebrigaadMMJ501:43:46Diplom
148EdurJarlMM451701:34:31Diplom
150EelmaaMartinMM8601:34:53Diplom
1049EerikHeliNN454502:26:12Diplom
342EevaldKasparApnea EstoniaMM16701:44:57Diplom
677EhalaAnuTÜ Viljandi kultuuriakadeemiaNN8801:58:28Diplom
673EhandiRuthEesti EnergiaNN451501:58:30Diplom
695EhaveeAveNN9201:59:21Diplom
381EinasteTanelNikeMM18501:46:49Diplom
963EinbergNancyNN17502:17:29Diplom
206EinsteinKertiHot LegsNN1601:38:27Diplom
558EiroJariDICROMM407601:54:12Diplom
392EisanJaanikaNN3601:47:23Diplom
571ElkenJaanPEEKONMM26301:54:35Diplom
59EmelianenkoSofiaTIME4RUNNN201:27:28Diplom
531EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM24501:53:36Diplom
448EngelMargoMM406801:49:52Diplom
53EnnoKristjanTelia SKMM45801:26:29Diplom
25EnokMarekMM1601:21:54Diplom
570EralaKoitMM26201:54:29Diplom
1051ErmEveliineNN454602:26:11Diplom
308ErsAlgerMM405101:43:17Diplom
988EvestusAirikaNN405402:19:24Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.