Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
328AllmägiAapSK ParksiMM16201:43:58Diplom
374NõmbergAarneEesti Energia SpordiklubiMM551001:46:29Diplom
11TiiksaarAaroBE GROUP ASMM40101:17:09Diplom
12KaisAaron1. jalaväebrigaadMMN201:18:08Diplom
634TuulasAdheleNNN201:56:29Diplom
951KullAetNN501102:16:35Diplom
221UrbAgoHauka veloklubiMM11801:38:54Diplom
14VeilbergAgoKjk VIKEMM55101:18:23Diplom
503MaandiAgurMM23701:52:05Diplom
791PõlluäärAhtiViking LineMM33002:04:57Diplom
86NugaAhtiMM5001:30:16Diplom
1128MännikAhtiMM38503:00:31Diplom
490HinnAhtoMM23101:51:31Diplom
443PärnikAhtosMM406701:49:20Diplom
579TarreAigarMM26401:55:05Diplom
230PaasAigorKVPSMM403101:39:28Diplom
848LimmerAilarMM551802:08:52Diplom
97AssonAilarKaitsevägiMM5701:31:03Diplom
202SihtAiliNN60101:38:18Diplom
783KannAimarMTÜ SpordiseltsMM457902:04:24Diplom
979RääbisAinMM458702:18:33Diplom
269KivestiAinMM14001:41:19Diplom
245SepnikAinarSK RunningMM12901:39:57Diplom
937VaherAireNN16802:15:16Diplom
554AndressonAiretG4S SKMM407501:54:06Diplom
472ArrakAiriEesti MeediaNN5001:50:47Diplom
988EvestusAirikaNN405402:19:24Diplom
978JaeskiAivarMM505202:18:34Diplom
225JakobsonAivarMM403001:39:05Diplom
747OjaAivarAlutaguse malevMM457502:01:23Diplom
270KruupAivarMM14101:41:04Diplom
386SeppAivarMM18801:46:48Diplom
419RaudseppAivarKaitseliitMM551101:48:20Diplom
358LaurikAiviTallinna ÜlikoolNN45601:45:42Diplom
258HeinAlarMM13501:40:43Diplom
17AbramAlarSK Saue TammedMM45101:18:49Diplom
74KaarAlarVAK StaierMM4301:29:02Diplom
449PeekAlarViru-Nigula SpordiklubiMM502501:49:44Diplom
641LehtmetsAlariMM408501:56:48Diplom
730TruuväärtAlbertMM551402:00:35Diplom
507RandmaaAldoMM455401:52:08Diplom
1004SõberAleksSalutaguse Pärmitehas ASMM36802:20:16Diplom
731KuzminAleksandrMM31602:00:27Diplom
769PonomarjovAleksandrMM32502:02:54Diplom
265KlepikovAleksandrMM13901:41:21Diplom
87NikiforovAleksandrREFLECTMM5101:30:17Diplom
921MordukhovichAleksandrMM504602:13:50Diplom
994ZaporozhtcevAlekseiMM458802:19:45Diplom
40BelousovAlekseiMM45501:24:48Diplom
145TruninAlekseiMM8301:34:25Diplom
941FrolovAlekseiMPA902:15:43Diplom
234BarinovAlekseyMM12501:39:38Diplom
319SerovAlekseyMM15801:43:51Diplom
998LoktevaAlenaIloveSupersport TallinnNN454302:20:01Diplom
274TalisainenAlexEesti Korvpallikohtunike Kogu MTÜMMN301:41:36Diplom
389HiisAlexMM19001:46:59Diplom
309BurdygaAlexanderSPORDIKLUBI ESTONIA TRAIL RUNNING/BURUNMM453401:43:01Diplom
754KuzminAlexeyMM457602:01:53Diplom
553BondarenkovAlexeyMM503201:54:10Diplom
478VedlerAlgerMM502801:51:00Diplom
308ErsAlgerMM405101:43:17Diplom
961MalininaAlinaNN17402:17:11Diplom
481TartAllanMM22601:50:46Diplom
1027SüllaAllanMM552002:23:10Diplom
530TerveAllanMM24401:53:04Diplom
589RoosimägiAllanRSK JõhvikasMM26901:54:58Diplom
925LuikAllanMM35502:14:25Diplom
1116ViimsaluAllarMM38202:41:10Diplom
142PärtAllarMM8201:34:19Diplom
235ViirmaaAloSpartaMM403401:39:12Diplom
1006VeeremaaAnaliisNNJ102:20:28Diplom
96SuvorovAnatoliKJK Kalev SillamäeMM451301:30:56Diplom
610AvilaAnderMM27501:55:39Diplom
663TerasAnderoMM29401:58:00Diplom
533AavikAndiMM24601:53:23Diplom
4ÕitspuuAndoMM401:15:15Diplom
263AasmaAndoPolitsei- ja PiirivalveametMM13801:41:24Diplom
883PõlluäärAndoMM34602:10:49Diplom
674MesiAndo1.jalaväebrigaadMM456701:58:17Diplom
199HermsaluAndoMM402801:38:08Diplom
618VinkelAndreMM408201:56:14Diplom
243GustovAndreiSecond WindMM452801:40:04Diplom
259AverkijevAndreiEstonian Academy of KickboxingMM13601:40:47Diplom
85ŠkubelAndreiTreeningpartnerMM4901:30:02Diplom
875LopsikAndreiMM60602:10:55Diplom
371IssakovAndreiILSSMM405601:46:13Diplom
424TjutnevAndreiMM20301:48:31Diplom
446DankevitsAndreiMM454901:49:45Diplom
191SemenkovAndrei1.jalaväebrigaadMM402701:37:57Diplom
126MasalskisAndrejsMotus spordiklubi MTÜMM7401:33:12Diplom
467MüürseppAndresMM22201:50:17Diplom
746ArendiAndresMM409502:01:42Diplom
262LõhmusAndresMM404101:41:15Diplom
16BauvaldAndresTelia SKMM40201:18:39Diplom
38HellermaAndres#HeadinimesedMM2301:24:22Diplom
297JakovlevAndresMM14901:42:52Diplom
1069KaselaAndresMM4011602:28:23Diplom
80KuningasAndresMM401201:29:41Diplom
343TammAndresMM453901:45:01Diplom
954SokkAndresMM551902:16:22Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.