Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
466LiivakOlavMM70101:50:02Diplom
215MuruMerikeNN50101:38:51Diplom
738LuhaäärReetNN65102:01:26Diplom
491LaanmetsJüriMM60101:51:30Diplom
1006VeeremaaAnaliisNNJ102:20:28Diplom
247JundasEllenMTÜ SpordiseltsNN55101:40:17Diplom
1AllaRaivoMM101:10:25Diplom
7OkumuraMasatoChiba universityMMN101:16:28Diplom
11TiiksaarAaroBE GROUP ASMM40101:17:09Diplom
14VeilbergAgoKjk VIKEMM55101:18:23Diplom
17AbramAlarSK Saue TammedMM45101:18:49Diplom
26LepikKaiaTäppsportlasedNN101:22:31Diplom
36TreesMihkelElke Rakvere ASMMJ101:24:16Diplom
37KajariPriitSparta SpordiseltsMM50101:24:20Diplom
576MäemuruKristiinaTartu Ülikooli SpordiklubiNTA101:54:45Diplom
322NutovKevinKoigi koolMPA101:44:00Diplom
581PajumetsAnnelaNNN101:54:49Diplom
77VelbaHilleviNN40101:29:18Diplom
624KirpuPeeterTrismileMM65101:56:19Diplom
156KuboKittyNN45101:35:33Diplom
157LoitMadisMM75101:35:18Diplom
202SihtAiliNN60101:38:18Diplom
732SakkeusJüriSK JOOKSUPARTNERMM65202:01:05Diplom
735SihverKärtNTA202:01:25Diplom
2KaisÜlari#TeamKaigasMM201:12:42Diplom
12KaisAaron1. jalaväebrigaadMMN201:18:08Diplom
16BauvaldAndresTelia SKMM40201:18:39Diplom
19ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM45201:19:39Diplom
535LettKalleMM60201:53:11Diplom
795LõhmusSiljaNN55202:05:16Diplom
804TuurÜloMM70202:05:46Diplom
39PearceDavidleicester coritanianMM50201:24:04Diplom
59EmelianenkoSofiaTIME4RUNNN201:27:28Diplom
327KaaverSiiriNN50201:44:24Diplom
612SuurArviMM75201:56:13Diplom
1124IlusKatiNNJ202:43:41Diplom
103NurkKristiinaTreeningpartnerNN40201:31:55Diplom
368KilkAron-SvenMPA201:45:55Diplom
634TuulasAdheleNNN201:56:29Diplom
174NäksJoosepMMJ201:37:02Diplom
686ValterJärviSpordiseltsNN60201:59:02Diplom
190LaasuArnoldSK Saarde / Seesam InsurnceMM55201:37:48Diplom
193PihlakJekaterinaNN45201:37:52Diplom
724HüvaAndriaProRunnerNNN302:00:36Diplom
485ViirmannJaanOK PõrgupõhjaMPA301:50:58Diplom
1021SagorHeljeNN60302:22:58Diplom
3KallasteJaanusTreeningpartnerMM301:12:50Diplom
274TalisainenAlexEesti Korvpallikohtunike Kogu MTÜMMN301:41:36Diplom
20VahterKaitTreeningpartnerMM40301:20:12Diplom
31HannesVilkMM45301:23:31Diplom
802VainjärvHillarEKVAMM65302:05:52Diplom
549PaulusHugoMM60301:54:17Diplom
1065TrausReinTraus- RAKMM70302:27:44Diplom
303VarvasKamilaViking LineNN45301:43:05Diplom
60ÄrmUrmasMM50301:27:52Diplom
64SuviSilvaNN301:28:25Diplom
596MutsoKaiaNN50301:55:44Diplom
106PalmAnne-LyJooksupartnerNN40301:32:22Diplom
876HaavÜlleNN55302:11:08Diplom
894VõõsaGrete-GeteliLoksa gümnaasiumNTA302:11:49Diplom
665MälkRobertSK Väga AeglasedMM75301:57:40Diplom
197TomsonTauriMMJ301:38:14Diplom
201LõhmusIndrekRTG Spordiklubi MTÜMM55301:38:16Diplom
995JoasaarKairiNTA402:19:58Diplom
229SamigulovSamatMM55401:39:12Diplom
743LokotarArviMM75402:01:13Diplom
246NortsOliverMMJ401:40:01Diplom
759ToomeTõnisMM60402:02:27Diplom
4ÕitspuuAndoMM401:15:15Diplom
780KirpuViktoriaTervise Arengu InstituutNNN402:03:56Diplom
22PalloRaitMM40401:20:47Diplom
33RohelpuuEnnoSK VőhmaMM45401:24:03Diplom
546PeetermannKristoMPA401:54:13Diplom
291AavikRobertMMN401:42:17Diplom
1068MaidleEsteNN60402:28:12Diplom
75KuivKadiliisSK ProrunnerNN401:29:14Diplom
334KitvelEveEesti Energia SpordiklubiNN45401:44:16Diplom
604PärtelSiretNN50401:55:51Diplom
104RaudseppRaivoMM50401:32:09Diplom
122MolesworthLilianNN40401:33:04Diplom
927MõikSeigeNN55402:14:36Diplom
997SuslovTimoMM75502:20:02Diplom
236AnnukMerikeProRunnerNN40501:39:52Diplom
1005SuurGeiriNTA502:20:29Diplom
5IlumäeIndrekTreeningpartner DiadoraMM501:15:32Diplom
1036NurmisPilleNN55502:24:22Diplom
273ŠkubelIgorEesti Energia SpordiklubiMM55501:41:46Diplom
785MättikasCarina KärtViking LineNNN502:04:22Diplom
35NormakHannesMM40501:24:13Diplom
40BelousovAlekseiMM45501:24:48Diplom
1082RandSaimaPärnu Klubi TervisesportNN60502:31:05Diplom
318EdoKris Gregor1. jalaväebrigaadMMJ501:43:46Diplom
856ÕunapuuUnoÕUNAPUUMM60502:09:07Diplom
354VeeringKairitNN45501:45:26Diplom
100HeinaruMarisNN501:31:24Diplom
108KangurToivoMM50501:32:21Diplom
642SaupõldTristanMPA501:56:47Diplom
662MaminaOlgaElaginNN50501:57:46Diplom
459ÕunmaaTauriMMN501:50:06Diplom
723NurmikHaraldMPA602:00:16Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.