Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
268ValdmaaRistoValula SepadMM404201:41:24Diplom
282ReinumägiRistoAsteraMM14501:42:10Diplom
547RaukRistoMM25501:54:05Diplom
295PaaneRistoMM14701:42:25Diplom
184AhtijainenRistoMM10301:37:20Diplom
801KivilaRitaValio Eesti ASNN403202:05:18Diplom
291AavikRobertMMN401:42:17Diplom
82UngaRobertMM4601:29:55Diplom
665MälkRobertSK Väga AeglasedMM75301:57:40Diplom
512JärgRobinMMJ701:52:55Diplom
231StartsevRomanDocura.netMM403201:39:18Diplom
545TeemantRomanILSSMM25401:54:15Diplom
823SmirnovRomanMM33602:06:55Diplom
94DranovRomanMM5501:30:40Diplom
426LesihhinRomanAkke MM454601:48:40Diplom
974KusmaRomanMM505002:18:20Diplom
216PusaRünnoMM11501:38:39Diplom
362JegorovRuslanSportlandMM17501:45:49Diplom
617SimpsonRuthNN7601:56:21Diplom
887RebaneRuthNN15102:11:24Diplom
673EhandiRuthEesti EnergiaNN451501:58:30Diplom
1082RandSaimaPärnu Klubi TervisesportNN60502:31:05Diplom
229SamigulovSamatMM55401:39:12Diplom
1026KivistöSamiMM37202:23:36Diplom
70PihlakSanderMM40901:28:53Diplom
195KalsoSander-KristjanSpordiseltsMM10501:37:37Diplom
927MõikSeigeNN55402:14:36Diplom
737PosatetskiSergeiMM457402:01:33Diplom
264KarpovitchSergeiMM453001:41:04Diplom
307IstsenkoSergeiMM55601:43:19Diplom
333FalgotSergeiMM453701:44:17Diplom
431PorotsinSergeiMM20601:49:07Diplom
28AntonovSergeyMM1801:23:04Diplom
160BorisovSergeyMM50901:36:20Diplom
440SemenovSergeyMM502401:49:21Diplom
287TurjaSigridKeskkonnaamet - TreeningpartnerNN2301:42:25Diplom
697JankeSigridNN451801:59:29Diplom
453SaarSigridJUNGENTNN4701:49:45Diplom
990TillemannSiimMM36502:19:29Diplom
488LeisaluSiimMM23001:51:00Diplom
284PiirakSiimMM14601:42:08Diplom
585SitsSiimSalutaguse Pärmitehas ASMM26701:55:02Diplom
859SaidlaSiimMM34202:08:54Diplom
378RetsnnikSiimEesti HõõvelliistMM18301:46:32Diplom
181SootaluSiimMM10101:37:27Diplom
451PaluSiimMM21401:49:24Diplom
1014LiivaSiiriEesti MeediaNN18702:21:03Diplom
327KaaverSiiriNN50201:44:24Diplom
638TammSiiriNN402601:57:00Diplom
529PõderSiljaNN401901:53:20Diplom
795LõhmusSiljaNN55202:05:16Diplom
113JürsSiljaSpartaNN601:32:37Diplom
64SuviSilvaNN301:28:25Diplom
562VapperSilverMM26001:54:10Diplom
607KoemetsSilver1. jalaväebrigaadMMN901:55:31Diplom
101NugaSilverMM5901:31:52Diplom
141PaluSilverPeetri KoolMM402101:34:18Diplom
604PärtelSiretNN50401:55:51Diplom
827LoigoSirleTtreeningpartnerNN403702:07:40Diplom
646RajasSirliNN8301:57:11Diplom
59EmelianenkoSofiaTIME4RUNNN201:27:28Diplom
969SildSoileSpartaNN454102:18:01Diplom
606TolmachevStanislavMM27401:43:09Diplom
706ŠtõkovStanislavMM30601:59:53Diplom
800TammjärvStenYIT Eesti ASMM33402:05:15Diplom
445RemmelgStenMM21201:49:14Diplom
1062AinloSulevMM505502:27:38Diplom
114LihtSulevMM50601:32:38Diplom
79SavolainenSuloSpartaMM4501:29:44Diplom
835PärnikSvenMM33802:07:36Diplom
625HinnSvenMM503701:56:07Diplom
388KassatikSvenMM18901:47:06Diplom
138VeedlaSvenkoopiatehasMM402001:34:09Diplom
423LehtmetsSvenMM406501:48:02Diplom
980MatveevaSvetlanaNN405302:18:48Diplom
1095RudakovaSvetlanaNN21902:34:01Diplom
68TammikTaavetMM4001:28:04Diplom
45KalaTaaviSpartaMM2601:25:30Diplom
1074KõrvitsTaaviPreabMM37702:29:02Diplom
401SiilbekTaaviMM19301:47:23Diplom
164SiimTaaviMM9301:36:31Diplom
687LippTaimoMM408901:58:30Diplom
105LinnamägiTaivoMKM jooksuklubiMM6101:32:18Diplom
456TederTaivoMM21601:49:48Diplom
734LindloTanelMM31702:00:43Diplom
834MullaTanelMM4010102:07:30Diplom
1130TarkveeTanelMM38703:10:23Diplom
123PõlluTanelHissmekanoMM7101:32:50Diplom
381EinasteTanelNikeMM18501:46:49Diplom
382SaarTanelMM405901:46:48Diplom
816HennoTannarSaint Gobain Glass Estonia SEMM551602:07:09Diplom
27SnitsarenkoTarassMM1701:22:51Diplom
984NiinepuuTarmoMM36202:18:51Diplom
516AlasooTarmoMM407401:52:55Diplom
19ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM45201:19:39Diplom
591HeinlaTarmoMM407901:55:37Diplom
851SulgTarmoKondimootoridMM4010402:08:39Diplom
102KaislaTarmoSpartaMM6001:31:29Diplom
373JõgiTarmo MM18101:46:19Diplom
411SarematTarmoJCi RakvereMM19701:47:53Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.