Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort ascendingKategooria seisukohtNetoaeg
252LiisterJörgenNike Run ClubMM13201:40:36Diplom
508AasmaaAuloMM23801:52:46Diplom
509SaarValterSpordiseltsMM23901:52:22Diplom
254KoolmeisterIlmarMM13301:40:38Diplom
766SelgisRaimo#kőikjooksemeäraMM32402:03:08Diplom
1024ViinMadisMM37102:22:45Diplom
1AllaRaivoMM101:10:25Diplom
257LainemäeRainerMM13401:40:25Diplom
769PonomarjovAleksandrMM32502:02:54Diplom
2KaisÜlari#TeamKaigasMM201:12:42Diplom
258HeinAlarMM13501:40:43Diplom
1026KivistöSamiMM37202:23:36Diplom
3KallasteJaanusTreeningpartnerMM301:12:50Diplom
259AverkijevAndreiEstonian Academy of KickboxingMM13601:40:47Diplom
515KaselaKalmerMM24001:52:56Diplom
4ÕitspuuAndoMM401:15:15Diplom
260NõmmisteEnarSK ProrunnerMM13701:41:03Diplom
772PosatetskiDenisMM32602:03:35Diplom
5IlumäeIndrekTreeningpartner DiadoraMM501:15:32Diplom
1029MustkiviKaspar1.jalaväebrigaadMM37302:23:17Diplom
6LaurMikkMM601:16:00Diplom
1030PapliKasparMM37402:23:47Diplom
263AasmaAndoPolitsei- ja PiirivalveametMM13801:41:24Diplom
775PoltimäeKristjanRKIKMM32702:03:35Diplom
8JallaiRaunoRJ RunningMM701:16:35Diplom
9SasminKaupoMM801:16:41Diplom
265KlepikovAleksandrMM13901:41:21Diplom
10GrigorevDmitriiSL TeamMM901:16:52Diplom
522KensHenriMM24101:52:43Diplom
1034KuningasWillemMM37502:24:27Diplom
13JalakasPeepMM1001:18:18Diplom
269KivestiAinMM14001:41:19Diplom
270KruupAivarMM14101:41:04Diplom
526RemekMargusMM24201:53:29Diplom
15VinogradovYuryMM1101:18:35Diplom
528SaupõldTauriHOI VELVETTIMM24301:52:48Diplom
1040GundichKirillInventoMM37602:24:36Diplom
18BlakeAndrewClapham Chasers ACMM1201:19:25Diplom
530TerveAllanMM24401:53:04Diplom
531EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM24501:53:36Diplom
787KaljendMarekMM32802:04:53Diplom
276SalusaarMartRiigi Kaitseinvesteeringute KeskusMM14201:41:31Diplom
788NegliadEvgeniiMM32902:04:53Diplom
21LiigandJaanuskorp! SakalaMM1301:20:24Diplom
533AavikAndiMM24601:53:23Diplom
278MininMartinAS SemetronMM14301:41:48Diplom
23LuikLauriLäänemaa KJKMM1401:20:59Diplom
791PõlluäärAhtiViking LineMM33002:04:57Diplom
24MuromägiAvoMM1501:21:17Diplom
536KristjanLauriMM24701:53:36Diplom
25EnokMarekMM1601:21:54Diplom
281ArumäeTauriTÜASK FitnessiklubiMM14401:42:14Diplom
537KlausnerJannoHeyDay Organic OÜMM24801:53:21Diplom
793LoodIllarMM33102:05:09Diplom
282ReinumägiRistoAsteraMM14501:42:10Diplom
538RitsoValterMM24901:53:55Diplom
27SnitsarenkoTarassMM1701:22:51Diplom
539GoldKristjanMM25001:53:48Diplom
28AntonovSergeyMM1801:23:04Diplom
284PiirakSiimMM14601:42:08Diplom
29NisloniRainerSK ProrunnerMM1901:23:17Diplom
30KalameesMikkTEAM TTMM2001:23:15Diplom
542ValdsaluGert1. jalaväebrigaadMM25101:53:45Diplom
798PihlMihkelTelia SKMM33202:05:04Diplom
543KallemetsKalevEesti GeoloogiateenistusMM25201:53:53Diplom
799TemperRaidoTranspoint International (EST) ASMM33302:05:26Diplom
32TameriTarviJooksurullidMM2101:23:41Diplom
544MäeMartinSpordiseltsMM25301:53:47Diplom
800TammjärvStenYIT Eesti ASMM33402:05:15Diplom
545TeemantRomanILSSMM25401:54:15Diplom
34PihlakLauriSpartaMM2201:24:01Diplom
547RaukRistoMM25501:54:05Diplom
548KiidjärvRalfMM25601:53:54Diplom
38HellermaAndres#HeadinimesedMM2301:24:22Diplom
295PaaneRistoMM14701:42:25Diplom
296KadarikPeeterMKM jooksuklubiMM14801:42:41Diplom
297JakovlevAndresMM14901:42:52Diplom
42DubrovskiJanTelia SKMM2401:25:03Diplom
298RoosnaMartinMM15001:42:56Diplom
555VahtrikValdoMM25701:54:25Diplom
44KingoGunnarMM2501:25:19Diplom
556SaidlaMikk-ErikTripassionMM25801:54:25Diplom
45KalaTaaviSpartaMM2601:25:30Diplom
46PihlapEinarRaintree Estonia OÜMM2701:25:35Diplom
302JoonasMihkelValio Eesti ASMM15101:42:50Diplom
48SisaskValmarEspak TartuMM2801:25:34Diplom
560KõrgveeUrmasMM25901:54:24Diplom
49SalusteCarryMM2901:25:55Diplom
305TormetMargoMM15201:42:39Diplom
50KokkKristjanSpartaMM3001:26:01Diplom
306MartmaaFredMM15301:43:14Diplom
562VapperSilverMM26001:54:10Diplom
818KäbinRaitNikeMM33502:06:52Diplom
1074KõrvitsTaaviPreabMM37702:29:02Diplom
52OruaasKalleSK ProrunnerMM3101:26:19Diplom
54RootKonstantinFringely AIMM3201:26:38Diplom
566KoosapoegKaarelMM26101:54:13Diplom
1078VolkovVladislavMM37802:30:00Diplom
55RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM3301:26:40Diplom
823SmirnovRomanMM33602:06:55Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.