Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort ascendingKategooria seisukohtNetoaeg
369KuuskPearuMM405501:45:59Diplom
882AmbosMargusO-I Production Estonia ASMM4010602:11:33Diplom
371IssakovAndreiILSSMM405601:46:13Diplom
119VeselovAntonPiranha MM401701:32:53Diplom
377KristKarelMM405701:46:19Diplom
889IsmaelJaanusMM4010702:11:27Diplom
890VaskRaavoMM4010802:11:11Diplom
635MüürJanarPPAMM408401:56:57Diplom
380TõniseLauriMM405801:46:28Diplom
382SaarTanelMM405901:46:48Diplom
384HanniKaljuMM406001:46:47Diplom
641LehtmetsAlariMM408501:56:48Diplom
387ValjalaVeikoMM406101:46:43Diplom
132KallasUibotesman asMM401801:33:31Diplom
136TähepõldMargusMKM jooksuklubiMM401901:34:03Diplom
138VeedlaSvenkoopiatehasMM402001:34:09Diplom
908LiisterJan1.jalaväebrigaadMM4010902:13:07Diplom
141PaluSilverPeetri KoolMM402101:34:18Diplom
143TopsRainerNikeMM402201:34:23Diplom
404OjasaarEvarMM406201:47:07Diplom
405SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM406301:47:43Diplom
407KeesMartiHakaPlastMM406401:47:29Diplom
919SaulRaimoMM4011002:13:38Diplom
922VallimäeValmarMM4011102:14:04Diplom
671UiboupinJanekCoop PankMM408601:58:31Diplom
162KalausHargoMM402301:36:25Diplom
423LehtmetsSvenMM406501:48:02Diplom
679AdliMarekStora Enso TerviseklubiMM408701:58:39Diplom
169PärnaOttScult.comMM402401:36:49Diplom
683KastemäeTarmoMM408801:58:58Diplom
429AllesPeeterMM406601:48:18Diplom
687LippTaimoMM408901:58:30Diplom
177KuuderKunnarViking LineMM402501:36:59Diplom
178RoometHeikiMM402601:36:52Diplom
946AugMarkosebrakariMM4011202:15:59Diplom
443PärnikAhtosMM406701:49:20Diplom
700KäigeRaunoMM409001:59:33Diplom
191SemenkovAndrei1.jalaväebrigaadMM402701:37:57Diplom
448EngelMargoMM406801:49:52Diplom
704ViiklaidMarekViimsi VVMM409101:59:31Diplom
199HermsaluAndoMM402801:38:08Diplom
712MaasaluKristjanMM409201:59:57Diplom
462HiobPriitMM406901:50:16Diplom
720KostiakVolodymyrMM31301:59:49Diplom
210UiboaedGertMM11101:38:12Diplom
467MüürseppAndresMM22201:50:17Diplom
212LementaMarioMM11201:38:47Diplom
213TeiderDmitryNarva BAZAMM11301:38:39Diplom
725VeldemannRainMM31402:00:35Diplom
214GolõnskiJanMM11401:38:54Diplom
470LaasMadisMTAMM22301:50:13Diplom
216PusaRünnoMM11501:38:39Diplom
728HirmoMairoMM31502:00:19Diplom
984NiinepuuTarmoMM36202:18:51Diplom
986JannoMarkoMM36302:19:07Diplom
219ToomingMarkoMM11601:38:57Diplom
731KuzminAleksandrMM31602:00:27Diplom
987TraksIndrekMM36402:19:08Diplom
220LuikVahurSpordiklubi A2KMM11701:38:43Diplom
476AudovaMargusMM22401:50:35Diplom
221UrbAgoHauka veloklubiMM11801:38:54Diplom
222NormaJoosepMM11901:39:10Diplom
734LindloTanelMM31702:00:43Diplom
990TillemannSiimMM36502:19:29Diplom
223KirsmanUrmas200-gaMM12001:39:07Diplom
479OksJanar1.jalaväebrigaadMM22501:50:48Diplom
224ViruMarko200-gaMM12101:39:11Diplom
992RähnValloTeam BossMM36602:19:54Diplom
481TartAllanMM22601:50:46Diplom
482LillemetsPriit1.jalaväebrigaadMM22701:50:59Diplom
227KeinastRandoJUNGENTMM12201:39:08Diplom
228AsiAnttivelo clubbersMM12301:39:25Diplom
740LappMartinMM31802:01:28Diplom
486HelenurmJormaKaitsevägi TVJMM22801:51:14Diplom
742LiivakMattiasMM31902:01:12Diplom
487ZaitsevEeriMM22901:51:23Diplom
488LeisaluSiimMM23001:51:00Diplom
233SarapuuKristjanPrysmian Group BalticsMM12401:39:32Diplom
234BarinovAlekseyMM12501:39:38Diplom
490HinnAhtoMM23101:51:31Diplom
1003KlaasKunnarEUKMM36702:20:03Diplom
1004SõberAleksSalutaguse Pärmitehas ASMM36802:20:16Diplom
493JoaValdurMM23201:51:44Diplom
750KaljusteErgoMM32002:01:29Diplom
751KaaverMaitMM32102:01:28Diplom
240BychinskiyAntonMM12601:39:45Diplom
496SillaotsTõnu1.jalaväebrigaadMM23301:51:38Diplom
241KrilovsRingoMM12701:40:04Diplom
497MetsavasHenriMM23401:51:57Diplom
498GrossJoosepTüriTriMM23501:51:46Diplom
1010OrekhovKonstantinHunt ja RebaneMM36902:20:46Diplom
244PihoTarvoRõuge spordiklubiMM12801:40:14Diplom
756RullKevinMM32202:02:05Diplom
245SepnikAinarSK RunningMM12901:39:57Diplom
501VillsaarKarl OskarMM23601:52:15Diplom
503MaandiAgurMM23701:52:05Diplom
249PõldojaMartinSportlandMM13001:40:06Diplom
761SavitskiRandoMM32302:02:38Diplom
1018OrlovskiDaniilMM37002:22:15Diplom
251SerovAntonMM13101:40:24Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.