Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
53EnnoKristjanTelia SKMM45801:26:29Diplom
309BurdygaAlexanderSPORDIKLUBI ESTONIA TRAIL RUNNING/BURUNMM453401:43:01Diplom
565PootsmaaMargusSpartaMM407801:54:45Diplom
54RootKonstantinFringely AIMM3201:26:38Diplom
310ZaletajevToomasSalutaguse Pärmitehas ASMM405201:43:13Diplom
566KoosapoegKaarelMM26101:54:13Diplom
1078VolkovVladislavMM37802:30:00Diplom
55RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM3301:26:40Diplom
311RuusUrmasMM453501:43:16Diplom
823SmirnovRomanMM33602:06:55Diplom
56PehkHeimarT. Dybendahl Lillehammer`94MM3401:27:00Diplom
312KlamasKristianMM15401:42:51Diplom
568NurmikAndrusMM503301:54:36Diplom
57PärnaKristjanMM3501:27:10Diplom
313VaabelJaakRahvusvaheline Alpi- ja Kõrgmägedegolfi klubi REPMM15501:43:26Diplom
58KuuskJaanusSpartaMM3601:27:21Diplom
314KaljumäeMartin MM15601:43:36Diplom
570EralaKoitMM26201:54:29Diplom
826ToivoVeskiMM551702:07:15Diplom
315GrinkoDmitryMM15701:43:42Diplom
571ElkenJaanPEEKONMM26301:54:35Diplom
60ÄrmUrmasMM50301:27:52Diplom
316KukkMeelisPärnu LVMM55701:43:51Diplom
828MeeritsMihkelUP SportMM33702:07:19Diplom
61KolotõginVladimir1.jalaväebrigaadMM3701:28:02Diplom
829KukkKalleMM458102:07:24Diplom
62RiisenbergOttoMM40801:28:04Diplom
318EdoKris Gregor1. jalaväebrigaadMMJ501:43:46Diplom
574VõipRaivoMM503401:54:50Diplom
63KangurRaulOK PEKOMM45901:28:25Diplom
319SerovAlekseyMM15801:43:51Diplom
1087GreppKarlMM37902:31:49Diplom
65GuitarPavelMM3801:28:27Diplom
321NaruskbergJoosepMM15901:44:05Diplom
577PajulaAndrusMM456001:54:35Diplom
66SiimerMartinProRunnerMM451001:28:28Diplom
322NutovKevinKoigi koolMPA101:44:00Diplom
578TomuskIlmarKeeleinspektsioonMM503501:54:49Diplom
834MullaTanelMM4010102:07:30Diplom
1090IlvesUrmoMM4011702:32:58Diplom
67IgnatjevOlegMM3901:28:45Diplom
323VooremäeViljarMM16001:44:03Diplom
579TarreAigarMM26401:55:05Diplom
835PärnikSvenMM33802:07:36Diplom
68TammikTaavetMM4001:28:04Diplom
324KuuskmePriitMM453601:44:04Diplom
836LiblikLivarVirudent hambaraviMM33902:07:32Diplom
69MykhalchukArturMM451101:28:45Diplom
325KõllametsKaitisMM405301:43:47Diplom
837HeinaIndrekMM34002:07:31Diplom
70PihlakSanderMM40901:28:53Diplom
326HirveRaineMM16101:44:17Diplom
71SumbergJanekMM401001:28:55Diplom
583NiiloTõnuMM26501:54:52Diplom
72KingiseppReljoMM4101:28:24Diplom
328AllmägiAapSK ParksiMM16201:43:58Diplom
584VeldemannJannoMM26601:55:15Diplom
73JõgiMartinMM4201:28:58Diplom
329KranerJanMM405401:44:06Diplom
585SitsSiimSalutaguse Pärmitehas ASMM26701:55:02Diplom
74KaarAlarVAK StaierMM4301:29:02Diplom
330RaudKristoMM16301:44:06Diplom
586VisnapTõnisJooksupartnerMM456101:55:16Diplom
842NõmmikRaivoNikeMM4010202:07:56Diplom
587PipenbergArlisMM26801:55:05Diplom
76VärtonKristjanJooksupartnerMM401101:29:15Diplom
332KiisTõnisKiisid/LekkodMM16401:44:27Diplom
1100TrikJanekMM4011802:35:20Diplom
333FalgotSergeiMM453701:44:17Diplom
589RoosimägiAllanRSK JõhvikasMM26901:54:58Diplom
845MägiMarkoMM458202:08:22Diplom
78JürjenLauriSK JOOKSUPARTNERMM4401:29:25Diplom
79SavolainenSuloSpartaMM4501:29:44Diplom
335KondKuidoMM453801:44:31Diplom
591HeinlaTarmoMM407901:55:37Diplom
847FenkoJevgeniGreencarrier Liner Agency Eestonia OÜMM34102:08:36Diplom
80KuningasAndresMM401201:29:41Diplom
592LaagerRainSpordiguurudMM27001:55:19Diplom
848LimmerAilarMM551802:08:52Diplom
81SibulJaan21CC TriatloniklubiMM401301:29:21Diplom
337PuhkReneMM16501:44:42Diplom
82UngaRobertMM4601:29:55Diplom
850MägiPriitMM4010302:09:00Diplom
1106VommKristjanMM38002:36:43Diplom
83KovadloKirillMM4701:29:41Diplom
339ViltAndrusMapri EhitusMM501701:44:50Diplom
851SulgTarmoKondimootoridMM4010402:08:39Diplom
84KrimmRaidoTreeningpartnerMM4801:29:58Diplom
340AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55801:44:48Diplom
85ŠkubelAndreiTreeningpartnerMM4901:30:02Diplom
341KitsemetsKaarelMM16601:44:42Diplom
597StrandmannMaitPWAMM27101:55:12Diplom
86NugaAhtiMM5001:30:16Diplom
342EevaldKasparApnea EstoniaMM16701:44:57Diplom
598KadajaMeelisMM27201:55:42Diplom
87NikiforovAleksandrREFLECTMM5101:30:17Diplom
343TammAndresMM453901:45:01Diplom
599RooMargusMM456201:55:19Diplom
88TuttMarkoTreeningpartnerMM5201:30:23Diplom
344LukinVahurMM16801:44:40Diplom

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp