Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
318EdoKris Gregor1. jalaväebrigaadMMJ501:43:46Diplom
607KoemetsSilver1. jalaväebrigaadMMN901:55:31Diplom
903KuusikChristjan1. jalaväebrigaadMMN1202:12:13Diplom
479OksJanar1.jalaväebrigaadMM22501:50:48Diplom
482LillemetsPriit1.jalaväebrigaadMM22701:50:59Diplom
496SillaotsTõnu1.jalaväebrigaadMM23301:51:38Diplom
253LagerestIngvar1.jalaväebrigaadMM403801:40:05Diplom
256LeibenauMarko1.jalaväebrigaadMM403901:40:38Diplom
1029MustkiviKaspar1.jalaväebrigaadMM37302:23:17Diplom
61KolotõginVladimir1.jalaväebrigaadMM3701:28:02Diplom
346LüütseppArmo1.jalaväebrigaadMM17001:44:56Diplom
880JärmannRain1.jalaväebrigaadMM34502:10:43Diplom
391AaslaidRasmus1.jalaväebrigaadMM19201:47:12Diplom
908LiisterJan1.jalaväebrigaadMM4010902:13:07Diplom
402NettanPauliine1.jalaväebrigaadNN4101:47:42Diplom
674MesiAndo1.jalaväebrigaadMM456701:58:17Diplom
170KukkKaspar1.jalaväebrigaadMM9701:36:36Diplom
435TaliMeelis1.jalaväebrigaadMM20701:49:03Diplom
436LilleojaKristo1.jalaväebrigaadMM20801:49:13Diplom
956OtsDeevi1.jalaväebrigaadNN404902:16:32Diplom
191SemenkovAndrei1.jalaväebrigaadMM402701:37:57Diplom
669MiksonValentin1960MM551301:58:16Diplom
223KirsmanUrmas200-gaMM12001:39:07Diplom
224ViruMarko200-gaMM12101:39:11Diplom
81SibulJaan21CC TriatloniklubiMM401301:29:21Diplom
115ÜbiusIndrek21CC/SwedbankMM6601:32:40Diplom
879VillAnuA2K SpordiklubiNN453402:11:03Diplom
701VillÜllarA2K SpordiklubiMM457301:59:34Diplom
773KirbitsMaeAgriland OÜ NN11302:03:11Diplom
426LesihhinRomanAkke MM454601:48:40Diplom
415LoikHannuAlavere SpordiklubiMM19801:48:00Diplom
650MändlaRaulALSO JooksusõbradMM456501:57:11Diplom
747OjaAivarAlutaguse malevMM457502:01:23Diplom
349MaisteKätlinAnu jooksutrennidNN3001:45:13Diplom
131VerbitskasMirttiAnu jooksutrennidNN801:33:29Diplom
342EevaldKasparApnea EstoniaMM16701:44:57Diplom
278MininMartinAS SemetronMM14301:41:48Diplom
282ReinumägiRistoAsteraMM14501:42:10Diplom
655TuvikJüriAsteraMM29001:57:32Diplom
1099PiirojaCarmenAudentesNTA802:34:51Diplom
11TiiksaarAaroBE GROUP ASMM40101:17:09Diplom
7OkumuraMasatoChiba universityMMN101:16:28Diplom
294KottisseEppCircle KNN2501:42:39Diplom
18BlakeAndrewClapham Chasers ACMM1201:19:25Diplom
671UiboupinJanekCoop PankMM408601:58:31Diplom
176HominLeonidDanske SKMM10001:37:11Diplom
558EiroJariDICROMM407601:54:12Diplom
231StartsevRomanDocura.netMM403201:39:18Diplom
272LeibenauHeleriDraka Keila Cables NN40801:41:36Diplom
673EhandiRuthEesti EnergiaNN451501:58:30Diplom
753VaksKristiEesti Energia SpordiklubNN10702:01:56Diplom
273ŠkubelIgorEesti Energia SpordiklubiMM55501:41:46Diplom
289OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM501601:42:29Diplom
55RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM3301:26:40Diplom
334KitvelEveEesti Energia SpordiklubiNN45401:44:16Diplom
340AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55801:44:48Diplom
110KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM6301:32:29Diplom
374NõmbergAarneEesti Energia SpordiklubiMM551001:46:29Diplom
405SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM406301:47:43Diplom
165TihhonovNikolaiEesti Energia SpordiklubiMM9401:36:41Diplom
543KallemetsKalevEesti GeoloogiateenistusMM25201:53:53Diplom
378RetsnnikSiimEesti HõõvelliistMM18301:46:32Diplom
274TalisainenAlexEesti Korvpallikohtunike Kogu MTÜMMN301:41:36Diplom
472ArrakAiriEesti MeediaNN5001:50:47Diplom
1014LiivaSiiriEesti MeediaNN18702:21:03Diplom
1016Viita-NeuhausAnuEesti MeediaNN405702:21:57Diplom
187SaarJüriEesti MeediaMM452301:37:26Diplom
1000NõmmelaMihkelEesti Panga SpordiklubiMM458902:19:56Diplom
802VainjärvHillarEKVAMM65302:05:52Diplom
662MaminaOlgaElaginNN50501:57:46Diplom
991TreesMargusElke Rakvere ASMM4011402:19:42Diplom
36TreesMihkelElke Rakvere ASMMJ101:24:16Diplom
616TammepuuKaurEOKK OÜMM27801:55:58Diplom
1001VärkNadezdaERGO Insurance SENN405502:19:56Diplom
48SisaskValmarEspak TartuMM2801:25:34Diplom
259AverkijevAndreiEstonian Academy of KickboxingMM13601:40:47Diplom
397KoppelTõnuEsvikaMM454401:47:09Diplom
1003KlaasKunnarEUKMM36702:20:03Diplom
149KuusaluIvoEUKMM8501:34:41Diplom
163MetsRandelExteryMM9201:36:14Diplom
144SooaruMaitFitekMM451601:34:09Diplom
54RootKonstantinFringely AIMM3201:26:38Diplom
554AndressonAiretG4S SKMM407501:54:06Diplom
932MullaKajaG4S SKNN50902:15:16Diplom
293KottisseReneG4s spordiklubiMM404901:42:38Diplom
608HelmMargusG4s spordiklubiMM408101:55:54Diplom
684ÜürikeHansGlobal Throwing ManagementMM30301:58:58Diplom
847FenkoJevgeniGreencarrier Liner Agency Eestonia OÜMM34102:08:36Diplom
1122SallaTiinaHäirekeskusNN406902:43:14Diplom
407KeesMartiHakaPlastMM406401:47:29Diplom
1013KaasikIndrekHalb ideeMMN1402:20:54Diplom
473ValtinKalmerHauka veloklubiMM502601:50:59Diplom
221UrbAgoHauka veloklubiMM11801:38:54Diplom
154ValtinKristoHauka veloklubiMM8901:35:17Diplom
537KlausnerJannoHeyDay Organic OÜMM24801:53:21Diplom
123PõlluTanelHissmekanoMM7101:32:50Diplom
528SaupõldTauriHOI VELVETTIMM24301:52:48Diplom
931KoppViktoriaHot LegsNN16602:14:46Diplom
960SaarTriinHot LegsNN17302:16:56Diplom
206EinsteinKertiHot LegsNN1601:38:27Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.