Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
535LettKalleMM60201:53:11Diplom
791PõlluäärAhtiViking LineMM33002:04:57Diplom
1047MölderIvoTüri RattaklubiMM459202:25:40Diplom
24MuromägiAvoMM1501:21:17Diplom
280KruusaluHeikiMM501501:41:57Diplom
536KristjanLauriMM24701:53:36Diplom
25EnokMarekMM1601:21:54Diplom
281ArumäeTauriTÜASK FitnessiklubiMM14401:42:14Diplom
537KlausnerJannoHeyDay Organic OÜMM24801:53:21Diplom
793LoodIllarMM33102:05:09Diplom
282ReinumägiRistoAsteraMM14501:42:10Diplom
538RitsoValterMM24901:53:55Diplom
27SnitsarenkoTarassMM1701:22:51Diplom
283LaineveerIndrekMKM jooksuklubiMM404501:42:21Diplom
539GoldKristjanMM25001:53:48Diplom
28AntonovSergeyMM1801:23:04Diplom
284PiirakSiimMM14601:42:08Diplom
796PrantsusViljoSK VőhmaMM458002:05:31Diplom
29NisloniRainerSK ProrunnerMM1901:23:17Diplom
285MandreErikMM404601:42:28Diplom
541AiaJoosep1. jalaväebrigaadMMJ801:53:44Diplom
30KalameesMikkTEAM TTMM2001:23:15Diplom
542ValdsaluGert1. jalaväebrigaadMM25101:53:45Diplom
798PihlMihkelTelia SKMM33202:05:04Diplom
1054RootsAntoMM459302:26:33Diplom
31HannesVilkMM45301:23:31Diplom
543KallemetsKalevEesti GeoloogiateenistusMM25201:53:53Diplom
799TemperRaidoTranspoint International (EST) ASMM33302:05:26Diplom
32TameriTarviJooksurullidMM2101:23:41Diplom
544MäeMartinSpordiseltsMM25301:53:47Diplom
800TammjärvStenYIT Eesti ASMM33402:05:15Diplom
33RohelpuuEnnoSK VőhmaMM45401:24:03Diplom
289OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM501601:42:29Diplom
545TeemantRomanILSSMM25401:54:15Diplom
34PihlakLauriSpartaMM2201:24:01Diplom
290LiivMarkoMM404701:42:30Diplom
546PeetermannKristoMPA401:54:13Diplom
802VainjärvHillarEKVAMM65302:05:52Diplom
35NormakHannesMM40501:24:13Diplom
291AavikRobertMMN401:42:17Diplom
547RaukRistoMM25501:54:05Diplom
803MalmMatiSA Juht- ja Abikoerte KoolMM504202:05:48Diplom
1059KirsipuuJaanRR SuusaklubiMPA1002:27:06Diplom
36TreesMihkelElke Rakvere ASMMJ101:24:16Diplom
292KivipõldKaidoMM404801:42:13Diplom
548KiidjärvRalfMM25601:53:54Diplom
804TuurÜloMM70202:05:46Diplom
37KajariPriitSparta SpordiseltsMM50101:24:20Diplom
293KottisseReneG4s spordiklubiMM404901:42:38Diplom
549PaulusHugoMM60301:54:17Diplom
805RootsJoosepKaitseliit Pärnumaa malevMMN1102:06:00Diplom
1061SulamanidzeOmariMM459402:27:21Diplom
38HellermaAndres#HeadinimesedMM2301:24:22Diplom
806VillakoMarkusMPA702:06:20Diplom
1062AinloSulevMM505502:27:38Diplom
39PearceDavidleicester coritanianMM50201:24:04Diplom
295PaaneRistoMM14701:42:25Diplom
551VarblaneVilluMM455701:54:16Diplom
807KolesnikovDenisNarva BAZAMM4010002:06:10Diplom
40BelousovAlekseiMM45501:24:48Diplom
296KadarikPeeterMKM jooksuklubiMM14801:42:41Diplom
41RinkMeelisSK Viljandi Jokker / PPAMM40601:24:54Diplom
297JakovlevAndresMM14901:42:52Diplom
553BondarenkovAlexeyMM503201:54:10Diplom
1065TrausReinTraus- RAKMM70302:27:44Diplom
42DubrovskiJanTelia SKMM2401:25:03Diplom
298RoosnaMartinMM15001:42:56Diplom
554AndressonAiretG4S SKMM407501:54:06Diplom
43MõekEgonMM40701:25:09Diplom
299PihlakUrmasMM453201:42:58Diplom
555VahtrikValdoMM25701:54:25Diplom
44KingoGunnarMM2501:25:19Diplom
300FimbergTeetSimuna SKMM453301:42:44Diplom
556SaidlaMikk-ErikTripassionMM25801:54:25Diplom
45KalaTaaviSpartaMM2601:25:30Diplom
1069KaselaAndresMM4011602:28:23Diplom
46PihlapEinarRaintree Estonia OÜMM2701:25:35Diplom
302JoonasMihkelValio Eesti ASMM15101:42:50Diplom
558EiroJariDICROMM407601:54:12Diplom
47VafinRenatTreeningpartnerMM45601:25:36Diplom
559PukkMairoMM455801:54:20Diplom
48SisaskValmarEspak TartuMM2801:25:34Diplom
304BeilmannRainerMM405001:43:11Diplom
560KõrgveeUrmasMM25901:54:24Diplom
816HennoTannarSaint Gobain Glass Estonia SEMM551602:07:09Diplom
49SalusteCarryMM2901:25:55Diplom
305TormetMargoMM15201:42:39Diplom
561KaegasRaivoPK KGSMM455901:54:27Diplom
817TeeväliToomasNikeMM504302:06:46Diplom
50KokkKristjanSpartaMM3001:26:01Diplom
306MartmaaFredMM15301:43:14Diplom
562VapperSilverMM26001:54:10Diplom
818KäbinRaitNikeMM33502:06:52Diplom
1074KõrvitsTaaviPreabMM37702:29:02Diplom
51FrolovVladimirJolantexMM45701:26:02Diplom
307IstsenkoSergeiMM55601:43:19Diplom
563MohandoLuis FelipeMM407701:54:32Diplom
52OruaasKalleSK ProrunnerMM3101:26:19Diplom
308ErsAlgerMM405101:43:17Diplom
1076ValgmaaAronMPA1102:29:15Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.