Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
685KunevichMaksimMM30401:58:33Diplom
941FrolovAlekseiMPA902:15:43Diplom
174NäksJoosepMMJ201:37:02Diplom
430GorskovVladislavMM20501:48:55Diplom
942HurtadoEveNN404602:15:57Diplom
175LillmetsÜllarMM452101:36:53Diplom
431PorotsinSergeiMM20601:49:07Diplom
687LippTaimoMM408901:58:30Diplom
943MuravevaMarinaNN16902:15:38Diplom
432TellingUrmasMM551201:48:57Diplom
944MeiesaarLindaNN501002:15:51Diplom
433TürksonArneMM502301:49:13Diplom
689HiirKadiNN9101:58:54Diplom
178RoometHeikiMM402601:36:52Diplom
434OttKristiinaNN401301:49:11Diplom
179KungurVahurMM501001:37:15Diplom
691SaarmannKaupoMMN1001:59:00Diplom
692HärmitsKatrinNN451701:59:11Diplom
948KriiskKerstiNN404702:16:21Diplom
181SootaluSiimMM10101:37:27Diplom
437RääkTarmoMM454701:49:13Diplom
693HärmitsRihoMM457001:59:11Diplom
949LepikKalevMM458602:15:51Diplom
950TirmasteKerstiNN17102:16:11Diplom
183ÖöpikKristjanMM10201:37:17Diplom
439DanieljantsDanielMM21001:49:19Diplom
695EhaveeAveNN9201:59:21Diplom
951KullAetNN501102:16:35Diplom
184AhtijainenRistoMM10301:37:20Diplom
440SemenovSergeyMM502401:49:21Diplom
696LuhasteLiisaNN9301:59:09Diplom
185TorilaKadiNN1201:37:39Diplom
441ValkMaretNN4501:49:30Diplom
697JankeSigridNN451801:59:29Diplom
953SokkJelenaNN501202:16:22Diplom
442HundtVeikoMM21101:49:20Diplom
698KiviloKaidoMM457201:59:09Diplom
954SokkAndresMM551902:16:22Diplom
443PärnikAhtosMM406701:49:20Diplom
699MuruAnnemariNN9401:59:34Diplom
444KrasovskisGuntarsMM454801:49:41Diplom
700KäigeRaunoMM409001:59:33Diplom
189HaldmaKarinaNN1501:37:17Diplom
445RemmelgStenMM21201:49:14Diplom
957LaukJaanusMM504802:17:07Diplom
446DankevitsAndreiMM454901:49:45Diplom
702KlaasMariliisNN9501:59:35Diplom
958KipperKunoMM60802:16:47Diplom
447HelenurmEdaNN4601:49:33Diplom
703SchmidtVladimirMM30501:59:22Diplom
959AltHelgeNN453902:17:08Diplom
448EngelMargoMM406801:49:52Diplom
193PihlakJekaterinaNN45201:37:52Diplom
705TederIngaNN451901:59:47Diplom
961MalininaAlinaNN17402:17:11Diplom
194TederKasparMM10401:38:04Diplom
706ŠtõkovStanislavMM30601:59:53Diplom
451PaluSiimMM21401:49:24Diplom
707HerrMargusMM30701:59:35Diplom
963EinbergNancyNN17502:17:29Diplom
452VolkeRaulMM21501:49:31Diplom
708NokkurKadriNN9601:59:51Diplom
964LoostJoosepMM35902:17:10Diplom
197TomsonTauriMMJ301:38:14Diplom
709IkonnikovaOlgaNN50601:59:44Diplom
965NiinHeitiMM504902:17:50Diplom
454AndemaAndresMM455001:49:58Diplom
710Kruve-ViilAnneliNN9701:59:52Diplom
966PildenPiretNN17602:17:33Diplom
199HermsaluAndoMM402801:38:08Diplom
455OttViljarMM455101:49:32Diplom
711KaupmeesKarlMM30801:59:52Diplom
967PingasKristaNN405002:17:59Diplom
456TederTaivoMM21601:49:48Diplom
712MaasaluKristjanMM409201:59:57Diplom
968IlvesEvelynNN405102:17:49Diplom
713PaatsJoosepMM30901:59:35Diplom
202SihtAiliNN60101:38:18Diplom
458RandverKristerMM21801:49:55Diplom
459ÕunmaaTauriMMN501:50:06Diplom
715KalameesMihkelMM31002:00:04Diplom
971SuluRaulMM36002:17:57Diplom
204SauEikoMM10901:38:04Diplom
460KallasKarlMM21901:49:59Diplom
716LõhmusHene-RiinNN9902:00:14Diplom
205MeltsTeedoMM452501:38:20Diplom
461TiirikHenryMM22001:50:14Diplom
717MännikJaanusMM31102:00:15Diplom
973AluojaKristjanMM36102:17:58Diplom
462HiobPriitMM406901:50:16Diplom
718LahtveeLauriMM31202:00:22Diplom
974KusmaRomanMM505002:18:20Diplom
207RaudÜllarMM11001:38:24Diplom
463KivimäeKonstantinMM22101:50:17Diplom
38HellermaAndres#HeadinimesedMM2301:24:22Diplom
766SelgisRaimo#kőikjooksemeäraMM32402:03:08Diplom
2KaisÜlari#TeamKaigasMM201:12:42Diplom
12KaisAaron1. jalaväebrigaadMMN201:18:08Diplom
541AiaJoosep1. jalaväebrigaadMMJ801:53:44Diplom
542ValdsaluGert1. jalaväebrigaadMM25101:53:45Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.