Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
720KostiakVolodymyrMM31301:59:49Diplom
209SaarRainis MM501301:38:17Diplom
210UiboaedGertMM11101:38:12Diplom
466LiivakOlavMM70101:50:02Diplom
722PajuMarekMM409302:00:02Diplom
978JaeskiAivarMM505202:18:34Diplom
211SelliovOlleMM402901:38:45Diplom
467MüürseppAndresMM22201:50:17Diplom
723NurmikHaraldMPA602:00:16Diplom
979RääbisAinMM458702:18:33Diplom
212LementaMarioMM11201:38:47Diplom
468MõndreskuJanekMM407001:50:37Diplom
213TeiderDmitryNarva BAZAMM11301:38:39Diplom
469PiilbergValvoMM407101:50:23Diplom
725VeldemannRainMM31402:00:35Diplom
981MatveevNikolaiMM505302:18:49Diplom
214GolõnskiJanMM11401:38:54Diplom
470LaasMadisMTAMM22301:50:13Diplom
982NaarisErkkiMM4011302:19:06Diplom
216PusaRünnoMM11501:38:39Diplom
728HirmoMairoMM31502:00:19Diplom
984NiinepuuTarmoMM36202:18:51Diplom
473ValtinKalmerHauka veloklubiMM502601:50:59Diplom
218OblikasJanekMarathon100MM452701:39:01Diplom
474SooneAndriMMN601:50:48Diplom
730TruuväärtAlbertMM551402:00:35Diplom
986JannoMarkoMM36302:19:07Diplom
219ToomingMarkoMM11601:38:57Diplom
475BrooksGaryMM502701:50:39Diplom
731KuzminAleksandrMM31602:00:27Diplom
987TraksIndrekMM36402:19:08Diplom
220LuikVahurSpordiklubi A2KMM11701:38:43Diplom
476AudovaMargusMM22401:50:35Diplom
732SakkeusJüriSK JOOKSUPARTNERMM65202:01:05Diplom
221UrbAgoHauka veloklubiMM11801:38:54Diplom
222NormaJoosepMM11901:39:10Diplom
478VedlerAlgerMM502801:51:00Diplom
734LindloTanelMM31702:00:43Diplom
990TillemannSiimMM36502:19:29Diplom
223KirsmanUrmas200-gaMM12001:39:07Diplom
479OksJanar1.jalaväebrigaadMM22501:50:48Diplom
991TreesMargusElke Rakvere ASMM4011402:19:42Diplom
224ViruMarko200-gaMM12101:39:11Diplom
480PuntsoArgoMM455201:50:57Diplom
992RähnValloTeam BossMM36602:19:54Diplom
225JakobsonAivarMM403001:39:05Diplom
481TartAllanMM22601:50:46Diplom
737PosatetskiSergeiMM457402:01:33Diplom
482LillemetsPriit1.jalaväebrigaadMM22701:50:59Diplom
994ZaporozhtcevAlekseiMM458802:19:45Diplom
227KeinastRandoJUNGENTMM12201:39:08Diplom
228AsiAnttivelo clubbersMM12301:39:25Diplom
740LappMartinMM31802:01:28Diplom
229SamigulovSamatMM55401:39:12Diplom
485ViirmannJaanOK PõrgupõhjaMPA301:50:58Diplom
997SuslovTimoMM75502:20:02Diplom
230PaasAigorKVPSMM403101:39:28Diplom
486HelenurmJormaKaitsevägi TVJMM22801:51:14Diplom
742LiivakMattiasMM31902:01:12Diplom
231StartsevRomanDocura.netMM403201:39:18Diplom
487ZaitsevEeriMM22901:51:23Diplom
743LokotarArviMM75402:01:13Diplom
999KübarRenee-ArmasSporiseltsMM4011502:20:02Diplom
232PaideHeigoSK ProrunnerMM403301:39:35Diplom
488LeisaluSiimMM23001:51:00Diplom
744OjaHendoSpartaMM409402:01:22Diplom
1000NõmmelaMihkelEesti Panga SpordiklubiMM458902:19:56Diplom
233SarapuuKristjanPrysmian Group BalticsMM12401:39:32Diplom
489RaudMargusMM455301:51:15Diplom
234BarinovAlekseyMM12501:39:38Diplom
490HinnAhtoMM23101:51:31Diplom
746ArendiAndresMM409502:01:42Diplom
235ViirmaaAloSpartaMM403401:39:12Diplom
491LaanmetsJüriMM60101:51:30Diplom
747OjaAivarAlutaguse malevMM457502:01:23Diplom
1003KlaasKunnarEUKMM36702:20:03Diplom
492NaritsArkoMMJ601:51:39Diplom
748MatsiseltsTarviMM409602:01:50Diplom
1004SõberAleksSalutaguse Pärmitehas ASMM36802:20:16Diplom
237VeeroosErkiMM403501:39:49Diplom
493JoaValdurMM23201:51:44Diplom
238IbisMargusMM501401:39:44Diplom
494KohaPriitMM407201:51:28Diplom
750KaljusteErgoMM32002:01:29Diplom
239MännasooToomasMM403601:39:50Diplom
495TruutsUrmasMM502901:51:49Diplom
751KaaverMaitMM32102:01:28Diplom
240BychinskiyAntonMM12601:39:45Diplom
496SillaotsTõnu1.jalaväebrigaadMM23301:51:38Diplom
752HainToomasMM503902:01:59Diplom
241KrilovsRingoMM12701:40:04Diplom
497MetsavasHenriMM23401:51:57Diplom
242KivariAndrusSaint Gobain Glass Estonia SEMM403701:39:55Diplom
498GrossJoosepTüriTriMM23501:51:46Diplom
754KuzminAlexeyMM457602:01:53Diplom
1010OrekhovKonstantinHunt ja RebaneMM36902:20:46Diplom
243GustovAndreiSecond WindMM452801:40:04Diplom
755PaabstelJuhanMM551502:01:55Diplom
244PihoTarvoRõuge spordiklubiMM12801:40:14Diplom
756RullKevinMM32202:02:05Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.