Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
392EisanJaanikaNN3601:47:23Diplom
401SiilbekTaaviMM19301:47:23Diplom
407KeesMartiHakaPlastMM406401:47:29Diplom
399KreeIngaSK Jooksupartner ViljandiNN3901:47:35Diplom
403TukkPatrickMM19401:47:40Diplom
402NettanPauliine1.jalaväebrigaadNN4101:47:42Diplom
410KreutzvaldIvoProRunnerMM19601:47:42Diplom
405SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM406301:47:43Diplom
409KorjusOveMM19501:47:45Diplom
417KenderKaarelMM19901:47:49Diplom
406KünnapasLembitKlubi7MM502101:47:53Diplom
411SarematTarmoJCi RakvereMM19701:47:53Diplom
408KullKristiinNN4201:47:55Diplom
418GlushenkovJegorILSS TALLINNMM20001:47:55Diplom
415LoikHannuAlavere SpordiklubiMM19801:48:00Diplom
423LehtmetsSvenMM406501:48:02Diplom
413VälbaTarmoKeremeisterMM502201:48:06Diplom
412RüütsaluRannoMM454501:48:10Diplom
414HarjuÜlleKärgula JooksusõbradNN401201:48:10Diplom
422KorneevDenisMM20201:48:10Diplom
429AllesPeeterMM406601:48:18Diplom
416KilterJanaJooksupartnerNN4301:48:19Diplom
419RaudseppAivarKaitseliitMM551101:48:20Diplom
420TammsaarKristjanSaint Gobain Glass Estonia SEMM20101:48:20Diplom
421ReinikPiretTreeningpartnerNN45701:48:28Diplom
425KukkeKristinaNN4401:48:29Diplom
424TjutnevAndreiMM20301:48:31Diplom
427MurdElariMM20401:48:36Diplom
426LesihhinRomanAkke MM454601:48:40Diplom
428AnneKrullNN45801:48:46Diplom
430GorskovVladislavMM20501:48:55Diplom
432TellingUrmasMM551201:48:57Diplom
435TaliMeelis1.jalaväebrigaadMM20701:49:03Diplom
431PorotsinSergeiMM20601:49:07Diplom
434OttKristiinaNN401301:49:11Diplom
433TürksonArneMM502301:49:13Diplom
436LilleojaKristo1.jalaväebrigaadMM20801:49:13Diplom
437RääkTarmoMM454701:49:13Diplom
445RemmelgStenMM21201:49:14Diplom
439DanieljantsDanielMM21001:49:19Diplom
442HundtVeikoMM21101:49:20Diplom
443PärnikAhtosMM406701:49:20Diplom
440SemenovSergeyMM502401:49:21Diplom
438AstokMarioRLV MassiveMM20901:49:22Diplom
451PaluSiimMM21401:49:24Diplom
441ValkMaretNN4501:49:30Diplom
452VolkeRaulMM21501:49:31Diplom
455OttViljarMM455101:49:32Diplom
447HelenurmEdaNN4601:49:33Diplom
444KrasovskisGuntarsMM454801:49:41Diplom
449PeekAlarViru-Nigula SpordiklubiMM502501:49:44Diplom
446DankevitsAndreiMM454901:49:45Diplom
453SaarSigridJUNGENTNN4701:49:45Diplom
456TederTaivoMM21601:49:48Diplom
448EngelMargoMM406801:49:52Diplom
450ÜlevainEerikLiVal SportMM21301:49:52Diplom
458RandverKristerMM21801:49:55Diplom
454AndemaAndresMM455001:49:58Diplom
460KallasKarlMM21901:49:59Diplom
466LiivakOlavMM70101:50:02Diplom
457TõruvereKaarelSaint Gobain MM21701:50:05Diplom
459ÕunmaaTauriMMN501:50:06Diplom
470LaasMadisMTAMM22301:50:13Diplom
461TiirikHenryMM22001:50:14Diplom
462HiobPriitMM406901:50:16Diplom
467MüürseppAndresMM22201:50:17Diplom
463KivimäeKonstantinMM22101:50:17Diplom
464PalumäeLiisNN4801:50:18Diplom
469PiilbergValvoMM407101:50:23Diplom
465KristalJekaterinaNN4901:50:26Diplom
476AudovaMargusMM22401:50:35Diplom
468MõndreskuJanekMM407001:50:37Diplom
475BrooksGaryMM502701:50:39Diplom
481TartAllanMM22601:50:46Diplom
472ArrakAiriEesti MeediaNN5001:50:47Diplom
477KindlamJaanikaTelia SKNN401501:50:47Diplom
474SooneAndriMMN601:50:48Diplom
479OksJanar1.jalaväebrigaadMM22501:50:48Diplom
471MarkeMaidlaNN401401:50:51Diplom
480PuntsoArgoMM455201:50:57Diplom
485ViirmannJaanOK PõrgupõhjaMPA301:50:58Diplom
473ValtinKalmerHauka veloklubiMM502601:50:59Diplom
482LillemetsPriit1.jalaväebrigaadMM22701:50:59Diplom
478VedlerAlgerMM502801:51:00Diplom
488LeisaluSiimMM23001:51:00Diplom
484LõhmusMarie-HeleneNN5201:51:14Diplom
486HelenurmJormaKaitsevägi TVJMM22801:51:14Diplom
489RaudMargusMM455301:51:15Diplom
483PärtelKärtNN5101:51:19Diplom
487ZaitsevEeriMM22901:51:23Diplom
494KohaPriitMM407201:51:28Diplom
491LaanmetsJüriMM60101:51:30Diplom
490HinnAhtoMM23101:51:31Diplom
496SillaotsTõnu1.jalaväebrigaadMM23301:51:38Diplom
492NaritsArkoMMJ601:51:39Diplom
500BoltovskyMaiaProRunner/KVÜÕANN45901:51:39Diplom
493JoaValdurMM23201:51:44Diplom
498GrossJoosepTüriTriMM23501:51:46Diplom
495TruutsUrmasMM502901:51:49Diplom
504NapsepHelenaNN5401:51:49Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.