Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimisort ascendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
691SaarmannKaupoMMN1001:59:00Diplom
209SaarRainis MM501301:38:17Diplom
250SaarEveliisSpartaNN1901:40:23Diplom
509SaarValterSpordiseltsMM23901:52:22Diplom
117SaarKristjanTriatloniklubi 21.CCMM6801:32:38Diplom
382SaarTanelMM405901:46:48Diplom
187SaarJüriEesti MeediaMM452301:37:26Diplom
960SaarTriinHot LegsNN17302:16:56Diplom
453SaarSigridJUNGENTNN4701:49:45Diplom
124SaadikMadisNordecon ASMM7201:33:05Diplom
412RüütsaluRannoMM454501:48:10Diplom
511RüütelEloSpartaNN401601:52:43Diplom
311RuusUrmasMM453501:43:16Diplom
870RuntalLuiseNikeNN14602:10:13Diplom
626RündalTommiMM27901:56:10Diplom
756RullKevinMM32202:02:05Diplom
619RullKristiinaNN451401:56:23Diplom
1089RudakovaElenaNN21602:32:57Diplom
1095RudakovaSvetlanaNN21902:34:01Diplom
667RubanovitsMarkI Love SupersportMM29701:57:41Diplom
928RosenbergTarmoMM35602:14:15Diplom
1054RootsAntoMM459302:26:33Diplom
805RootsJoosepKaitseliit Pärnumaa malevMMN1102:06:00Diplom
55RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM3301:26:40Diplom
54RootKonstantinFringely AIMM3201:26:38Diplom
298RoosnaMartinMM15001:42:56Diplom
589RoosimägiAllanRSK JõhvikasMM26901:54:58Diplom
178RoometHeikiMM402601:36:52Diplom
768RoognaMihkelMM409702:03:06Diplom
839RoodaIlmatarNN13402:07:48Diplom
599RooMargusMM456201:55:19Diplom
33RohelpuuEnnoSK VőhmaMM45401:24:03Diplom
398RodichevMikhailMM502001:47:00Diplom
538RitsoValterMM24901:53:55Diplom
41RinkMeelisSK Viljandi Jokker / PPAMM40601:24:54Diplom
781RilloMarkoMM409802:04:04Diplom
1032RiismaaKaijaNN19302:24:16Diplom
62RiisenbergOttoMM40801:28:04Diplom
360RiipusIngridNN3201:45:52Diplom
378RetsnnikSiimEesti HõõvelliistMM18301:46:32Diplom
445RemmelgStenMM21201:49:14Diplom
526RemekMargusMM24201:53:29Diplom
924RemekUrmasMM35402:14:51Diplom
1008RekkerDianeNN18602:20:27Diplom
19ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM45201:19:39Diplom
282ReinumägiRistoAsteraMM14501:42:10Diplom
196ReinumägiMadisSpordiseltsMM10601:37:48Diplom
421ReinikPiretTreeningpartnerNN45701:48:28Diplom
116ReimetsRamonTele2MM6701:32:47Diplom
887RebaneRuthNN15102:11:24Diplom
203RebaneRaitSK SpartaMM10801:38:18Diplom
547RaukRistoMM25501:54:05Diplom
186RaudvereKadriTÜ ASK FitnessklubiNN1301:37:37Diplom
104RaudseppRaivoMM50401:32:09Diplom
419RaudseppAivarKaitseliitMM551101:48:20Diplom
489RaudMargusMM455301:51:15Diplom
330RaudKristoMM16301:44:06Diplom
207RaudÜllarMM11001:38:24Diplom
1104RätsepKerstiNN22402:36:43Diplom
458RandverKristerMM21801:49:55Diplom
580RändurMargitNN402301:55:14Diplom
507RandmaaAldoMM455401:52:08Diplom
1082RandSaimaPärnu Klubi TervisesportNN60502:31:05Diplom
646RajasSirliNN8301:57:11Diplom
647RajasMeritNN8401:57:12Diplom
1107RaiesteGerliNN22602:37:35Diplom
1110RaiendikMonikaNN406702:37:55Diplom
676RahuKalleSportLove/HansabMM456801:58:30Diplom
992RähnValloTeam BossMM36602:19:54Diplom
893RadikKärtNN453502:11:18Diplom
128RaapIlmarmeieMM451501:33:13Diplom
437RääkTarmoMM454701:49:13Diplom
1092RääbusMarjuNN21702:33:23Diplom
979RääbisAinMM458702:18:33Diplom
379PüviJoonasMM18401:46:44Diplom
216PusaRünnoMM11501:38:39Diplom
480PuntsoArgoMM455201:50:57Diplom
861PuntsoRaigoMM4010502:08:58Diplom
91PunaBjörnSK ProrunnerMM401501:30:31Diplom
559PukkMairoMM455801:54:20Diplom
337PuhkReneMM16501:44:42Diplom
796PrantsusViljoSK VőhmaMM458002:05:31Diplom
1042PotapovTatjanaNN19602:25:25Diplom
737PosatetskiSergeiMM457402:01:33Diplom
772PosatetskiDenisMM32602:03:35Diplom
431PorotsinSergeiMM20601:49:07Diplom
565PootsmaaMargusSpartaMM407801:54:45Diplom
769PonomarjovAleksandrMM32502:02:54Diplom
915PolyanskayaOxanaNN16302:13:48Diplom
775PoltimäeKristjanRKIKMM32702:03:35Diplom
791PõlluäärAhtiViking LineMM33002:04:57Diplom
883PõlluäärAndoMM34602:10:49Diplom
123PõlluTanelHissmekanoMM7101:32:50Diplom
1114PõldpüüEgeliSaaremaa NKKNN22802:39:27Diplom
249PõldojaMartinSportlandMM13001:40:06Diplom
905PõldmaaKatreSpordiseltsNN15702:12:52Diplom
1057PohlakKeneliNTA702:27:00Diplom
529PõderSiljaNN401901:53:20Diplom
812PõderEneliNN403502:06:15Diplom
594PõderMargeNN402401:55:40Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.