Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
401SiilbekTaaviMM19301:47:23Diplom
658OagoReinoMM29101:57:39Diplom
914BadinVadimMM35302:13:17Diplom
147KirssMairoMM8401:34:30Diplom
403TukkPatrickMM19401:47:40Diplom
659KrabrykhVladimirMM29201:57:10Diplom
660VooremäeÜlariMM29301:57:42Diplom
149KuusaluIvoEUKMM8501:34:41Diplom
150EelmaaMartinMM8601:34:53Diplom
151OttasOlaviMM8701:35:12Diplom
663TerasAnderoMM29401:58:00Diplom
664KrüütsPriitMM29501:57:54Diplom
153UngaRainMM8801:35:27Diplom
409KorjusOveMM19501:47:45Diplom
154ValtinKristoHauka veloklubiMM8901:35:17Diplom
410KreutzvaldIvoProRunnerMM19601:47:42Diplom
666AnnikoReikoMM29601:57:48Diplom
155TeralKermoMM9001:35:03Diplom
411SarematTarmoJCi RakvereMM19701:47:53Diplom
667RubanovitsMarkI Love SupersportMM29701:57:41Diplom
668LatkinMaksimMM29801:58:10Diplom
924RemekUrmasMM35402:14:51Diplom
925LuikAllanMM35502:14:25Diplom
158JoaViljarMM9101:35:32Diplom
670KiibusRainerMM29901:57:58Diplom
415LoikHannuAlavere SpordiklubiMM19801:48:00Diplom
672TormetVeikoMM30001:58:11Diplom
928RosenbergTarmoMM35602:14:15Diplom
417KenderKaarelMM19901:47:49Diplom
418GlushenkovJegorILSS TALLINNMM20001:47:55Diplom
930VaiknemetsJaakMM35702:14:43Diplom
163MetsRandelExteryMM9201:36:14Diplom
164SiimTaaviMM9301:36:31Diplom
420TammsaarKristjanSaint Gobain Glass Estonia SEMM20101:48:20Diplom
165TihhonovNikolaiEesti Energia SpordiklubiMM9401:36:41Diplom
166BorovkovPavelNarva BAZAMM9501:36:31Diplom
422KorneevDenisMM20201:48:10Diplom
168KangroDanelSK ProrunnerMM9601:36:43Diplom
424TjutnevAndreiMM20301:48:31Diplom
680LumilaTarmoMM30101:58:58Diplom
681VirkunenEgertMM30201:58:43Diplom
170KukkKaspar1.jalaväebrigaadMM9701:36:36Diplom
427MurdElariMM20401:48:36Diplom
939KaskEndoMM35802:15:14Diplom
172KuurmaaKaarelMM9801:36:52Diplom
684ÜürikeHansGlobal Throwing ManagementMM30301:58:58Diplom
173TiksRaunoMM9901:36:33Diplom
685KunevichMaksimMM30401:58:33Diplom
430GorskovVladislavMM20501:48:55Diplom
431PorotsinSergeiMM20601:49:07Diplom
176HominLeonidDanske SKMM10001:37:11Diplom
435TaliMeelis1.jalaväebrigaadMM20701:49:03Diplom
436LilleojaKristo1.jalaväebrigaadMM20801:49:13Diplom
181SootaluSiimMM10101:37:27Diplom
438AstokMarioRLV MassiveMM20901:49:22Diplom
183ÖöpikKristjanMM10201:37:17Diplom
439DanieljantsDanielMM21001:49:19Diplom
184AhtijainenRistoMM10301:37:20Diplom
442HundtVeikoMM21101:49:20Diplom
445RemmelgStenMM21201:49:14Diplom
703SchmidtVladimirMM30501:59:22Diplom
194TederKasparMM10401:38:04Diplom
450ÜlevainEerikLiVal SportMM21301:49:52Diplom
706ŠtõkovStanislavMM30601:59:53Diplom
195KalsoSander-KristjanSpordiseltsMM10501:37:37Diplom
451PaluSiimMM21401:49:24Diplom
707HerrMargusMM30701:59:35Diplom
196ReinumägiMadisSpordiseltsMM10601:37:48Diplom
452VolkeRaulMM21501:49:31Diplom
964LoostJoosepMM35902:17:10Diplom
711KaupmeesKarlMM30801:59:52Diplom
200KivisildMarkoViljandi Taipoksi klubiMM10701:38:01Diplom
456TederTaivoMM21601:49:48Diplom
457TõruvereKaarelSaint Gobain MM21701:50:05Diplom
713PaatsJoosepMM30901:59:35Diplom
458RandverKristerMM21801:49:55Diplom
203RebaneRaitSK SpartaMM10801:38:18Diplom
715KalameesMihkelMM31002:00:04Diplom
971SuluRaulMM36002:17:57Diplom
204SauEikoMM10901:38:04Diplom
460KallasKarlMM21901:49:59Diplom
461TiirikHenryMM22001:50:14Diplom
717MännikJaanusMM31102:00:15Diplom
973AluojaKristjanMM36102:17:58Diplom
718LahtveeLauriMM31202:00:22Diplom
207RaudÜllarMM11001:38:24Diplom
463KivimäeKonstantinMM22101:50:17Diplom
722PajuMarekMM409302:00:02Diplom
211SelliovOlleMM402901:38:45Diplom
468MõndreskuJanekMM407001:50:37Diplom
469PiilbergValvoMM407101:50:23Diplom
982NaarisErkkiMM4011302:19:06Diplom
991TreesMargusElke Rakvere ASMM4011402:19:42Diplom
225JakobsonAivarMM403001:39:05Diplom
230PaasAigorKVPSMM403101:39:28Diplom
231StartsevRomanDocura.netMM403201:39:18Diplom
999KübarRenee-ArmasSporiseltsMM4011502:20:02Diplom
232PaideHeigoSK ProrunnerMM403301:39:35Diplom
744OjaHendoSpartaMM409402:01:22Diplom
746ArendiAndresMM409502:01:42Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.