Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
312KlamasKristianMM15401:42:51Diplom
297JakovlevAndresMM14901:42:52Diplom
298RoosnaMartinMM15001:42:56Diplom
299PihlakUrmasMM453201:42:58Diplom
309BurdygaAlexanderSPORDIKLUBI ESTONIA TRAIL RUNNING/BURUNMM453401:43:01Diplom
303VarvasKamilaViking LineNN45301:43:05Diplom
606TolmachevStanislavMM27401:43:09Diplom
304BeilmannRainerMM405001:43:11Diplom
310ZaletajevToomasSalutaguse Pärmitehas ASMM405201:43:13Diplom
306MartmaaFredMM15301:43:14Diplom
311RuusUrmasMM453501:43:16Diplom
308ErsAlgerMM405101:43:17Diplom
307IstsenkoSergeiMM55601:43:19Diplom
313VaabelJaakRahvusvaheline Alpi- ja Kõrgmägedegolfi klubi REPMM15501:43:26Diplom
314KaljumäeMartin MM15601:43:36Diplom
315GrinkoDmitryMM15701:43:42Diplom
318EdoKris Gregor1. jalaväebrigaadMMJ501:43:46Diplom
325KõllametsKaitisMM405301:43:47Diplom
317NiidumaaAnniSaint Gobain Glass Estonia SENN2701:43:49Diplom
316KukkMeelisPärnu LVMM55701:43:51Diplom
319SerovAlekseyMM15801:43:51Diplom
328AllmägiAapSK ParksiMM16201:43:58Diplom
322NutovKevinKoigi koolMPA101:44:00Diplom
320TilkTerjeNN40901:44:02Diplom
323VooremäeViljarMM16001:44:03Diplom
324KuuskmePriitMM453601:44:04Diplom
321NaruskbergJoosepMM15901:44:05Diplom
329KranerJanMM405401:44:06Diplom
330RaudKristoMM16301:44:06Diplom
334KitvelEveEesti Energia SpordiklubiNN45401:44:16Diplom
326HirveRaineMM16101:44:17Diplom
333FalgotSergeiMM453701:44:17Diplom
327KaaverSiiriNN50201:44:24Diplom
331HallapKeeliaNN2801:44:27Diplom
332KiisTõnisKiisid/LekkodMM16401:44:27Diplom
335KondKuidoMM453801:44:31Diplom
344LukinVahurMM16801:44:40Diplom
336SuurkiviCathy-LiisNN2901:44:41Diplom
337PuhkReneMM16501:44:42Diplom
341KitsemetsKaarelMM16601:44:42Diplom
340AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55801:44:48Diplom
339ViltAndrusMapri EhitusMM501701:44:50Diplom
338ToomelKailiNN401001:44:56Diplom
346LüütseppArmo1.jalaväebrigaadMM17001:44:56Diplom
342EevaldKasparApnea EstoniaMM16701:44:57Diplom
345UiskChristofTreeningpartnerMM16901:45:00Diplom
347KaruUrmoSpartaMM17101:45:00Diplom
343TammAndresMM453901:45:01Diplom
348SillaotsKristelNN401101:45:04Diplom
350MäekalleMeelisPalusalu SpordikoolMM501801:45:12Diplom
352LehismetsJaanMM17301:45:12Diplom
349MaisteKätlinAnu jooksutrennidNN3001:45:13Diplom
351ValtingReemetMM17201:45:16Diplom
359KummHelinNN3101:45:18Diplom
355VeelainErmoMM55901:45:23Diplom
353VeeringPriitMM454001:45:26Diplom
354VeeringKairitNN45501:45:26Diplom
356JärveHeiloSK JOOKSUPARTNERMM454101:45:28Diplom
361Ney-BonanAurelienMM17401:45:34Diplom
357NäksTõnuMM454201:45:40Diplom
358LaurikAiviTallinna ÜlikoolNN45601:45:42Diplom
364MelihJüriMM17601:45:46Diplom
367KullamägiKarmoMM17901:45:47Diplom
362JegorovRuslanSportlandMM17501:45:49Diplom
360RiipusIngridNN3201:45:52Diplom
368KilkAron-SvenMPA201:45:55Diplom
366DoroninJevgeniI Love SupersportMM17801:45:59Diplom
369KuuskPearuMM405501:45:59Diplom
363SiibakMerleNN3301:46:04Diplom
365NaaberToomasMM17701:46:04Diplom
376KallisJoelMM18201:46:06Diplom
370TänavMarkoMM18001:46:09Diplom
371IssakovAndreiILSSMM405601:46:13Diplom
373JõgiTarmo MM18101:46:19Diplom
377KristKarelMM405701:46:19Diplom
372VeselovaIuliiaPiranha NN3401:46:22Diplom
383MandriksJaanPolitsei- ja PiirivalveametMM18601:46:23Diplom
380TõniseLauriMM405801:46:28Diplom
374NõmbergAarneEesti Energia SpordiklubiMM551001:46:29Diplom
378RetsnnikSiimEesti HõõvelliistMM18301:46:32Diplom
375HaavapuuTriinuNN3501:46:33Diplom
387ValjalaVeikoMM406101:46:43Diplom
379PüviJoonasMM18401:46:44Diplom
384HanniKaljuMM406001:46:47Diplom
382SaarTanelMM405901:46:48Diplom
386SeppAivarMM18801:46:48Diplom
381EinasteTanelNikeMM18501:46:49Diplom
385TedremaaMihkelSuperhands OÜMM18701:46:49Diplom
396KulaKertuNN3801:46:55Diplom
389HiisAlexMM19001:46:59Diplom
398RodichevMikhailMM502001:47:00Diplom
395BelavinaAnnaSilviyaNN3701:47:05Diplom
388KassatikSvenMM18901:47:06Diplom
404OjasaarEvarMM406201:47:07Diplom
390BogoljubovMarkoMM19101:47:09Diplom
397KoppelTõnuEsvikaMM454401:47:09Diplom
391AaslaidRasmus1.jalaväebrigaadMM19201:47:12Diplom
393KorasteljovMihhailMM454301:47:13Diplom
394OpermannValeriMM501901:47:20Diplom
400SarvMariaNN4001:47:22Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.