Tulemused 21,1 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
301KingseppAnniNN2601:42:27Diplom
302JoonasMihkelValio Eesti ASMM15101:42:50Diplom
303VarvasKamilaViking LineNN45301:43:05Diplom
304BeilmannRainerMM405001:43:11Diplom
305TormetMargoMM15201:42:39Diplom
306MartmaaFredMM15301:43:14Diplom
307IstsenkoSergeiMM55601:43:19Diplom
308ErsAlgerMM405101:43:17Diplom
309BurdygaAlexanderSPORDIKLUBI ESTONIA TRAIL RUNNING/BURUNMM453401:43:01Diplom
310ZaletajevToomasSalutaguse Pärmitehas ASMM405201:43:13Diplom
311RuusUrmasMM453501:43:16Diplom
312KlamasKristianMM15401:42:51Diplom
313VaabelJaakRahvusvaheline Alpi- ja Kõrgmägedegolfi klubi REPMM15501:43:26Diplom
314KaljumäeMartin MM15601:43:36Diplom
315GrinkoDmitryMM15701:43:42Diplom
316KukkMeelisPärnu LVMM55701:43:51Diplom
317NiidumaaAnniSaint Gobain Glass Estonia SENN2701:43:49Diplom
318EdoKris Gregor1. jalaväebrigaadMMJ501:43:46Diplom
319SerovAlekseyMM15801:43:51Diplom
320TilkTerjeNN40901:44:02Diplom
321NaruskbergJoosepMM15901:44:05Diplom
322NutovKevinKoigi koolMPA101:44:00Diplom
323VooremäeViljarMM16001:44:03Diplom
324KuuskmePriitMM453601:44:04Diplom
325KõllametsKaitisMM405301:43:47Diplom
326HirveRaineMM16101:44:17Diplom
327KaaverSiiriNN50201:44:24Diplom
328AllmägiAapSK ParksiMM16201:43:58Diplom
329KranerJanMM405401:44:06Diplom
330RaudKristoMM16301:44:06Diplom
331HallapKeeliaNN2801:44:27Diplom
332KiisTõnisKiisid/LekkodMM16401:44:27Diplom
333FalgotSergeiMM453701:44:17Diplom
334KitvelEveEesti Energia SpordiklubiNN45401:44:16Diplom
335KondKuidoMM453801:44:31Diplom
336SuurkiviCathy-LiisNN2901:44:41Diplom
337PuhkReneMM16501:44:42Diplom
338ToomelKailiNN401001:44:56Diplom
339ViltAndrusMapri EhitusMM501701:44:50Diplom
340AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55801:44:48Diplom
341KitsemetsKaarelMM16601:44:42Diplom
342EevaldKasparApnea EstoniaMM16701:44:57Diplom
343TammAndresMM453901:45:01Diplom
344LukinVahurMM16801:44:40Diplom
345UiskChristofTreeningpartnerMM16901:45:00Diplom
346LüütseppArmo1.jalaväebrigaadMM17001:44:56Diplom
347KaruUrmoSpartaMM17101:45:00Diplom
348SillaotsKristelNN401101:45:04Diplom
349MaisteKätlinAnu jooksutrennidNN3001:45:13Diplom
350MäekalleMeelisPalusalu SpordikoolMM501801:45:12Diplom
351ValtingReemetMM17201:45:16Diplom
352LehismetsJaanMM17301:45:12Diplom
353VeeringPriitMM454001:45:26Diplom
354VeeringKairitNN45501:45:26Diplom
355VeelainErmoMM55901:45:23Diplom
356JärveHeiloSK JOOKSUPARTNERMM454101:45:28Diplom
357NäksTõnuMM454201:45:40Diplom
358LaurikAiviTallinna ÜlikoolNN45601:45:42Diplom
359KummHelinNN3101:45:18Diplom
360RiipusIngridNN3201:45:52Diplom
361Ney-BonanAurelienMM17401:45:34Diplom
362JegorovRuslanSportlandMM17501:45:49Diplom
363SiibakMerleNN3301:46:04Diplom
364MelihJüriMM17601:45:46Diplom
365NaaberToomasMM17701:46:04Diplom
366DoroninJevgeniI Love SupersportMM17801:45:59Diplom
367KullamägiKarmoMM17901:45:47Diplom
368KilkAron-SvenMPA201:45:55Diplom
369KuuskPearuMM405501:45:59Diplom
370TänavMarkoMM18001:46:09Diplom
371IssakovAndreiILSSMM405601:46:13Diplom
372VeselovaIuliiaPiranha NN3401:46:22Diplom
373JõgiTarmo MM18101:46:19Diplom
374NõmbergAarneEesti Energia SpordiklubiMM551001:46:29Diplom
375HaavapuuTriinuNN3501:46:33Diplom
376KallisJoelMM18201:46:06Diplom
377KristKarelMM405701:46:19Diplom
378RetsnnikSiimEesti HõõvelliistMM18301:46:32Diplom
379PüviJoonasMM18401:46:44Diplom
380TõniseLauriMM405801:46:28Diplom
381EinasteTanelNikeMM18501:46:49Diplom
382SaarTanelMM405901:46:48Diplom
383MandriksJaanPolitsei- ja PiirivalveametMM18601:46:23Diplom
384HanniKaljuMM406001:46:47Diplom
385TedremaaMihkelSuperhands OÜMM18701:46:49Diplom
386SeppAivarMM18801:46:48Diplom
387ValjalaVeikoMM406101:46:43Diplom
388KassatikSvenMM18901:47:06Diplom
389HiisAlexMM19001:46:59Diplom
390BogoljubovMarkoMM19101:47:09Diplom
391AaslaidRasmus1.jalaväebrigaadMM19201:47:12Diplom
392EisanJaanikaNN3601:47:23Diplom
393KorasteljovMihhailMM454301:47:13Diplom
394OpermannValeriMM501901:47:20Diplom
395BelavinaAnnaSilviyaNN3701:47:05Diplom
396KulaKertuNN3801:46:55Diplom
397KoppelTõnuEsvikaMM454401:47:09Diplom
398RodichevMikhailMM502001:47:00Diplom
399KreeIngaSK Jooksupartner ViljandiNN3901:47:35Diplom
400SarvMariaNN4001:47:22Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.