Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
198UusmaAndresMKM jooksuklubiMM501201:38:13Diplom
197TomsonTauriMMJ301:38:14Diplom
201LõhmusIndrekRTG Spordiklubi MTÜMM55301:38:16Diplom
209SaarRainis MM501301:38:17Diplom
202SihtAiliNN60101:38:18Diplom
203RebaneRaitSK SpartaMM10801:38:18Diplom
208HydeMatthewMM452601:38:20Diplom
205MeltsTeedoMM452501:38:20Diplom
207RaudÜllarMM11001:38:24Diplom
206EinsteinKertiHot LegsNN1601:38:27Diplom
213TeiderDmitryNarva BAZAMM11301:38:39Diplom
216PusaRünnoMM11501:38:39Diplom
220LuikVahurSpordiklubi A2KMM11701:38:43Diplom
211SelliovOlleMM402901:38:45Diplom
212LementaMarioMM11201:38:47Diplom
215MuruMerikeNN50101:38:51Diplom
214GolõnskiJanMM11401:38:54Diplom
221UrbAgoHauka veloklubiMM11801:38:54Diplom
219ToomingMarkoMM11601:38:57Diplom
217MüürMaretSpordiseltsNN1701:39:01Diplom
218OblikasJanekMarathon100MM452701:39:01Diplom
225JakobsonAivarMM403001:39:05Diplom
223KirsmanUrmas200-gaMM12001:39:07Diplom
227KeinastRandoJUNGENTMM12201:39:08Diplom
222NormaJoosepMM11901:39:10Diplom
224ViruMarko200-gaMM12101:39:11Diplom
229SamigulovSamatMM55401:39:12Diplom
235ViirmaaAloSpartaMM403401:39:12Diplom
226NärepPiretSK SpartaNN1801:39:17Diplom
231StartsevRomanDocura.netMM403201:39:18Diplom
228AsiAnttivelo clubbersMM12301:39:25Diplom
230PaasAigorKVPSMM403101:39:28Diplom
233SarapuuKristjanPrysmian Group BalticsMM12401:39:32Diplom
232PaideHeigoSK ProrunnerMM403301:39:35Diplom
234BarinovAlekseyMM12501:39:38Diplom
238IbisMargusMM501401:39:44Diplom
240BychinskiyAntonMM12601:39:45Diplom
237VeeroosErkiMM403501:39:49Diplom
239MännasooToomasMM403601:39:50Diplom
236AnnukMerikeProRunnerNN40501:39:52Diplom
242KivariAndrusSaint Gobain Glass Estonia SEMM403701:39:55Diplom
245SepnikAinarSK RunningMM12901:39:57Diplom
246NortsOliverMMJ401:40:01Diplom
241KrilovsRingoMM12701:40:04Diplom
243GustovAndreiSecond WindMM452801:40:04Diplom
253LagerestIngvar1.jalaväebrigaadMM403801:40:05Diplom
249PõldojaMartinSportlandMM13001:40:06Diplom
244PihoTarvoRõuge spordiklubiMM12801:40:14Diplom
247JundasEllenMTÜ SpordiseltsNN55101:40:17Diplom
248HillepEinarMM452901:40:21Diplom
250SaarEveliisSpartaNN1901:40:23Diplom
251SerovAntonMM13101:40:24Diplom
257LainemäeRainerMM13401:40:25Diplom
252LiisterJörgenNike Run ClubMM13201:40:36Diplom
255IvanovKatriinJooksupartnerNN2001:40:37Diplom
254KoolmeisterIlmarMM13301:40:38Diplom
256LeibenauMarko1.jalaväebrigaadMM403901:40:38Diplom
258HeinAlarMM13501:40:43Diplom
259AverkijevAndreiEstonian Academy of KickboxingMM13601:40:47Diplom
260NõmmisteEnarSK ProrunnerMM13701:41:03Diplom
264KarpovitchSergeiMM453001:41:04Diplom
270KruupAivarMM14101:41:04Diplom
261KoggerToomasMM404001:41:13Diplom
262LõhmusAndresMM404101:41:15Diplom
269KivestiAinMM14001:41:19Diplom
265KlepikovAleksandrMM13901:41:21Diplom
266VaiklaMaigiSK ProrunnerNN40601:41:22Diplom
267ZvorovskiHenrikTelia SpordiklubiMM453101:41:22Diplom
263AasmaAndoPolitsei- ja PiirivalveametMM13801:41:24Diplom
268ValdmaaRistoValula SepadMM404201:41:24Diplom
276SalusaarMartRiigi Kaitseinvesteeringute KeskusMM14201:41:31Diplom
271MärssLyNN40701:41:33Diplom
272LeibenauHeleriDraka Keila Cables NN40801:41:36Diplom
274TalisainenAlexEesti Korvpallikohtunike Kogu MTÜMMN301:41:36Diplom
273ŠkubelIgorEesti Energia SpordiklubiMM55501:41:46Diplom
275SuurojaJanekTÜ ASK FitnessklubiMM404301:41:46Diplom
277TimofejevDmitiMM404401:41:48Diplom
278MininMartinAS SemetronMM14301:41:48Diplom
280KruusaluHeikiMM501501:41:57Diplom
284PiirakSiimMM14601:42:08Diplom
282ReinumägiRistoAsteraMM14501:42:10Diplom
279HelekiviKristiNN2101:42:11Diplom
292KivipõldKaidoMM404801:42:13Diplom
281ArumäeTauriTÜASK FitnessiklubiMM14401:42:14Diplom
291AavikRobertMMN401:42:17Diplom
283LaineveerIndrekMKM jooksuklubiMM404501:42:21Diplom
286HelmjaKatiNN2201:42:25Diplom
287TurjaSigridKeskkonnaamet - TreeningpartnerNN2301:42:25Diplom
295PaaneRistoMM14701:42:25Diplom
288HuntKülliSK JOOKSUPARTNERNN2401:42:27Diplom
301KingseppAnniNN2601:42:27Diplom
285MandreErikMM404601:42:28Diplom
289OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM501601:42:29Diplom
290LiivMarkoMM404701:42:30Diplom
293KottisseReneG4s spordiklubiMM404901:42:38Diplom
294KottisseEppCircle KNN2501:42:39Diplom
305TormetMargoMM15201:42:39Diplom
296KadarikPeeterMKM jooksuklubiMM14801:42:41Diplom
300FimbergTeetSimuna SKMM453301:42:44Diplom
302JoonasMihkelValio Eesti ASMM15101:42:50Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.