Tulemused 21,1 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
201LõhmusIndrekRTG Spordiklubi MTÜMM55301:38:16Diplom
202SihtAiliNN60101:38:18Diplom
203RebaneRaitSK SpartaMM10801:38:18Diplom
204SauEikoMM10901:38:04Diplom
205MeltsTeedoMM452501:38:20Diplom
206EinsteinKertiHot LegsNN1601:38:27Diplom
207RaudÜllarMM11001:38:24Diplom
208HydeMatthewMM452601:38:20Diplom
209SaarRainis MM501301:38:17Diplom
210UiboaedGertMM11101:38:12Diplom
211SelliovOlleMM402901:38:45Diplom
212LementaMarioMM11201:38:47Diplom
213TeiderDmitryNarva BAZAMM11301:38:39Diplom
214GolõnskiJanMM11401:38:54Diplom
215MuruMerikeNN50101:38:51Diplom
216PusaRünnoMM11501:38:39Diplom
217MüürMaretSpordiseltsNN1701:39:01Diplom
218OblikasJanekMarathon100MM452701:39:01Diplom
219ToomingMarkoMM11601:38:57Diplom
220LuikVahurSpordiklubi A2KMM11701:38:43Diplom
221UrbAgoHauka veloklubiMM11801:38:54Diplom
222NormaJoosepMM11901:39:10Diplom
223KirsmanUrmas200-gaMM12001:39:07Diplom
224ViruMarko200-gaMM12101:39:11Diplom
225JakobsonAivarMM403001:39:05Diplom
226NärepPiretSK SpartaNN1801:39:17Diplom
227KeinastRandoJUNGENTMM12201:39:08Diplom
228AsiAnttivelo clubbersMM12301:39:25Diplom
229SamigulovSamatMM55401:39:12Diplom
230PaasAigorKVPSMM403101:39:28Diplom
231StartsevRomanDocura.netMM403201:39:18Diplom
232PaideHeigoSK ProrunnerMM403301:39:35Diplom
233SarapuuKristjanPrysmian Group BalticsMM12401:39:32Diplom
234BarinovAlekseyMM12501:39:38Diplom
235ViirmaaAloSpartaMM403401:39:12Diplom
236AnnukMerikeProRunnerNN40501:39:52Diplom
237VeeroosErkiMM403501:39:49Diplom
238IbisMargusMM501401:39:44Diplom
239MännasooToomasMM403601:39:50Diplom
240BychinskiyAntonMM12601:39:45Diplom
241KrilovsRingoMM12701:40:04Diplom
242KivariAndrusSaint Gobain Glass Estonia SEMM403701:39:55Diplom
243GustovAndreiSecond WindMM452801:40:04Diplom
244PihoTarvoRõuge spordiklubiMM12801:40:14Diplom
245SepnikAinarSK RunningMM12901:39:57Diplom
246NortsOliverMMJ401:40:01Diplom
247JundasEllenMTÜ SpordiseltsNN55101:40:17Diplom
248HillepEinarMM452901:40:21Diplom
249PõldojaMartinSportlandMM13001:40:06Diplom
250SaarEveliisSpartaNN1901:40:23Diplom
251SerovAntonMM13101:40:24Diplom
252LiisterJörgenNike Run ClubMM13201:40:36Diplom
253LagerestIngvar1.jalaväebrigaadMM403801:40:05Diplom
254KoolmeisterIlmarMM13301:40:38Diplom
255IvanovKatriinJooksupartnerNN2001:40:37Diplom
256LeibenauMarko1.jalaväebrigaadMM403901:40:38Diplom
257LainemäeRainerMM13401:40:25Diplom
258HeinAlarMM13501:40:43Diplom
259AverkijevAndreiEstonian Academy of KickboxingMM13601:40:47Diplom
260NõmmisteEnarSK ProrunnerMM13701:41:03Diplom
261KoggerToomasMM404001:41:13Diplom
262LõhmusAndresMM404101:41:15Diplom
263AasmaAndoPolitsei- ja PiirivalveametMM13801:41:24Diplom
264KarpovitchSergeiMM453001:41:04Diplom
265KlepikovAleksandrMM13901:41:21Diplom
266VaiklaMaigiSK ProrunnerNN40601:41:22Diplom
267ZvorovskiHenrikTelia SpordiklubiMM453101:41:22Diplom
268ValdmaaRistoValula SepadMM404201:41:24Diplom
269KivestiAinMM14001:41:19Diplom
270KruupAivarMM14101:41:04Diplom
271MärssLyNN40701:41:33Diplom
272LeibenauHeleriDraka Keila Cables NN40801:41:36Diplom
273ŠkubelIgorEesti Energia SpordiklubiMM55501:41:46Diplom
274TalisainenAlexEesti Korvpallikohtunike Kogu MTÜMMN301:41:36Diplom
275SuurojaJanekTÜ ASK FitnessklubiMM404301:41:46Diplom
276SalusaarMartRiigi Kaitseinvesteeringute KeskusMM14201:41:31Diplom
277TimofejevDmitiMM404401:41:48Diplom
278MininMartinAS SemetronMM14301:41:48Diplom
279HelekiviKristiNN2101:42:11Diplom
280KruusaluHeikiMM501501:41:57Diplom
281ArumäeTauriTÜASK FitnessiklubiMM14401:42:14Diplom
282ReinumägiRistoAsteraMM14501:42:10Diplom
283LaineveerIndrekMKM jooksuklubiMM404501:42:21Diplom
284PiirakSiimMM14601:42:08Diplom
285MandreErikMM404601:42:28Diplom
286HelmjaKatiNN2201:42:25Diplom
287TurjaSigridKeskkonnaamet - TreeningpartnerNN2301:42:25Diplom
288HuntKülliSK JOOKSUPARTNERNN2401:42:27Diplom
289OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM501601:42:29Diplom
290LiivMarkoMM404701:42:30Diplom
291AavikRobertMMN401:42:17Diplom
292KivipõldKaidoMM404801:42:13Diplom
293KottisseReneG4s spordiklubiMM404901:42:38Diplom
294KottisseEppCircle KNN2501:42:39Diplom
295PaaneRistoMM14701:42:25Diplom
296KadarikPeeterMKM jooksuklubiMM14801:42:41Diplom
297JakovlevAndresMM14901:42:52Diplom
298RoosnaMartinMM15001:42:56Diplom
299PihlakUrmasMM453201:42:58Diplom
300FimbergTeetSimuna SKMM453301:42:44Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.