Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort ascendingKategooria seisukohtNetoaeg
629HeliMadisLHV SportMM28001:56:34Diplom
118KalmetMartinMM6901:32:55Diplom
120HainsooTauriMM7001:32:45Diplom
376KallisJoelMM18201:46:06Diplom
633JoostMadisMM28101:56:20Diplom
378RetsnnikSiimEesti HõõvelliistMM18301:46:32Diplom
123PõlluTanelHissmekanoMM7101:32:50Diplom
379PüviJoonasMM18401:46:44Diplom
891KaskTuuleMM34702:11:39Diplom
124SaadikMadisNordecon ASMM7201:33:05Diplom
892SiilabergIndrekMM34802:11:24Diplom
125VooglaineJarmoMaanteeametMM7301:32:34Diplom
381EinasteTanelNikeMM18501:46:49Diplom
637KarvJaanusMM28201:56:54Diplom
126MasalskisAndrejsMotus spordiklubi MTÜMM7401:33:12Diplom
383MandriksJaanPolitsei- ja PiirivalveametMM18601:46:23Diplom
129MändRaitTelia SKMM7501:33:20Diplom
385TedremaaMihkelSuperhands OÜMM18701:46:49Diplom
130MetsMikkTrismileMM7601:33:26Diplom
386SeppAivarMM18801:46:48Diplom
643KasemaaJannoMM28301:57:01Diplom
899NiinepuuViljarMM34902:12:03Diplom
388KassatikSvenMM18901:47:06Diplom
389HiisAlexMM19001:46:59Diplom
645TalpasRainerMM28401:57:02Diplom
134LopsikPriitSwedbank SKMM7701:33:54Diplom
390BogoljubovMarkoMM19101:47:09Diplom
135JuurKristjanSimuna SpordiklubiMM7801:33:43Diplom
391AaslaidRasmus1.jalaväebrigaadMM19201:47:12Diplom
648KiviVaikoPäästeametMM28501:57:05Diplom
904ValgurKristjanMM35002:12:32Diplom
137TaalmannPriitSmartenMM7901:33:56Diplom
649AiltArdiMM28601:57:03Diplom
139ÕismaaRaunoMTAMM8001:34:16Diplom
651SoorandTiit-PriitMM28701:57:13Diplom
140TiidemannMikkMTÜ Spordiklubi SK FortunaMM8101:34:07Diplom
652PikkofJaanisSportloveMM28801:57:34Diplom
653LükkVahurMM28901:57:40Diplom
909LaanmetsHerkiMM35102:12:56Diplom
142PärtAllarMM8201:34:19Diplom
910ViikmanKaidarTäppsportlasedMM35202:12:51Diplom
655TuvikJüriAsteraMM29001:57:32Diplom
145TruninAlekseiMM8301:34:25Diplom
401SiilbekTaaviMM19301:47:23Diplom
658OagoReinoMM29101:57:39Diplom
914BadinVadimMM35302:13:17Diplom
147KirssMairoMM8401:34:30Diplom
403TukkPatrickMM19401:47:40Diplom
659KrabrykhVladimirMM29201:57:10Diplom
660VooremäeÜlariMM29301:57:42Diplom
149KuusaluIvoEUKMM8501:34:41Diplom
150EelmaaMartinMM8601:34:53Diplom
151OttasOlaviMM8701:35:12Diplom
663TerasAnderoMM29401:58:00Diplom
664KrüütsPriitMM29501:57:54Diplom
153UngaRainMM8801:35:27Diplom
409KorjusOveMM19501:47:45Diplom
154ValtinKristoHauka veloklubiMM8901:35:17Diplom
410KreutzvaldIvoProRunnerMM19601:47:42Diplom
666AnnikoReikoMM29601:57:48Diplom
155TeralKermoMM9001:35:03Diplom
411SarematTarmoJCi RakvereMM19701:47:53Diplom
667RubanovitsMarkI Love SupersportMM29701:57:41Diplom
668LatkinMaksimMM29801:58:10Diplom
924RemekUrmasMM35402:14:51Diplom
925LuikAllanMM35502:14:25Diplom
158JoaViljarMM9101:35:32Diplom
670KiibusRainerMM29901:57:58Diplom
415LoikHannuAlavere SpordiklubiMM19801:48:00Diplom
672TormetVeikoMM30001:58:11Diplom
928RosenbergTarmoMM35602:14:15Diplom
417KenderKaarelMM19901:47:49Diplom
418GlushenkovJegorILSS TALLINNMM20001:47:55Diplom
930VaiknemetsJaakMM35702:14:43Diplom
163MetsRandelExteryMM9201:36:14Diplom
164SiimTaaviMM9301:36:31Diplom
420TammsaarKristjanSaint Gobain Glass Estonia SEMM20101:48:20Diplom
165TihhonovNikolaiEesti Energia SpordiklubiMM9401:36:41Diplom
166BorovkovPavelNarva BAZAMM9501:36:31Diplom
422KorneevDenisMM20201:48:10Diplom
168KangroDanelSK ProrunnerMM9601:36:43Diplom
424TjutnevAndreiMM20301:48:31Diplom
680LumilaTarmoMM30101:58:58Diplom
681VirkunenEgertMM30201:58:43Diplom
170KukkKaspar1.jalaväebrigaadMM9701:36:36Diplom
427MurdElariMM20401:48:36Diplom
939KaskEndoMM35802:15:14Diplom
172KuurmaaKaarelMM9801:36:52Diplom
684ÜürikeHansGlobal Throwing ManagementMM30301:58:58Diplom
173TiksRaunoMM9901:36:33Diplom
685KunevichMaksimMM30401:58:33Diplom
430GorskovVladislavMM20501:48:55Diplom
431PorotsinSergeiMM20601:49:07Diplom
176HominLeonidDanske SKMM10001:37:11Diplom
435TaliMeelis1.jalaväebrigaadMM20701:49:03Diplom
436LilleojaKristo1.jalaväebrigaadMM20801:49:13Diplom
181SootaluSiimMM10101:37:27Diplom
438AstokMarioRLV MassiveMM20901:49:22Diplom
183ÖöpikKristjanMM10201:37:17Diplom
439DanieljantsDanielMM21001:49:19Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.