Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimisort ascendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
189HaldmaKarinaNN1501:37:17Diplom
120HainsooTauriMM7001:32:45Diplom
752HainToomasMM503902:01:59Diplom
375HaavapuuTriinuNN3501:46:33Diplom
900HaavaHelenNN15502:11:53Diplom
876HaavÜlleNN55302:11:08Diplom
1011HaasMaarjaNNN602:20:50Diplom
1012HaasJanaNN454402:20:49Diplom
1044HaaristoHanna-StellaNN19802:25:22Diplom
1066GutmanKatrinTelia SKNN406302:28:07Diplom
243GustovAndreiSecond WindMM452801:40:04Diplom
1040GundichKirillInventoMM37602:24:36Diplom
65GuitarPavelMM3801:28:27Diplom
498GrossJoosepTüriTriMM23501:51:46Diplom
688GrossNeemeTüriTriMM456901:58:47Diplom
315GrinkoDmitryMM15701:43:42Diplom
10GrigorevDmitriiSL TeamMM901:16:52Diplom
1087GreppKarlMM37902:31:49Diplom
430GorskovVladislavMM20501:48:55Diplom
214GolõnskiJanMM11401:38:54Diplom
539GoldKristjanMM25001:53:48Diplom
763GolbergAndrusMM457702:02:52Diplom
418GlushenkovJegorILSS TALLINNMM20001:47:55Diplom
51FrolovVladimirJolantexMM45701:26:02Diplom
941FrolovAlekseiMPA902:15:43Diplom
813FinerJaswirNN12402:06:26Diplom
300FimbergTeetSimuna SKMM453301:42:44Diplom
847FenkoJevgeniGreencarrier Liner Agency Eestonia OÜMM34102:08:36Diplom
1083FedorovaMariiaNN21202:31:08Diplom
333FalgotSergeiMM453701:44:17Diplom
988EvestusAirikaNN405402:19:24Diplom
308ErsAlgerMM405101:43:17Diplom
1051ErmEveliineNN454602:26:11Diplom
570EralaKoitMM26201:54:29Diplom
25EnokMarekMM1601:21:54Diplom
53EnnoKristjanTelia SKMM45801:26:29Diplom
448EngelMargoMM406801:49:52Diplom
531EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM24501:53:36Diplom
59EmelianenkoSofiaTIME4RUNNN201:27:28Diplom
571ElkenJaanPEEKONMM26301:54:35Diplom
392EisanJaanikaNN3601:47:23Diplom
558EiroJariDICROMM407601:54:12Diplom
206EinsteinKertiHot LegsNN1601:38:27Diplom
963EinbergNancyNN17502:17:29Diplom
381EinasteTanelNikeMM18501:46:49Diplom
695EhaveeAveNN9201:59:21Diplom
673EhandiRuthEesti EnergiaNN451501:58:30Diplom
677EhalaAnuTÜ Viljandi kultuuriakadeemiaNN8801:58:28Diplom
342EevaldKasparApnea EstoniaMM16701:44:57Diplom
1049EerikHeliNN454502:26:12Diplom
150EelmaaMartinMM8601:34:53Diplom
148EdurJarlMM451701:34:31Diplom
318EdoKris Gregor1. jalaväebrigaadMMJ501:43:46Diplom
630EdelaKetlinSportlandNN7901:56:42Diplom
42DubrovskiJanTelia SKMM2401:25:03Diplom
94DranovRomanMM5501:30:40Diplom
366DoroninJevgeniI Love SupersportMM17801:45:59Diplom
797DankevitsNataliaILSS TALLINNNN452402:05:36Diplom
446DankevitsAndreiMM454901:49:45Diplom
499DanieljantsGerdaNN5301:52:03Diplom
439DanieljantsDanielMM21001:49:19Diplom
240BychinskiyAntonMM12601:39:45Diplom
1077BychinskayaMarinaNN21002:29:26Diplom
309BurdygaAlexanderSPORDIKLUBI ESTONIA TRAIL RUNNING/BURUNMM453401:43:01Diplom
475BrooksGaryMM502701:50:39Diplom
166BorovkovPavelNarva BAZAMM9501:36:31Diplom
160BorisovSergeyMM50901:36:20Diplom
553BondarenkovAlexeyMM503201:54:10Diplom
500BoltovskyMaiaProRunner/KVÜÕANN45901:51:39Diplom
390BogoljubovMarkoMM19101:47:09Diplom
18BlakeAndrewClapham Chasers ACMM1201:19:25Diplom
107BilozorKonstantinMM6201:32:06Diplom
849BertelliDanielaNN13902:08:40Diplom
1064BelousovaIuliiaNN406202:27:30Diplom
40BelousovAlekseiMM45501:24:48Diplom
395BelavinaAnnaSilviyaNN3701:47:05Diplom
304BeilmannRainerMM405001:43:11Diplom
16BauvaldAndresTelia SKMM40201:18:39Diplom
234BarinovAlekseyMM12501:39:38Diplom
1052BalandzinaYanaNN20202:26:07Diplom
914BadinVadimMM35302:13:17Diplom
610AvilaAnderMM27501:55:39Diplom
259AverkijevAndreiEstonian Academy of KickboxingMM13601:40:47Diplom
340AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55801:44:48Diplom
946AugMarkosebrakariMM4011202:15:59Diplom
476AudovaMargusMM22401:50:35Diplom
438AstokMarioRLV MassiveMM20901:49:22Diplom
97AssonAilarKaitsevägiMM5701:31:03Diplom
228AsiAnttivelo clubbersMM12301:39:25Diplom
281ArumäeTauriTÜASK FitnessiklubiMM14401:42:14Diplom
472ArrakAiriEesti MeediaNN5001:50:47Diplom
60ÄrmUrmasMM50301:27:52Diplom
746ArendiAndresMM409502:01:42Diplom
878AntonsMailiNaiskodukaitse Järva ringkondNN453302:10:35Diplom
815AntonovaAnnaNN12602:06:32Diplom
28AntonovSergeyMM1801:23:04Diplom
636AnnusKatreNN8201:56:51Diplom
236AnnukMerikeProRunnerNN40501:39:52Diplom
666AnnikoReikoMM29601:57:48Diplom
428AnneKrullNN45801:48:46Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.